• Informacje na temat:

  bogumiła w.

Artykuły na temat: bogumiła w.
 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski: Miłość w godzinie próby!

  ...przeszkadzał im nawet deszcz… Jednak gdy już w październiku pani Bogumiła pojawiła się z mężem na jednej z imprez bez makijażu, bez starannej fryzury i w butach nie bardzo pasujących do reszty stroju(...)" - donosi "Rewia". Pani Bogumiła coraz częściej widywana jest w ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym, specjalizującym się w opiece nad osobami starszymi. Znajduje się on niedaleko domu pary i zapewnia...

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!

 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski: Razem na przekór chorobie!

  Dawna gwiazda telewizji pojawiła się na premierze książki Magdaleny Gessler. Goście imprezy zwrócili uwagę, że Bogumiła Wander sprawiała wrażenie nieco zagubionej, mąż nie odstępował jej na krok(...). Nie ukrywał też tego jej mąż, Krzysztof Baranowski (80), z troską opiekujący się nią od lat.  Przejął domowe obowiązki, sprząta, robi zakupy. Na każdym kroku podkreśla, że Bogumiła jest kobietą jego...

 • W czerwcu w Elbągu Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych

  Premierowa edycja Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu rozpocznie się 19 czerwca i potrwa trzy dni. W programie wydarzenia znalazły się m.in.: pokazy najpopularniejszych polskich seriali, przeglądy znanych produkcji sprzed lat, a także spotkania z gwiazdami i twórcami seriali. Współorganizatorem imprezy jest Telewizja Polska.

 • Bogumiła Wander: Co ją łączy z Robertem Lewandowskim?

  Bogumiła Wander (74 l.) Lewandowskiego lubi nie tylko za gole dla reprezentacji. Ma jeszcze inny powód...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Bogumiła Wander świętuje urodziny z mężem i lampką wina!

  Legendarna prezenterka TVP ostatnio obchodziła swoje 75. urodziny. Mąż postanowił sprawić, by ukochana Bogumiła Wander poczuła się tego dnia wyjątkowo...

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • Bogumiła Wander na wernisażu. Tak wygląda bez makijażu!

  Legendarna polska prezenterka telewizyjna, Bogumiła Wander (74 l.), pojawiła się ostatnio na wernisażu fotografii. Towarzyszył jej mąż. Gwiazda zrezygnowała z mocniejszego makijażu i zaprezentowała dość oryginalną stylizację.

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

Zdjęcia na temat: bogumiła w.
 • Bogumiła Wander
 • Bogumiła Wander
 • Bogumiła Wander
Wideo na temat: bogumiła w.
 • Bogumiła Wander: Tęsknię za telewizją

  Była prezenterka przyznaje, że bardzo tęskni za telewizją, bo spędziła w niej najpiękniejsze chwile swojego życia. Przez lata była jedną z najpopularniejszych spikerek TVP. Zachwycała urodą, elegancją, wysoką kulturą osobistą i nienaganną dykcją. Teraz, na emeryturze, dużo czasu spędza przed telewizorem, ma swoje ulubione programy, kibicuje młodszym koleżankom po fachu i z dużą nostalgią wspomina swoje początki w Łódzkim Ośrodku TVP.

 • Bogumiła Wander komentuje "dobrą zmianę" w TVP!

  Była prezenterka telewizyjna Bogumiła Wander (72 l.) przypomniała w rozmowie z Robertem Patoletą, w jaki sposób dostała się do telewizji. Przyznała, że Super Gwiazda Plejady, którą właśnie otrzymała, jest pierwszą nagrodą w jej życiu. Choć pracowała w TVP przez ponad 30 lat, nie otrzymała wyróżnienia od żadnego z często zmieniających się prezesów. Bogumiła Wander jest zapraszana jako gość do

 • "Pierwsza miłość": "To nie tak jak myślisz"

  Aśka (Paulina Gałązka) otrzymuje od Bogumiła (Bronisław Wrocławski) kolejną ofertę… Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

Dyskusje na temat: bogumiła w.