• Informacje na temat:

  bogdan seria

Artykuły na temat: bogdan seria
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Byliśmy na planie 6. serii mazurskiej sagi. Mamy zdjęcia!

  ...- Bardzo się cieszę, że twórcy serialu już po raz czwarty wybrali "Stary Młyn" do roli pensjonatu Małgosi Jantar i wrócili do nas po prawie trzyletniej przerwie - mówi Grzegorz Wojciechowski(...) rozlewiskiem" krzyknął: "Akcja!", a operator Bogdan Stachurski włączył kamerę skierowaną w stronę grających Marysię i Kubę Olgę Frycz i Antoniego Królikowskiego. Właśnie w tym momencie rozpoczął się - jak mówi...

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • Bogdan Rymanowski nie jest mężem idealnym! Jego żona musi wiele znosić!

  Bogdan Rymanowski (51 l.) nie jest łatwym partnerem, ale ukochana Monika bardzo wiele mu wybacza. Inaczej nie wytrwaliby ze sobą ćwierć wieku.

 • Kuba Wojewódzki traci widownię. Będą zmiany

  Zakończoną we wtorek 17. edycję talk-show "Kuba Wojewódzki" śledziło średnio 110 tys. widzów mniej niż ubiegłoroczną serię. Stacja szykuje zmiany w formacie.

 • Z wizytą na planie 7. serii "Rancza"

  ...projektów wcale nie jest łatwe. Stali bywalcy knajpy, do których należy też Hadziuk (Bogdan Kalus) i Solejuk (Sylwester Maciejewski), nie przestaną bowiem z dnia na dzień gustować w alkoholu...

 • Kuba Wojewódzki przedstawił nową Wodzinakę

  Kuba Wojewódzki ujawnił, kto będzie Wodzianką 2015! Marta Karpińska ma być gwarancją udanego sezonu show "Kuba Wojewódzki".

 • Koniec "Drugiej szansy"! Nowy serial z Małgorzatą Kożuchowską w 2019 roku

  ...- Lepiej jak skończymy na takim poziomie zamiast wyciskać tę cytrynę do ostatniej kropli - powiedział Wirtualnymmediom.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. Po zakończeniu emisji obecnego, 5. sezonu, serial zniknie z anteny TVN.

 • Jeremy Clarkson do... pośredniaka?

  Już ponad pół miliona osób podpisało petycję, wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Popularny prezenter miał uderzyć producenta programu "Top Gear". Jeśli Clarkson zostanie zmuszony do opuszczenia korporacji, może ona zostać obciążoną roszczeniami o odszkodowania przez stacje telewizyjne, które podpisały z BBC wieloletnie kontrakty na emisję legendarnego programu.

 • "Komisarz Alex": Renata Dancewicz i Wojciech Brzeziński w "Komisarzu Aleksie"

  W 5. odcinku 10. serii "Komisarza Aleksa" u boku czworonożnego detektywa zobaczymy dwie gwiazdy serialu "Na Wspólnej" - Renatę Dancewicz i Wojciecha Brzezińskiego, czyli Weronikę i Bogdana z telenoweli TVN.

 • Ryszard Lenczewski o pracy przy "Idzie"

  Fotografie wykonane w ramach dokumentacji do "Idy", to notatniki moich wrażeń, które potem ułożyły się w opowieść filmową - powiedział operator Ryszard Lenczewski, współautor nominowanych do Oscara zdjęć do filmu Pawła Pawlikowskiego.

Wideo na temat: bogdan seria
 • Seria Niezgodna: Zbuntowana

  Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.

 • Seria Niezgodna: Zbuntowana

  Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.

 • Pozycja dziecka

  Cornelia właśnie skończyła 60 lat, jest zadbana, majętna i szanowana. Osiągnęła sukces zawodowy, ma oddanego, siedzącego pod pantoflem męża oraz wpływowych znajomych wśród bukareszteńskich elit. Jednak życie wcale Cornelii nie cieszy... Ukochany jedynak, jej oczko w głowie, 34-letni Barbu ze wszystkich sił stara się uniezależnić od matki. Wyprowadził się z domu, ma własny samochód, a także dziewczynę, która zupełnie nie spełnia standardów Cornelii. A najsmutniejsze jest to, że Barbu unika...