• Informacje na temat:

  bogdan berg

Artykuły na temat: bogdan berg
 • "Na Wspólnej": Zrozpaczony Berg atakuje Dominika

  Kasia ma ciężką zapaść - zrozpaczony Berg atakuje Dominika! Kasia jest w ostrej zapaści po zażyciu dopalacza. Wezwany do szpitala Bogdan z rozpaczy odchodzi od zmysłów. Wydzwania do Dominika - chce się dowiedzieć, co się stało. Kiedy chłopak w końcu się pojawia, Berg rzuca się na niego z pięściami. Marcin aresztowany - Michał szantażuje Janusza! Marcin zostaje zatrzymany przez...

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

 • "Na Wspólnej": Bogdan sam wymierza sprawiedliwość!

  Berg pobije lekarza, Bruno zaliczy wpadkę, a Łucja będzie wstrząśnięta!

 • Twardziel o gołębim sercu

  Bohater, którego gra w "Na Wspólnej", niespodziewanie powrócił po latach na łono rodziny. Wątek, niczym w latynoskiej telenoweli.

 • "Na Wspólnej": Policja w domu Bergów! Zabiorą Ritę!

  Najmłodszy Berg pyta więc ojca, czy mógłby nie iść do szkoły. Niczego nie podejrzewający Bogdan jest wściekły na syna i absolutnie nie zgadza się na to. Na szczęście w drodze na lekcje Frankowi(...) suka Rita stanie w obronie swojego pana. Ale ma to swoje konsekwencje. Rodzice przywódcy łobuzów przychodzą do Bogdana z pretensjami - żądają 2 tysięcy złotych za to, że "agresywny" pies pogryzł...

 • Trudne wybory, ciężkie decyzje

  Polska "Obietnica", rumuńska "Pozycja dziecka", a także hollywoodzkie "Witaj w klubie" i "Ocalony" - te filmy w piątek, 14 marca, zadebiutują na ekranach naszych kin.

 • "Na Wspólnej": Bogdan się oświadcza!

  Maria i Włodek sugerują Bogdanowi, że powinien się ustatkować i poprosić o rękę Joannę. Berg zdobywa się na odwagę i kupuje pierścionek! Czy zostanie przyjęty?

 • "Na Wspólnej": Bogdan zostaje aresztowany!

  Policja robi nalot na warsztat samochodowy, w którym pracuje Bogdan! On i jego koledzy zostają aresztowani. Joanna jest w szoku! Berg dzwoni do niej z aresztu i tłumaczy ukochanej, że to nieporozumienie! Kobieta nie wie, co o tym myśleć, nie wie też jak powiedzieć dzieciom Bogdana, co się stało... To początek prawdziwego dramatu w życiu Berga!

 • "Na Wspólnej": Zosia nie jest córką Berga!

  Podczas rodzinnego spotkania Bogdan (Wojciech Brzeziński) wygłosi uroczystą mowę przed toastem.

 • "Na Wspólnej": Burza emocji u Bergów!

  Bogdan proponuje żonie wspólny obiad z Zosią i jej matką - swoją byłą kochanką. Co na to Joanna? Krystyna reaguje bardzo nerwowo na tę propozycję - czyżby jej uczucie do Bogdana nie wygasło? Tymczasem Franek cały czas nie wierzy, że Zosia jest jego siostrą... Mikołaj i Nicole stracą dobytek swojego życia? Do Hofferów wpada rozemocjonowany Muszko - usłyszał w radio, że developer...

Zdjęcia na temat: bogdan berg
Wideo na temat: bogdan berg
 • "Na Wspólnej": Bogdan jest ojcem Zosi?

  Czy matka Zosi potwierdzi, że Bogdan jest ojcem dziewczyny? Joanna jest zła, że Zosia z dnia na dzień rzuciła pracę i zostawiła ich bez pomocy. Bogdan nie mówi ukochanej, dlaczego tak się stało. Berg znajduje adres Zosi i jedzie do niej. Na miejscu zastaje Krystynę, swoją kochankę sprzed lat. Czy kobieta potwierdzi, że Zosia jest córką Bogdana?

 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

 • "Na Wspólnej": Tragedia Joanny i Bogdana – ich synek umiera

  Bogdan niecierpliwie czeka na finał dramatycznego porodu Joanny. Niestety, jedno z bliźniąt, - Mateuszek - rodzi się z poważnym niedotlenieniem… Lekarze robią, co mogą, by uratować synka Bergów. Joanna jest bardzo zaniepokojona, kiedy po porodzie pielęgniarka przynosi jej do przytulenia tylko Michalinkę. Ma złe przeczucia, ale Bogdan próbuje ją uspokoić… Niestety, lekarzom nie udaje się uratować

 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

Dyskusje na temat: bogdan berg