• Informacje na temat:

  bogusława marcinkowska

Artykuły na temat: bogusława marcinkowska
 • Wpłynął wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do krakowskiej prokuratury dotarł wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA - poinformowała w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

 • Prokuratura skierowała do sądu wniosek o ekstradycję Polańskiego

  Krakowska prokuratura skierowała do sądu wniosek o wydanie postanowienia o dopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska. Ekstradycji domagają się Stany Zjednoczone.

 • Wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do prokuratury wpłynął wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA. Zostanie przekazany do krakowskiej prokuratury okręgowej, która prowadzi postępowanie w tej sprawie - dowiedziała się w środę, 7 stycznia, PAP w Prokuraturze Generalnej.

 • Roman Polański stawił się w prokuraturze. "Areszt jest zbędny"

  Roman Polański pojawił się w krakowskiej prokuraturze w sprawie amerykańskiego wniosku. Po przesłuchaniu prokurator uznał, że areszt jest zbędny - dowiedział się dziennikarz RMF FM.

 • Fan black metalu spalił kościół w Krakowie?

  Policjanci zatrzymali sprawcę podpalenia drewnianego kościoła na Woli Justowskiej w Krakowie. Świątynia spłonęła w czerwcu 2002 roku. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności - powiedziała rzeczniczka krakowskiej Prokuratury Okręgowej Bogusława Marcinkowska.

 • Dziennikarz TVN24 z zarzutami

  Zarzut ujawnienia protokołu ze śledztwa postawiła krakowska prokuratura dziennikarzowi TVN24 Krzysztofowi Skórzyńskiego. W poniedziałek, 11 stycznia, Skórzyński został przesłuchany; dziennikarz nie przyznał się do zarzutu - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie, Bogusława Marcinkowska.

 • Wiadomo dlaczego zmarł Olass

  Śledztwo w sprawie śmierci Aleksandra "Olassa" Mendyka, gitarzysty zespołu Acid Drinkers, który zmarł w listopadzie 2008 roku w Krakowie, zostało umorzone - poinformowała w środę (1 kwietnia) rzeczniczka tamtejszej prokuratury okręgowej, Bogusława Marcinkowska.

 • Śledztwo ws. śmierci Olassa

  Krakowska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci gitarzysty heavymetalowego zespołu Acid Drinkers Aleksandra Mendyka. Muzyka znaleziono martwego w niedzielę rano w pokoju w jednym z krakowskich hoteli, gdzie spędzał noc po koncercie.

Wideo na temat: bogusława marcinkowska
 • Trzy siostry T

  Film "Trzy siostry T" jest opartym na faktach thrillerem psychologicznym z elementami czarnej komedii. Opowiada historię Roberta, 35-letniego mężczyzny, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia spędza czas w domu z nadopiekuńczą matką i jej dwoma siostrami, które traktują Roberta jak dziecko. Rodzina wydaje się być konwencjonalna, bardzo dbająca o dobrą reputację, ale za tą woalką, kryje się prawdziwe zło. Szybko okazuje się, że mieszkanie jest siedliskiem trzech wynaturzonych kobiet,...

 • Kajinek

  Pierwsze lata po upadku socjalizmu w Czechach. Przestępczość rośnie dramatycznie. Bandyci korumpują celników, sędziów i policję. Jednym z najbardziej znanych przestępców jest Kajinek - potrafi dokonać każdej kradzieży i uciec z każdego więzienia. Ale wszystko do czasu. Pewnego razu zadziera z niewłaściwą osobą... Młoda i ambitna pani adwokat pragnie udowodnić, że Kajinek został wrobiony w podwójne morderstwo. Wierzy jej opinia publiczna oraz media. Ale to za mało - sąd wciąż odmawia...

 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...