• Informacje na temat:

  bogdan na wspólnej aktor

Artykuły na temat: bogdan na wspólnej aktor
 • "Na Wspólnej": Nowa rola Artura Dziurmana

  Do obsady serialu TVN pt. “Na Wspólnej” dołączył popularny i wysoko ceniony aktor Artur Dziurman, którego serialowa widownia doskonale zna m. in. jako Leszka Jakubowskiego z “Klanu” czy Kazimierza Szostakowskiego z “To nie koniec świata”! Sprawdź, w jakiej roli go zobaczymy!

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

 • Na Wspólnej

  ...? Smolny zwabia aktora, który wrobił go w imprezę z prostytutkami. Zasadzka się udaje _ ale osaczony mężczyzna twierdzi, że został wynajęty. Przez kogo? Krzysztof pokazuje mu zdjęcie Gabryszewskiego(...) Bergowej, żeby sama wróciła do pracy. Joanna się waha _ nie chce zostawić Michalinki… A co na to wszystko Bogdan?

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • "Na Wspólnej": Zemsta Smolnego

  W najnowszym odcinku "Na Wspólnej"...

 • Ryszard Lenczewski o pracy przy "Idzie"

  Fotografie wykonane w ramach dokumentacji do "Idy", to notatniki moich wrażeń, które potem ułożyły się w opowieść filmową - powiedział operator Ryszard Lenczewski, współautor nominowanych do Oscara zdjęć do filmu Pawła Pawlikowskiego.

 • "Na Wspólnej": Robertowi Gonerze stuknęła pięćdziesiątka!

  Robert Gonera, czyli Wiktor Strzelecki z "Na Wspólnej" i biskup Jan Grot z "Korony królów", świętuje swe 50. urodziny. - Jestem teraz w dobrym momencie, a każdy dzień wypełnia mnie radością, że żyję - mówi aktor, który kilka lat temu - co przyznał w wywiadzie - przeżył załamanie nerwowe i otarł się o bezdomność.

 • "Pokłosie": Odwaga i emocje

  Wspaniały, poruszający film - tak "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego, które we wtorek, 6 listopada, wieczorem miało premierę w Warszawie, ocenił Andrzej Wajda. Minister kultury Bogdan Zdrojewski podkreślał, że podziwia twórcę "Pokłosia" za "odwagę podjęcia trudnego tematu".

 • "Na Wspólnej": Wielkie świętowanie!

  ...świętować razem z ekipą "Na Wspólnej"! Lada moment na naszej stronie pojawi się konkurs, w którym do wygrania, oprócz serialowych gadżetów, będzie... wizyta na planie i spotkanie z aktorami!(...)Włodek dzwoni do  najbliższych i zaprasza ich na spotkanie do baru. Bogdan jest bardzo zaniepokojony, podejrzewa, że rodzinny konflikt przybierze na sile. Franek sugeruje, że dziadek ma inną...

 • GFF: "Wenus w futrze" i co jeszcze?

  "Wenus w futrze" Romana Polańskiego zostanie pokazana na festiwalu filmowym w Gdyni, który potrwa od 9 do 14 września - poinformowali organizatorzy. Zapowiada się bardzo dobry festiwal - tak o 38. edycji gdyńskiej imprezy powiedział minister kultury Bogdan Zdrojewski.

Wideo na temat: bogdan na wspólnej aktor
 • Dobre chęci

  Trzydziestoparoletni Alex to dość neurotyczna postać. Jest mocno związany z matką i kiedy ta trafia do szpitala, jego życie nagle wymyka się spod kontroli. Szpital wydaje mu się groteskowym zoo, pełnym przedziwnych osobników i nieoczekiwanych wydarzeń. Próbując odnaleźć się w nowej sytuacji, otoczony ludźmi pełnymi dobrych rad, Alex powoli popada w paranoję. I gdy jego matka z każdą chwilą czuje się lepiej, on popełnia coraz to nowe błędy, u których podstaw leżą jak najlepsze chęci....

 • Pozycja dziecka

  Cornelia właśnie skończyła 60 lat, jest zadbana, majętna i szanowana. Osiągnęła sukces zawodowy, ma oddanego, siedzącego pod pantoflem męża oraz wpływowych znajomych wśród bukareszteńskich elit. Jednak życie wcale Cornelii nie cieszy... Ukochany jedynak, jej oczko w głowie, 34-letni Barbu ze wszystkich sił stara się uniezależnić od matki. Wyprowadził się z domu, ma własny samochód, a także dziewczynę, która zupełnie nie spełnia standardów Cornelii. A najsmutniejsze jest to, że Barbu unika...

 • Zero

  W wielkiej, bliżej nieokreślonej metropolii wstaje dzień. Na wysokim piętrze biurowca, w dużym gabinecie szefa międzynarodowej korporacji dzwoni telefon. Biznesman chwilę wpatruje się w ekran komórki, aż w końcu odbiera. Dzwoni niechlujny tłuścioch jadący rozklekotanym vanem z dziwacznym towarzyszem. Pyta o decyzję. Chodzi o śledzenie pewnej osoby. Po chwili wahania biznesman potwierdza zlecenie. Nie przeczuwa, że jednym "tak" uruchamia lawinę wydarzeń, która wpłynie na losy części...