• Informacje na temat:

  bogusław linda w nowym serialu

Artykuły na temat: bogusław linda w nowym serialu
 • Linda poprawia urodę

  Bogusław Linda (60 l.) podobno "nie jest wolny od niepokojów związanych z upływem czasu"...

 • Bogusław Linda w nowym filmie Andrzeja Wajdy

  Bogusław Linda zagra w nowym filmie Andrzeja Wajdy. Film będzie opowiadał o życiu polskiego malarza Władysława Strzemińskiego. Początek zdjęć zaplanowano na wrzesień 2015 roku.

 • Tatry zafascynowały Lindę

  Bogusław Linda znowu w akcji! Poszukiwania zaginionych i walka o ocalenie rannych w Tatrach. Przyjaźń, intrygi i dramaty ludzi gór w nowym serialu TVP. Premiera "Ratowników" już 22 września.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Linda ratuje w górach

  Ale tylko w nowym serialu "Ratownicy". Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do tej produkcji.

 • Linda w nowym serialu

  Telewizja Polska rozpoczęła zdjęcia do nowego serial u "Ratownicy". Reżyserem produkcji jest Marcin Wrona, głównym scenarzystą - Wojciech Saramonowicz. W serialu pojawi się m.in. Bogusław Linda.

 • Linda w serialu

  Jesienią w TVP zobaczymy serial "Ratownicy", w którym główną rolę grają: Bogusław Linda i Tomasz Schuchardt.

 • Bogusław Linda zmiękczony

  Największy twardziel w historii polskiego kina? Czas zadać kłam stereotypowemu postrzeganiu Bogusława Lindy, na które aktor zapracował głównie występami w filmach Władysława Pasikowskiego. Z okazji 60. urodzin gwiazdora przypominamy jego bardziej zniuansowane role.

 • "13 posterunek": Powstaną nowe odcinki kultowego sitcomu?

  ...epizodach pojawiły się największe polskie gwiazdy - m.in. Beata Tyszkiewicz, Bogusław Linda, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak, Cezary Żak i Artur Żmijewski. (...) Ślesicki zaproponował już Cezaremu Pazurze powrót do roli posterunkowego Cezarego Cezarego w nowych odcinkach serialu, nad którymi właśnie pracuje. Aktor podobno wyraził wstępną zgodę, ale ostateczną...

 • Linda w nowym serialu sensacyjnym

  W Łodzi rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Paradoks" Grega Zglińskiego, w którym główne role zagrają Bogusław Linda i Anna Grycewicz.

Zdjęcia na temat: bogusław linda w nowym serialu
Wideo na temat: bogusław linda w nowym serialu
 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • 2 dni w Nowym Jorku

  Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja "Dwóch dni w Paryżu", porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym...