• Informacje na temat:

  bohaterki na wspólnej

Artykuły na temat: bohaterki na wspólnej
 • Anna Guzik spodziewa się kolejnego dziecka! Jej bohaterka w "Na Wspólnej" też zajdzie w ciążę!

  Wspólnej” podobno tak dopasują życiowe zmiany Anny do losów jej bohaterki, że serialowa Żaneta też wkrótce będzie w ciąży.  Trudno nie zauważyć, że życie aktorki zmieniło się, kiedy trzy lata temu...

 • "Na Wspólnej" bez Kingi? Ilona Wrońska planuje podróż!

  - W końcu spełnimy swoje marzenia! - mówi z entuzjazmem Ilona Wrońska, która wraz z mężem Leszkiem Lichotą i dziećmi planuje długą podróż. Czy to oznacza również zmiany w życiu jej bohaterki Kingi z serialu "Na Wspólnej"?

 • "Skazane": Magdalena Różańska nową bohaterką

  Wydawało się, że poznaliśmy już wszystkie bohaterki "Skazanych", tymczasem pojawią się nowe, a wśród nich grana przez panią Natalia. Kim jest ta kobieta? - To przykładna żona i matka dwóch(...) swój początek i koniec, dzięki czemu mogłam stworzyć przemyślany charakter postaci. Wcześniej grałam przez rok w "Na Wspólnej" Jagodę Wolską, a scenariusz w tego typu produkcjach pisze się na bieżąco...

 • Joanna Jabłczyńska: Utrata dziecka, trudne sceny

  W nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej" borykająca się z problemem alkoholowym Marta, którą gra Joanna Jabłczyńska, z pewnością otrzeźwieje. Były mąż odbierze jej bowiem synka! Aktorka mówi, że były to dla niej trudne sceny.

 • "Na Wspólnej": Zimińska bohaterką skandalu!

  Gosia będzie miała nie lada problemy w szkole, Kamil straci pacjentkę, a Łucja wścieknie się na Daniela!

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • "Na Wspólnej": Aktorka niefanatyczna

  Ostatnio rzadko pojawia się na dużym ekranie, za to na małym króluje od lat. Czy Weronika z „Na Wspólnej” zdążyła już stać się jej alter ego?

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • "Na Wspólnej": Nowa bohaterka zastąpi Kingę?

  W nowych odcinkach "Na Wspólnej" pojawi się tajemnicza bohaterka, która namiesza w życiu Kingi i Michała!

 • Ewa Gawryluk: Nigdy nie żałowałam wyboru drogi

  Jej bohaterka jest atrakcyjna, ale samotna. Nic dziwnego, że wokół Ewy co rusz widzimy innego podrywacza. W tym sezonie rozkochała już w sobie Artura, a niedługo relacje z sąsiadem wyraźnie się zmienią... Nie tylko o serialu "Na Wspólnej" opowiada Ewa Gawryluk.

Zdjęcia na temat: bohaterki na wspólnej
Wideo na temat: bohaterki na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Czego brakuje Agnieszce?

  Katarzyna Walter zdradza, jak pokierowałaby losami swojej bohaterki. Jaki wątek mogliby poruszyć scenarzyści? Czego brakuje Agnieszce?

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • „Na Wspólnej”: Marta Wierzbicka o wymarzonym romansie

  jednym ze studenckiego mieszkania, na przykład Norbertem. Ale to nie koniec niespodzianek. Marta zastanawia się również nad najbardziej spektakularnym sposobem uśmiercenia swojej bohaterki oraz nad tym, kogo ze znanych aktorów najchętniej zaprosiłaby, by gościnnie wystąpił w „Na Wspólnej”.

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

Dyskusje na temat: bohaterki na wspólnej
 • Re: "Na Wspólnej": Czy detektyw znajdzie Michała?

  Czy bohaterki Na Wspólnej chodzą na czarne protesty?

 • Re: "Na Wspólnej": Lucyna Malec siłę czerpie z miłości

  Matki to bohaterki. Niosą na rękach cały dziecięcy świat. Każda godzina czuwania przy dziecku niech będzie im policzona w niebie.

 • Re: "Na Wspólnej": Lucyna Malec siłę czerpie z miłości

  bardzo podziwiam takie matki to są bohaterki i takim trzeba pomagać składam wielki szacunek dla takich osób

 • Re: "Na Wspólnej": Monika atakuje policjanta!

  Monika bywa śmieszna ;D Smolny mnie trochę wkurza, ale da się znieść. Za to płacz Baśki... nie znoszę tej aktorki, bohaterki i w ogóle jej nie znoszę jako kobiety! Swoją drogą.. w realu znam dziewczynę, która nazywa się Monika Smolna xD Czyli połączenie naszego dueciku ;)

 • Re: "M jak miłość": Do trzech razy sztuka?

  Pewnie chodzi ci o hit TVdNo pod tytułem Na Wspólnej. Istotnie tam wszystkie bohaterki są wspólne. Tam niedługo już nie będzie miał kto kogo zdradzać i z kim intrygować. W sumie podobnie jak w M jak Karton Jedno i drugie to absurd normalności.

 • Re: “M jak miłość": Rozstanie zamiast ślubu?

  i techniczne niuanse sztuki zniewolenia jednostki.Postępowanie Kasi nasunie nam rychło skojarzenie do znanej z literatury gradacji rosnącej czego wyrazem będzie powolna przemiana bohaterki ewoluującej(...)",Ilona ze Wspólnej,Karolina z "Niani" i wielu,wielu innych a nawet Siergiej Karpin z "Fali Zbrodni".Kasia pilnie obserwując działania mistrzów intrygi nabędzie niezbędnych umiejętności psychicznego