• Informacje na temat:

  bogusław szwedo

Artykuły na temat: bogusław szwedo
 • Bogusław Szwedo jako p.o. prezes i Małgorzata Wiśnicka-Hińcza - to nowy zarząd Telewizji Polskiej, który od czwartku, 1 października, kieruje spółką. Jakie będą ich pierwsze decyzje?

 • Konkurs na zarząd TVP został unieważniony - zdecydowała we wtorek, 3 listopada, późnym wieczorem Rada Nadzorcza spółki. Od wtorku Telewizja Polska ma też nowego p.o. prezesa. Dotychczasowy - Bogusław Szwedo - złożył rezygnację. Zastąpił go Tomasz Szatkowski.

 • Rewolucja w TVP - Piotr Farfał odwołany

  Rada nadzorcza Telewizji Polskiej odwołała Piotra Farfała z funkcji p.o. prezesa TVP. Nowym prezesem będzie rekomendowany przez PiS Bogusław Szwedo. Wcześniej z rad nadzorczych mediów publicznych zrezygnowali przedstawiciele ministra skarbu.

 • PiS ponownie rządzi telewizją?

  Bogusław Szwedo, nowy prezes TVP, wprowadza kolejne zmiany personalne. Jedno z kierowniczych stanowisk w Jedynce otrzyma Anita Gargas, oskarżana jeszcze niedawno o działania na korzyść Prawa i Sprawiedliwości.

 • Piotr Farfał złożył odwołanie

  Piotr Farfał złożył odwołanie od decyzji Krajowego Rejestru Sądowego, który przed tygodniem wykreślił go jako p.o. prezesa TVP, a wpisał nowy zarząd, na którego czele stoi Bogusław Szwedo.

 • TVP bez prezesa!

  Sąd rejestrowy uznał zawieszenie do 27 listopada prezesa TVP Romualda Orła i członka zarządu TVP Przemysława Tejkowskiego. Sąd odmówił natomiast wpisania innego członka zarządu - Włodzimierza Ławniczaka jako p.o. prezesa TVP.

 • Kotecka szefem Jedynki?

  Jeszcze tylko brakuje Patrycji Koteckiej - żartowali kilka dni temu pracownicy TVP, komentujący ostatnie zmiany personalne w spółce. I wykrakali. Kotecka wraca na Woronicza. Będzie szefem TVP1?

 • Farfał zdejmuje z anteny Lisa

  Jak ustalił "Newsweek", od nowego roku na antenie telewizyjnej Dwójki nie zobaczymy już programu "Tomasz Lis na żywo". Taką decyzję podjął ponoć p.o. prezesa TVP, Piotr Farfał. W Telewizji Polskiej w związku z tym aż huczy od plotek.

 • Co dalej z platformą TVP?

  Uruchomiona w ubiegłym tygodniu satelitarna platforma Telewizji Polskiej budzi sporo emocji. Apelowano, by jej uruchomieniem zajął się już nowy prezes telewizji. Czy satelitarny projekt będzie kontynuowany?

 • Zwolnienie dyscyplinarne dotychczasowego p.o. prezesa Piotra Farfała, doniesienie na niego do prokuratury oraz cofnięcie wszelkich pełnomocnictw głównemu prawnikowi TVP mec. Stanisławowi Rymarowi - to pierwsze decyzje zarządu TVP, który w sobotę wybrała nowa rada nadzorcza spółki.

Wideo na temat: bogusław szwedo
 • Kajinek

  Pierwsze lata po upadku socjalizmu w Czechach. Przestępczość rośnie dramatycznie. Bandyci korumpują celników, sędziów i policję. Jednym z najbardziej znanych przestępców jest Kajinek - potrafi dokonać każdej kradzieży i uciec z każdego więzienia. Ale wszystko do czasu. Pewnego razu zadziera z niewłaściwą osobą... Młoda i ambitna pani adwokat pragnie udowodnić, że Kajinek został wrobiony w podwójne morderstwo. Wierzy jej opinia publiczna oraz media. Ale to za mało - sąd wciąż odmawia...

 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

 • Randka w ciemno

  "Randka w ciemno" to nieprzewidywalna, pełna zwrotów akcji komedia o relacjach damsko-męskich, utrzymana w klimacie "Lejdis" i "Testosteronu" Co by było, gdyby faceci z "Testosteronu" stanęli do konfrontacji z ostrymi dziewczynami z "Lejdis"? Na to pytanie próbują odpowiedzieć twórcy nieprzewidywalnej komedii "Randka w ciemno". Film stanowi propozycję dla tych, których zmęczył lukier produkowanych seryjnie komedii romantycznych i szukają w kinie solidnej dawki emocji oraz prawdziwego,...