• Informacje na temat:

  bogowie olimpijscy

Artykuły na temat: bogowie olimpijscy
 • Kamil Stoch: "Każdy skok oddaję Panu Bogu. Nie wstydzę się tego"

  Kamil Stoch (29 l.) od dziecka intensywnie trenuje. Wie jednak, że nie odniósłby sukcesu bez swojej wiary i wsparcia z góry...

 • Mojżesz, zapaśnik, morderca

  Widowisko historyczne "Exodus: Bogowie i królowie", dramat sportowy "Foxcatcher", trzecia część "Uprowadzonej" i thriller kryminalny "Fotograf" budzą największą uwagę spośród siedmiu tytułów, jakie zadebiutują na ekranach polskich kin 9 stycznia.

 • Jaki Kamil Stoch jest prywatnie? Rodzina odsłania jego nieznaną twarz!

  Jaki Kamil Stoch (30 l.) jest prywatnie? To pytanie zadaje sobie rzesza fanów skoczka. Rąbka tajemnicy uchyla... jego rodzina! W wywiadzie rodzice oraz siostry sportowca opowiedzieli o nieznanej stronie Kamila. Lubi porządek, czyta sporo książek, ale jest też... niezdarny i wiecznie się o coś obija! Oto kulisy życia mistrza olimpijskiego.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Rio 2016: Grzegorz Hedwig przeżył tragedię. Na torze motywuje go pamięć o zmarłej siostrze

  Grzegorz Hedwig (28 l.), reprezentant Polski w kajakarstwie górskim, zaliczył dobry start na igrzyskach olimpijskich w Rio. Z siódmego miejsca pewnie awansował do półfinału zawodów. Kolejny raz na torze pojawił się we wtorek, 9 sierpnia. Był o włos od finału, ale odpadł z rywalizacji. Mało kto wie, że nasz zawodnik przeżył wielki rodzinny dramat, a do występów motywuje go pamięć o zmarłej siostrze.

 • Olimpijscy bogowie według Disney'a

  Wytwórnia Walta Disney'a nabyła za sześciocyfrową kwotę prawa do scenariusza pod tytułem "King of the Gods". Projekt opowiada m.in. o młodości Zeusa, przyszłego króla Olimpu, strącającego z tronu swojego ojca, złego tytana Kronosa. Producenci liczą na to, że przedsięwzięcie dorówna popularnością ekranizacji tolkienowskiego "Władcy Pierścieni".

 • Kinga Rusin do Zofii Klepackiej przed lokalem wyborczym: Wstyd, obraża pani ludzi!

  Kinga Rusin (48 l.) przed warszawskim lokalem wyborczym spotkała się z Zofią Klepacką (33 l.). Między paniami doszło do ostrej wymiany zdań.

 • Młodzi bogowie rozrabiają

  Wytwórnia New Line Cinema nabyła za siedmiocyfrową sumę szkic scenariusza pod tytułem "Titans". Jest to opowieść o młodości... greckich bogów olimpijskich. Projekt opisywany jest jako skrzyżowanie "Klubu winowajców" z "Władcą Pierścieni" .

 • Anna Popek atakuje Rusin w TVP Info: Brak wychowania. Jest łagodna do wszystkich poza człowiekiem

  Zofia Klepacka (33 l.) została zaproszona do TVP Info, by opowiedzieć o spotkaniu z Kingą Rusin przed jednym z lokali wyborczych. Wywiad przeprowadzała Anna Popek, przy okazji dodając swoje trzy grosze i wyrażając opinię na temat koleżanki po fachu.

 • Czujni obserwatorzy

  Sami piszemy scenariusz oraz zapraszamy gości. Ręczymy głową, że będzie to zarówno dla widzów, jak i dla nas dobry i bardzo wesoły wieczór - zapewniają satyrycy, którzy wystąpią w kabaretowym programie Dwójki, "Dzięki Bogu już weekend".

Wideo na temat: bogowie olimpijscy
 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

 • Exodus: Bogowie i królowie

  Opowieść o życiu Mojżesza, który uwolnił Izraelitów z niewoli egipskiej i poprowadził do Ziemi Obiecanej.