• Informacje na temat:

  bogata księżna

Artykuły na temat: bogata księżna
 • Brat księżnej Kate przyłapany z nową dziewczyną

  James Middleton (31 l.), brat księżnej Kate i Pippy Middleton, został sfotografowany z nową partnerką podczas porannego joggingu.

 • Telewizyjne przeboje weekendu

  W nadchodzący weekend nie zabraknie ciekawych filmowych propozycji. Na srebrnym ekranie zobaczymy nowe przygody agenta 007 w "Świat to za mało" i dalsze losy wielkiego skoku na kasyno w "Ocean's Twelve: Dogrywka". Ponadto XVIII-wieczna Anglia ("Księżna") i międzyplanetarna przestrzeń w kolejnej części sagi George'a Lucasa.

 • Księżna Yorku tonie w długach!

  Księżna Yorku, Sarah Ferguson (56 l.), znów ma kłopoty finansowe!

 • Duński hit z Piercem Brosnanem

  "Love Is All You Need", komedia romantyczna duńskiej reżyserki Susanne Bier ("Bracia", "Tuż po weselu"), w ubiegły weekend zadebiutowała w kinach w Danii i podbiła serca tamtejszej widowni. Przez pierwsze 3 dni sprzedano na nią ponad 100 000 biletów - informuje polski dystrybutor obrazu, Gutek Film.

 • Księżna Kate wzorem dla milionów kobiet?

  Księżna Kate od chwili, gdy pojawiła się na królewskim dworze, wzbudza ogromne emocje. Jaki jest fenomen żony księcia Williama, dlaczego miliony kobiet na całym świecie utożsamia się z księżną Kate? Odpowiedź na to i inne pytania próbuje znaleźć Andrew Marr w książce "Prawdziwa królowa". Oto fragment...

 • 25. rocznica śmierci Poli Negri

  W środę, 1 sierpnia, przypada 25. rocznica śmierci Poli Negri, wielkiej gwiazdy kina niemego, jedynej Polki, która na stałe zapisała się w historii Hollywood. Reżyser Ernst Lubitsch mówił o niej, że była pierwszą aktorką europejską rozumiejącą istotę kina, a na pewno jedną z pierwszych osobistości Hollywood, która potrafiła skupiać na sobie uwagę także poza salą kinową.

 • Meghan Markle ma wiele do ukrycia! Dramatyczne doniesienia o jej rodzinie wychodzą na jaw!

  ...partnerką Darlene Blount. Wcześniej dwa razy był aresztowany za wymachiwanie przed nią bronią. Ma też bogatą historię nadużywania alkoholu i narkotyków. Wsparcia księżna Sussex nie ma także w starszej(...) rodziny. Księżna Sussex bowiem jest, wprawdzie daleką, ale krewną Henry’ego Howarda Holmesa, uważanego za pierwszego amerykańskiego... seryjnego mordercę! Bestia z Chicago, bo tak go nazywano, pod koniec...

 • "Mania" rusza na podbój Europy

  12 września w paryskim kinie "Le Balzac" odbędzie się pierwszy poza Polską pokaz zrekonstruowanego filmu "Mania" z Polą Negri. Film, którego projekcje są częścią programu kulturalnego polskiej prezydencji, odwiedzi też Madryt, Londyn, Kijów i Berlin.

 • Na chrzcinach księżniczki Charlotte jedli tort sprzed 4 lat! Za 15 tys. zł za kawałek…

  Niedawno odbył się drugi w ostatnim czasie królewski chrzest. Na chrzcinach córki księżnej Kate (33 l.) i księcia Williama (33 l.) podawano same smakołyki.

 • Na zawsze zostanie królem...

  W księgarniach jest już książka "Michael Jackson Król Popu 1958-2009" autorstwa Chrisa Robertsa. U nas możecie przeczytać obszerny fragment wstępu, a także wygrać egzemplarze tej biografii!

Zdjęcia na temat: bogata księżna
Wideo na temat: bogata księżna
 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.