• Informacje na temat:

  bogusław linda choroba

Artykuły na temat: bogusław linda choroba
 • Bogusław Linda jest załamany

  Z powodu choroby Bogusław Linda musiał przerwać pracę na planie filmu "Tajemnica Westerplatte". Aktor wpadł w depresję, nie odbiera telefonów i nie chce z nikim rozmawiać.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • ​Linda to narcyz i ekshibicjonista?

  ...- Aktor w pewien sposób powinien być narcyzem i ekshibicjonistą - wyznał Bogusław Linda, główny bohater serialu TVP 2 - "Paradoks".

 • Bogusław Linda: Gdybym nie był aktorem...

  Po epoce kopiowania filmów z Hollywood, do polskiego kina wróciły dobre scenariusze - takie jest zdanie Bogusława Lindy. W Poznaniu na festiwalu Transatlantyk artysta opowiadał, dlaczego lubi reżyserować i jak wyglądało jego przejście od kina moralnego niepokoju do "Psów" Pasikowskiego.

 • Linda trafił do szpitala

  Bogusław Linda (57 l.) z planu zdjęciowego jednej z produkcji przewieziony został do szpitala. Okazuje się, że znany aktor ma poważne problemy ze zdrowiem.

 • "Muzyka to jedna z najgroźniejszych chorób"

  Maciej Łyszkiewicz to znacząca postać istniejącej w latach 80. tzw. trójmiejskiej sceny alternatywnej. Wokalista, klawiszowiec i kompozytor, lider grupy...

 • Bogusław Linda się boi

  Bogusław Linda (56 l.) wyznał w jednym z wywiadów, że jest przerażony starością i przemijaniem. "To jest bezradność, człowiek siedzi, wydaje mu się, że może, a już nie może".

 • Bogusław Linda, reżyser "Jasnych, błękitnych okien" , na środowej (20 grudnia) konferencji prasowej wyjaśnił, że umieranie miało stanowić jeden z głównych tematów jego filmu.

 • Aktorzy nie dostaną pieniędzy?!

  ..., Jana Wieczorkowskiego i Jana Peszka. Zobacz również: Linda trafił do szpitala Bogusław Linda jest załamany(...)Zdjęcia do filmu "Tajemnica Westerplatte" w reżyserii Pawła Chochlewa i Jarosława Żamojdy trwały dwa miesiące; zostały przerwane w listopadzie ubiegłego roku z powodu choroby Bogusława Lindy. Do tej...

 • Linda: Aktorstwo ma coś z narcyzmu

  Nie da się oddzielić życia prywatnego od ról, które się gra. Jeżeli aktor grając sprzedaje swoją twarz, to sprzedaje również ukształtowaną przez doświadczenie życiowe psychikę - uważa Bogusław Linda. Aktorstwo ma dla niego coś z narcyzmu i ekshibicjonizmu.

Wideo na temat: bogusław linda choroba
 • Kajinek

  Pierwsze lata po upadku socjalizmu w Czechach. Przestępczość rośnie dramatycznie. Bandyci korumpują celników, sędziów i policję. Jednym z najbardziej znanych przestępców jest Kajinek - potrafi dokonać każdej kradzieży i uciec z każdego więzienia. Ale wszystko do czasu. Pewnego razu zadziera z niewłaściwą osobą... Młoda i ambitna pani adwokat pragnie udowodnić, że Kajinek został wrobiony w podwójne morderstwo. Wierzy jej opinia publiczna oraz media. Ale to za mało - sąd wciąż odmawia...

 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

 • Randka w ciemno

  "Randka w ciemno" to nieprzewidywalna, pełna zwrotów akcji komedia o relacjach damsko-męskich, utrzymana w klimacie "Lejdis" i "Testosteronu" Co by było, gdyby faceci z "Testosteronu" stanęli do konfrontacji z ostrymi dziewczynami z "Lejdis"? Na to pytanie próbują odpowiedzieć twórcy nieprzewidywalnej komedii "Randka w ciemno". Film stanowi propozycję dla tych, których zmęczył lukier produkowanych seryjnie komedii romantycznych i szukają w kinie solidnej dawki emocji oraz prawdziwego,...

Dyskusje na temat: bogusław linda choroba