• Informacje na temat:

  bohaterki plotkary

Artykuły na temat: bohaterki plotkary
 • Tytułową Plotkarą jest...

  ...strony, na której zamieszczał niewybredne plotki, także na własny temat. Producentka wykonawcza "Plotkary", Stephanie Savage, zdradziła, że twórcy serialu już na samym początku zdecydowali, że to(...) w finale, czy nie. Nie wiedzieliśmy, czy widzowie chcą poznać tożsamość Plotkary, czy wolą bawić się w spekulacje - podsumowała. A wy, jesteście zaskoczeni?

 • Trzeci sezon serialu "Dziewczyny" na DVD

  Trzeci sezon popularnego serialu HBO "Dziewczyny" zadebiutował w piątek, 23 stycznia, na płytach DVD.

 • "Plotkara" wraca po raz piąty

  ...wpływowego bloga Plotkary. Premiera piątego sezonu serialu "Plotkara" w czwartek 11 kwietnia o godz. 21.00 tylko w AXN Spin. Kolejne odcinki serialu w każdy czwartek o godz. 21.00.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Między "Seksem w wielkim mieście" i "Plotkarą"

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny" - uhonorowana nagrodą Emmy produkcja stacji HBO. 25 stycznia pierwszy sezon serialu debiutuje na płytach DVD.

 • Polka w serialu "Plotkara"

  Serial " Plotka ra" to nie tylko amerykańscy aktorzy. Jedna z ról przypadła polskiej aktorce, Zuzannie Szadkowskiej.

 • X. O. X. O. na dvd

  Od piątku (12 marca) druga seria "Plotkary" już na dvd - 1 rok. 52 tygodnie. 365 dni - cały sezon intryg!

 • "Dziewczyny": Między "Seksem..." i "Plotkarą"

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny" - uhonorowana nagrodą Emmy produkcja stacji HBO. 25 stycznia pierwszy sezon serialu debiutuje na płytach DVD.

 • Szalone życie Manhattanu

  ...11 kwietnia w polskiej telewizji rozpoczyna się trzecia seria słynnej „Plotkary”. Nowojorska złota młodzież przeżywa kolejne perypetie. Miłości przeplatają się z dramatycznymi rozstaniami, a głośne kłótnie z pojednaniami.

 • Skandalistka wraca do serialu

  Wygląda na to, że Taylor Momsen wróci na plan "Plotkary". Jej bohaterka - Jenny Humphrey - jesienią zaangażuje się w event ze świata mody i weźmie udział w... bijatyce z Blair Waldorf. Będzie ostro!

Zdjęcia na temat: bohaterki plotkary
Wideo na temat: bohaterki plotkary
 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Zambezia

  W sercu Afryki, gdzieś między Rio i Madakaskarem, leży imponująca ptasia metropolia - Zambezia. Młody sokół Kai, skuszony obietnicą sławy, opuszcza rodzinne gniazdo, by - wbrew woli ojca - odwiedzić stolicę pierzastych i przystąpić do elitarnej eskadry Dziobasów Przestworzy, stojących (a raczej frunących) na straży bezpieczeństwa Zambezii. Kiedy miasto staje się celem inwazji podstępnego jaszczura Budzo i bandy marabutów, Kai, wspierany przez przyjaciół - gadatliwego Luzika i waleczną Zoe -...

 • W ukryciu

  Radom, czasy hitlerowskiej okupacji. Pewien fotograf (Krzysztof Stroiński) próbuje wraz ze swoją córką, wrażliwą wiolonczelistką Janiną (Magdalena Boczarska), jakoś przetrwać w niełatwej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu córki, ojciec decyduje się ukrywać w ich domu młodą Żydówkę, Ester (Julia Pogrebińska). Stopniowo między kobietami tworzy się specyficzna więź, dzięki której nieco łatwiej jest im poradzić sobie z trudną sytuacją. Gdy ojciec nieszczęśliwie pada ofiarą "łapanki", dwie bohaterki...