• Informacje na temat:

  bogusław kaczmarek

Artykuły na temat: bogusław kaczmarek
 • Weronika Marczuk niewinna

  ...wrześniu 2009. Działania wobec niej prowadził m. in. słynny agent Tomasz Kaczmarek, znany jako "agent Tomek". Sąd odmówił wtedy aresztowania Marczuk i zwolnił ją za kaucją. Prokuratura postawiła jej zarzuty. Zatrzymany wraz z Marczuk Bogusław S., prezes Wydawnictw Naukowo-Technicznych, jest nadal podejrzany o przyjęcie łapówki nie mniejszej niż 10 tys. euro w zamian za korzystne rozstrzygnięcie...

 • We Wrocławiu zmarł znany satyryk, autor piosenek i felietonista Jan Kaczmarek, współtwórca m.in. kabaretu Elita. Miał 62 lata, od dłuższego czasu poważnie chorował.

 • Polskie "Quo Vadis"

  W połowie maja rozpoczną się zdjęcia do filmu Jerzego Kawalerowicza "Quo Vadis", największej polskiej produkcji filmowej, której koszty przekroczą 12 milionów dolarów. Obecnie trwa dokumentacja filmu. Obsada filmu jest imponująca - wystąpią między innymi: Bogusław Linda, Jerzy Trela, Michał Bajor.

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

 • "To nie będzie antypolski film"

  Paweł Chochlew, reżyser przygotowywanego do realizacji filmu wojennego "Tajemnica Westerplatte", a także autor jego scenariusza, zapewnił , że "będzie to film patriotyczny, w żadnym razie nie antypolski".

 • Światowa prapremiera "Quo Vadis" w Watykanie

  Światowa prapremiera filmu "Quo Vadis" Jerzego Kawalerowicza odbędzie się 30 sierpnia w auli Pawła VI w Watykanie - poinformował Stanisław Zawiśliński, rzecznik prasowy producenta filmu. W Rzymie przebywają obecnie reżyser Jerzy Kawalerowicz i Mirosław Słowiński, producent obrazu.

 • Film o Westerplatte we wrześniu?

  Premiera "Tajemnicy Westerplatte" planowana jest na 1 września 2010 - poinformowała Marta Fydrych z biura promocji filmu w reżyserii Pawła Chochlewa.

 • Wielkopolska Filmowa

  Stolica Wielkopolski rzadko kiedy uchodziła za atrakcyjne miasto dla polskiego środowiska filmowego. Najważniejsze wydarzenia zawsze odnotowywano w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Wrocławiu. Jednak ostatnio można odnieść wrażenie, że Poznań i Wielkopolska przestają być pustynią filmową - ocenia "Głos Wielkopolski".

 • Marczuk: Brak cech przestępstwa

  Weronika Marczuk nie dopuściła się płatnej protekcji i miała prawo do wynagrodzenia za doradztwo przy prywatyzacji Wydawnictw Naukowo-Technicznych. Z tych powodów umorzono śledztwo przeciw niej. Prokuratura ma "istotne wątpliwości" co do legalności działań CBA wobec Marczuk.

 • Godzi w uczucia patriotyczne

  Scenariusz filmu "Tajemnica Westerplatte" autorstwa Pawła Chochlewa godzi w uczucia patriotyczne, burzy etos bohaterów narodowych i pomija prawdę historyczną - ocenił zarząd Klubu Szkół Westerplatte, ogólnopolskiego stowarzyszenia zrzeszającego szkoły noszące imiona bohaterów Westerplatte.

Wideo na temat: bogusław kaczmarek
 • Kajinek

  Pierwsze lata po upadku socjalizmu w Czechach. Przestępczość rośnie dramatycznie. Bandyci korumpują celników, sędziów i policję. Jednym z najbardziej znanych przestępców jest Kajinek - potrafi dokonać każdej kradzieży i uciec z każdego więzienia. Ale wszystko do czasu. Pewnego razu zadziera z niewłaściwą osobą... Młoda i ambitna pani adwokat pragnie udowodnić, że Kajinek został wrobiony w podwójne morderstwo. Wierzy jej opinia publiczna oraz media. Ale to za mało - sąd wciąż odmawia...

 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

 • Randka w ciemno

  "Randka w ciemno" to nieprzewidywalna, pełna zwrotów akcji komedia o relacjach damsko-męskich, utrzymana w klimacie "Lejdis" i "Testosteronu" Co by było, gdyby faceci z "Testosteronu" stanęli do konfrontacji z ostrymi dziewczynami z "Lejdis"? Na to pytanie próbują odpowiedzieć twórcy nieprzewidywalnej komedii "Randka w ciemno". Film stanowi propozycję dla tych, których zmęczył lukier produkowanych seryjnie komedii romantycznych i szukają w kinie solidnej dawki emocji oraz prawdziwego,...