• Informacje na temat:

  bolton

Artykuły na temat: bolton
 • Takiego skandalu obyczajowego na Wyspach dawno nie było. Brytyjski polityk Henry Bolton (54 l.) rozstał się z żoną i związał z modelką Jo Marney (29 l.).

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Cerekwickiej lek na kompleksy

  Była Michaelem Boltonem, Mariah Carey i Adele. To w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W realnym życiu Katarzyna Cerekwicka wraca z nową płytą "Między słowami", która będzie miała premierę już 26 maja.

 • Agenci NCIS: Los Angeles

  Nowy zastępca dyrektora NCIS, Granger, zaskakuje podwładnych Hetty, sprawdzając ich umiejętności. Zespół bada okoliczności zabójstwa Boltona, pracownika...

 • "The Christmas Song" - najpopularniejszy utwór na Boże Narodzenie

  Nie "Last Christmas" Wham!, nie "Do They Know It's Christmas" Band Aid, ale licząca 70 lat "The Christmas Song" to najpopularniejsza bożonarodzeniowa piosenka na świecie.

 • Znalazła miłość u boku milionera

  Znana z serial u "Gotowe na wszystko" Nicollette Sheridan po rozstaniu z piosenkarzem Michaelem Boltonem podobno znalazła miłość u boku bogatego finansisty.

 • "Bogowie" w kinach Wielkiej Brytanii i Irlandii

  "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego biją rekordy frekwencji w polskich kinach. Po 10 dniach od premiery film obejrzało już ponad 745 tys. widzów. Fabularna opowieść o prof. Zbigniewie Relidze rusza również na podbój kin za granicą. Polską produkcję będzie można obejrzeć w 16 miastach w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.

 • "Gra o tron": Nowe wieści o 6. sezonie!

  Od premiery szóstego sezonu dzieli nas jeszcze kilka miesięcy, a wszyscy wciąż zaprzątają sobie głowę losami Jona Snowa i znalezieniem prawowitego dziedzica Żelaznego Tronu. Tymczasem producenci "Gry o tron" postanowili zaostrzyć nasze apetyty. Oto trzy najnowsze teasery serialu: "Winterfell jest moje. Przyjdź i sprawdź" - głosi zwiastun. Wygląda na to, że Ramsay Bolton nie tak szybko opuści...

 • Recenzja Barbra Streisand "Partners": Najlepszy kotlet w mieście

  Kolejna płyta z oldiesami. Kolejna sława idzie w duety. Ciężki to chleb, bo temat wyeksploatowany. Czy Streisand sobie poradziła?

 • "Singielka": Dominika Gwit i Michał Tomala w kilkunastu odsłonach!

  ...w teatrze Bolton Octagon. Jest to duże wyzwanie aktorskie, bowiem każdą z postaci cechuje osobny bagaż doświadczeń, a wiek najstarszej z postaci, to około 70 lat. Propozycja Teatru z Konstancina jest więc...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zaskakujący werdykt!

  W drugim odcinku 3. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rywalizacja była bardzo zacięta. W sobotę, 14 marca, jurorzy nie mieli łatwego zadania. Aż do samego końca show nie było wiadomo, kto wygra. Dopiero po głosowaniu uczestników okazało się, że zwyciężyła Katarzyna Cerekwicka.

Zdjęcia na temat: bolton
Wideo na temat: bolton
 • "Gra o tron": Zwiastun "Battle of the Bastards"

  Stacja HBO udostępniła zwiastun 9. odcinka szóstego sezonu "Gry o tron". Czy powinniśmy się obawiać (znowu) o los Jona? Czy zobaczymy starcie bohatera z Ramsayem Boltonem? Odcinek zostanie wyemitowany 20 czerwca i będzie trwał 60 minut.

Dyskusje na temat: bolton
 • Re: "Gra o tron": Kontrowersyjna scena gwałtu oburzyła internautów!

  Tak było w scenariuszu, ten facet (Bolton) to dewiant, czego się spodziewałeś, romantycznego seksu po wystawnej kolacji przy świecach? Scena została pokazana najłagodniej jak się tylko dało, z resztą najważniejsze w tym było że "fetor" musiał na to patrzeć i nie wiadomo jeszcze co z tego wyniknie.