• Informacje na temat:

  bollywood

Artykuły na temat: bollywood
 • W sieci furorę robi nagranie z fragmentem filmu rodem z Bollywood, w którym wystąpił były już szef "Faktów". Produkcja nosi tytuł "Bangistan" i była kręcona przed rokiem w Krakowie. Durczok wcielił się tam w samego siebie, czyli prowadzącego serwis informacyjny. Dziennikarz po angielsku przekazuje ważne newsy, które oglądają różni bohaterowie filmu. Miny hinduskich aktorów wyglądają na bardzo...

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak zostanie gwiazdą... Bollywood!?

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", kilka razy mówił w wywiadach, że chciałby spróbować swych sił w filmach zagranicznych. Nie przypuszczał jednak, że zainteresują się nim producenci i reżyserzy z... Bollywood! Jeszcze w lipcu aktor pojawi się na planie indyjskiego filmu "Bangistan".

 • "One Love", czyli Bollywood w Krakowie

  "One Love" - to tytuł nowej bollywoodzkiej produkcji, do której sceny taneczne powstają na krakowskim Rynku i bulwarach wiślanych oraz na terenie zamku Ogrodzieniec w Podzamczu (Jura Krakowsko-Częstochowska). Premiera filmu odbędzie się za miesiąc w Indiach.

 • "Lekarze": Boczarska zostanie gwiazdą Bollywood?

  Magdalena Boczarska, czyli Olga Rojko z "Lekarzy", ma szansę zrobić wielką karierę w... Indiach. Podobno producenci z Bollywood bardzo chcą, by grała w ich filmach! Niewykluczone, że Magda - jeśli dostanie naprawdę interesującą propozycję - zdecyduje się na wyjazd do nazywanego filmową stolicą Indii Mumbaju.

 • Gwiazdor Bollywood skazany na 5 lat więzienia

  Bollywoodzki aktor Salman Khan został skazany na 5 lat więzienia za zabójstwo sprzed kilkunastu lat.

 • Paula Marciniak gwiazdą Bollywood?

  Dzisiejszy "Fakt" informuje, że 23-letnia Paula Marciniak na początku marca wyjeżdża na rozmowy do Bollywood. Indyjskim producentom poleciła gwiazdkę... Anna Kalata, wielka miłośniczka Indii, obecnie mieszkająca w Bombaju. "Podobno na podstawie przysłanych przez Paulę zdjęć doszli do wniosku, że w tej artystce drzemie nie lada potencjał" - czytamy. Niewykluczone więc, że Marciniak otrzyma...

 • "Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino w Bollywood?

  Agnieszka Sienkiewicz zaliczana jest do ścisłego grona faworytek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość", trenuje obecnie ze Stefano Terrazzino taniec w stylu bollywoodzkim. Sprawdźcie, co dzieje się na parkiecie.

 • Cichopek wyemigruje do Indii?

  Przed przesympatyczną Kasią Cichopek (26 l.) stanęła szansa zrobienia kariery w Indiach i możliwość zostania niemal istotą boską. Aktorka wpadła bowiem w oko hinduskiemu filmowcowi, który chce ją przeszczepić do Bollywood. Tomasz Raczek nie daje jednak przyzwolenia aktorce na wyjazd...

 • Banasiuk romansuje z Żudziewicz?

  Czy to prawda, że Mateusz Banasiuk to flirciarz? Czy rzeczywiście romansuje ze swoją partnerką z "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami", Hanną Żudziewicz? Co na to partnerka aktora, Magdalena Boczarska?

Wideo na temat: bollywood
 • Natalia Janoszek robi karierę w Bollywood

  Natalia Janoszek od kilku lat z powodzeniem rozwija karierę aktorską w dwóch wielkich przemysłach filmowych: Hollywood i Bollywood. W Indiach zadebiutowała w 2013 roku rolą Afreen w dramacie „Dreamz(...) znacznie więcej czasu. W Hollywood na zdjęcia poświęca się przeciętnie od 20 do 60 dni, w Bollywood niektóre filmy kręci się nawet 120 dni zdjęciowych.

 • Dlaczego Siwiec nie zagrała w Bollywood?

  Natalia Siwiec twierdzi, że miała zagrać w jednej z bollywoodzkich produkcji. Wszyscy podobno byli tam zachwyceni jej urodą. Ostatecznie celebrytka nie zagrała w niczym, bo agencja, z którą współpracuje nie wyraziła na to zgody. Podobno więcej może zarobić w kraju! (TTV/x-news)

 • Martyna Wojciechowska: W Nigerii kręci się pięć filmów fabularnych dziennie

  Mało kto wie, że Nollywood w Nigerii to druga kinematografia świata po Bollywood. Jakie filmy tam kręcą? Martyna Wojciechowska opowiedziała w "Dzień Dobry TVN", jak wyglądał jej casting do jednej z ról. - W pokoju wielkości schowka na szczotki siedziało trzydzieści osób. W Nigerii kręci się pięć filmów fabularnych dziennie - wyjaśniła dziennikarka i podróżniczka. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: bollywood