• Informacje na temat:

  bogacz

Artykuły na temat: bogacz
 • "M jak miłość": Praca u bogacza

  ...i oferuję pani trzykrotnie wyższą stawkę - zaskoczy ją Nina. Barbara (Teresa Lipowska) domyśli się, że Janiszewska jest pełnomocniczką bogacza, który niedawno kupił posiadłość w Grabinie.

 • Fred Durst pomylony z mordercą

  Fred Durst bezlitosnym zabójcą? Tylko według agencji The Associated Press, która pomyliła lidera Limp Bizkit z milionerem Robertem Durstem.

 • Ryszard "Szczena" Dąbrowski został miejskim bogaczem! Szokująca przemiana "chłopaka do wzięcia"!

  Bohater "Chłopaków do wzięcia" robi karierę w telewizji. Tym razem Ryszard "Szczena" Dąbrowski postanowił zasmakować życia w luksusie...

 • "Kapitał ludzki" : W "złotej klatce"

  Pierwszy obrazek to wielka, elegancka, włoska rezydencja. W środku "pałacu" trzyosobowa rodzina: tata biznesmen Giovanni, mama Carla i dorosły synek Massimiliano. Na pierwszy rzut oka mają wszystko, ale tak naprawdę cały czas czegoś poszukują. Depresja w złotej klatce.

 • Kora z mężem wyprzedają majątek! "Nie jesteśmy bogaczami. Nie mamy siły pracować"

  ...się na to zdecydujemy. Nie jesteśmy jakimiś bogaczami, pieniądze się przydadzą, zwłaszcza że jesteśmy już w tym wieku, że nie mamy siły pracować tak intensywnie jak kiedyś - mówi Kamil. Niedawno...

 • Bogacz Robbie Williams

  Robbie Williams, brytyjski wokalista pop, który obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, odpoczywając od trudności związanych z życiem gwiazdy, awansował znacznie na liście najbogatszych artystów w swoim kraju. Jego majątek szacowany jest obecnie na prawie 50 milionów dolarów. Dochody 28-letniego gwiazdora rosną jednak w dość szybkim tempie i fachowcy spodziewają się, że w przyszłym roku będzie się on mógł cieszyć już ponad 100 milionami dolarów.

 • Portal o bogaczach ujawnia, z czego tak naprawdę żyje Piotr Woźniak-Starak!

  ...tylko dla jego pieniędzy. Okazuje się jednak, że z finansami Piotrka wcale nie musi być aż tak kolorowo. Portal zajmujący się skandalami z życia polskich bogaczy postanowił przyjrzeć się biznesom...

 • Bogacz Julio Iglesias

  Julio Iglesias, hiszpański wokalista pop, jest najlepiej zarabiającym europejskim artystą. Według rankingu opublikowanego właśnie przez magazyn "Eurobusiness", 57-letni Iglesias zarobił w zeszłym roku 34.5 miliona dolarów!

 • Siostra świeżo upieczonej żony Artura Boruca również nie narzeka na brak pieniędzy!

 • "Usta usta": Nadęty bogacz

  Marcin Perchuć to aktor zarówno teatralny i filmowy, jak i serialowy. Szerszej publiczności artysta dał się poznać jako Konstanty Turski w "Ekipie" Agnieszki Holland. Obecnie możemy podziwiać jego komediowe umiejętności w serialu "Usta usta".

Zdjęcia na temat: bogacz
Wideo na temat: bogacz
 • Janachowska o ślubie z 54-letnim milionerem: Boję się!

  powoli zaczyna się wszystkim stresować i nie kryje obaw. Zazdrościcie jej tego bogacza? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.

Dyskusje na temat: bogacz