• Informacje na temat:

  bogdan zdrojewski rodzina

Artykuły na temat: bogdan zdrojewski rodzina
 • Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej

  Uroczystość pogrzebowa rozpoczęła się o godz. 11. W kaplicy pojawili się m.in. prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, były minister kultury Bogdan Zdrojewski (prezydent Wrocławia w latach 1990-2001), Jerzy Skoczylas z Kabaretu Elita, gitarzyści Tercetu Egzotycznego Janusz Konefał i Sławomir Marcinkowski oraz... Paweł Kukiz. Mszę pogrzebową koncelebrowało trzech księży. "Niektórzy nazywali...

 • Kwiatkowska opromieniała nasze życie

  Rodzina, przyjaciele i wielbiciele twórczości Ireny Kwiatkowskiej pożegnali artystkę podczas mszy św. pogrzebowej w kościele Św. Krzyża w Warszawie. "Całym swoim życiem zapracowała na uwielbienie" - mówił minister kultury Bogdan Zdrojewski.

 • Policja w domu Giertycha! Donieśli na niego sąsiedzi!

  ..., Ryszard Kalisz z młodziutką żoną, Joanna Racewicz czy były minister kultury, Bogdan Zdrojewski. Niektórzy przybyli z prawdziwą pompą. Magda Gessler do Giertycha przyleciała bowiem helikopterem...

 • Rodzina, przyjaciele, uczniowie i miłośnicy twórczości Jana Machulskiego żegnali w piątek zmarłego artystę podczas mszy świętej w warszawskim kościele sióstr wizytek. Urnę z prochami złożono na warszawskim Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

 • Serialowy przewodnik

  .... Tymczasem Bogdan przynosi nowe informacje. Policja już wie, gdzie odbędzie się spotkanie z amerykańskim guru. Zdaniem detektywa, Daniel na pewno pojawi się na mitingu. Monika prosi przyjaciela, by zdradził jej miejsce, w którym spotka się sekta, ale Bogdan zdecydowanie odmawia. "Na Wspólnej" odc. 2261 Udająca rozpacz Julia mówi Michałowi, że nie będzie miała żalu, jeśli ją teraz zostawi. Brzozowski...

 • Premiera "Kamieni na szaniec"

  Prezydent Bronisław Komorowski wraz z małżonką oraz minister kultury Bogdan Zdrojewski zasiedli na widowni podczas poniedziałkowej, uroczystej premiery filmu "Kamienie na Szaniec" w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 • Gwiazdy pogrążone w smutku

  ...wydarzenia. "Ta informacja z trudem do mnie dociera, ciągle jej nie dowierzam. Katastrofa przekracza swoimi rozmiarami wyobraźnię" - mówił minister kultury Bogdan Zdrojewski. Także gwiazdy show-biznesu zapragnęły podzielić się z resztą Polaków swoim smutkiem. "To wielka tragedia dla nas wszystkich. Brakuje słów aby wyrazić ból tak strasznej tragedii, łączymy się z rodzinami w bólu i składany kondolencje...

 • Olgierd Łukaszewicz uhonorowany złotą Glorią Artis

  Aktor Olgierd Łukaszewicz został uhonorowany przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego złotym medalem Gloria Artis. Artysta obchodzi w tym roku 45-lecie pracy; współpracuje z Teatrem Polskim w Warszawie, jest też prezesem ZASP-u.

 • Pożegnanie Andrzeja Łapickiego

  Wybitny aktor filmowy i teatralny Andrzej Łapicki spoczął w piątek na warszawskich Starych Powązkach. Zmarłego pożegnała rodzina, przedstawiciele najwyższych władz, środowisk kulturalnych oraz tłumy warszawiaków, wielbicieli jego talentu.

 • Krzysztof Kolberger spoczął w czwartek, 13 stycznia, na stołecznych Starych Powązkach. Artystę pożegnali członkowie rodziny, przyjaciele, przedstawiciele środowiska aktorskiego i licznie przybyli mieszkańcy stolicy.