• Informacje na temat:

  bogdana b

Artykuły na temat: bogdana b
 • Beata Tadla przeżywa śmierć Bogdana Sawickiego. "Miałeś wyzdrowieć"

  Beata Tadla (43 l.) jest wstrząśnięta informacją o śmierci kolegi, Bogdana Sawickiego (†51 l.). Swoim smutkiem i żalem podzieliła się na Instagramie. "Miałeś wyzdrowieć! Czekała kawa, obiecałeś!" - brzmi fragment wpisu.

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • "Na Wspólnej": Bogdan sam wymierza sprawiedliwość!

  Bójka Bogdana z Godlewskim! Godlewski przychodzi do Bergów. Zdenerwowany przekonuje, że ich synek nie miał szans na przeżycie. Bogdan jest wściekły - dochodzi do szarpaniny i potężnej awantury! Po południu do Joanny przychodzi wychowawczyni Franka - chłopiec ostatnio bardzo dziwnie się zachowuje... Lena umawia się z Brunem! Bruno bardzo boi się spotkania z Leną, po tym jak...

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • "Na Wspólnej": Dlaczego Joanna odmawia Bogdanowi seksu?

  ...​Małżeństwo Joanny (Anna Cieślak) i Bogdana (Wojciech Brzeziński) zawiśnie na włosku. Powód? Nie dość, że Bergowa odmówi mężowi wyjazdu do Rzymu, to jeszcze przestanie uprawiać z nim seks! Poznaj szczegóły!

 • Fetysz błędów. Najnowsze trendy w muzyce rozrywkowej

  Bogdan Kondracki, jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych, opowiada Interii o aktualnych tendencjach w muzyce popularnej.

 • "Na Wspólnej": Jaka mroczna tajemnica łączy Bogdana i Mariusza?

  Jaka mroczna tajemnica łączy Bogdana i Mariusza? Mariusz - dawny przyjaciel Berga -  odwiedza jego rodzinę. Przed wejściem pyta Bogdana, jaką wersję zdarzeń z przeszłości ma przedstawić. Mężczyźni rozmawiają o swojej mrocznej przeszłości. Tymczasem Joanna dowiaduje się, że Kasię usunięto z uczelni dyscyplinarnie! Gwałciciel Hubert bezkarny - Agata jego kolejną ofiarą? Hubert wraca z Anką...

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • "Na Wspólnej": Bogdan zostaje aresztowany!

  Policja robi nalot na warsztat samochodowy, w którym pracuje Bogdan! On i jego koledzy zostają aresztowani. Joanna jest w szoku! Berg dzwoni do niej z aresztu i tłumaczy ukochanej, że to nieporozumienie! Kobieta nie wie, co o tym myśleć, nie wie też jak powiedzieć dzieciom Bogdana, co się stało... To początek prawdziwego dramatu w życiu Berga!

 • Kończą się prace nad filmem o Pileckim

  Twórcy fabularyzowanego dokumentu o rtm. Witoldzie Pileckim kończą prace nad filmem. Premierę zaplanowano na 27 lutego, tuż przed przypadającym 1 marca Narodowym Dniem Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - powiedział Bogdan Wasztyl.

Zdjęcia na temat: bogdana b
 • Weronika Rosati i Bogdan Zdrojewski
 • Weronika Rosati i Bogdan Zdrojewski
 • Weronika Rosati i Bogdan Zdrojewski
Wideo na temat: bogdana b
 • "Na Wspólnej": Bogdan jest ojcem Zosi?

  Czy matka Zosi potwierdzi, że Bogdan jest ojcem dziewczyny? Joanna jest zła, że Zosia z dnia na dzień rzuciła pracę i zostawiła ich bez pomocy. Bogdan nie mówi ukochanej, dlaczego tak się stało. Berg znajduje adres Zosi i jedzie do niej. Na miejscu zastaje Krystynę, swoją kochankę sprzed lat. Czy kobieta potwierdzi, że Zosia jest córką Bogdana?

 • Pozycja dziecka

  Cornelia właśnie skończyła 60 lat, jest zadbana, majętna i szanowana. Osiągnęła sukces zawodowy, ma oddanego, siedzącego pod pantoflem męża oraz wpływowych znajomych wśród bukareszteńskich elit. Jednak życie wcale Cornelii nie cieszy... Ukochany jedynak, jej oczko w głowie, 34-letni Barbu ze wszystkich sił stara się uniezależnić od matki. Wyprowadził się z domu, ma własny samochód, a także dziewczynę, która zupełnie nie spełnia standardów Cornelii. A najsmutniejsze jest to, że Barbu unika...

 • "Na Wspólnej": Tragedia Joanny i Bogdana – ich synek umiera

  Bogdan niecierpliwie czeka na finał dramatycznego porodu Joanny. Niestety, jedno z bliźniąt, - Mateuszek - rodzi się z poważnym niedotlenieniem… Lekarze robią, co mogą, by uratować synka Bergów. Joanna jest bardzo zaniepokojona, kiedy po porodzie pielęgniarka przynosi jej do przytulenia tylko Michalinkę. Ma złe przeczucia, ale Bogdan próbuje ją uspokoić… Niestety, lekarzom nie udaje się uratować Mateuszka… Zobacz zwiastun dzisiejszego odcinka i dramatyczną walkę o życie synka Bergów! Co...

 • Dobre chęci

  Trzydziestoparoletni Alex to dość neurotyczna postać. Jest mocno związany z matką i kiedy ta trafia do szpitala, jego życie nagle wymyka się spod kontroli. Szpital wydaje mu się groteskowym zoo, pełnym przedziwnych osobników i nieoczekiwanych wydarzeń. Próbując odnaleźć się w nowej sytuacji, otoczony ludźmi pełnymi dobrych rad, Alex powoli popada w paranoję. I gdy jego matka z każdą chwilą czuje się lepiej, on popełnia coraz to nowe błędy, u których podstaw leżą jak najlepsze chęci....

Dyskusje na temat: bogdana b