• Informacje na temat:

  bond w kinach

Artykuły na temat: bond w kinach
 • "Życie na gorąco": Polski James Bond

  .... W Niemczech stawała ekipa, wyciągała kamery i szybko filmowała. Potem chodu, nim przyjechała policja. Czy tak można zrobić światowy film? - zastanawiał się krytyk filmowy Jacek Szczerba. Jaki Bond, takie...

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • "Na dobre i na złe": Roli Jamesa Bonda by nie odrzuci

  ...się Bond. James Bond - powiedział w rozmowie z magazynem "Show". Niewykluczone, że wkrótce twórcy kolejnego filmu o legendarnym agencie 007 usłyszą o Piotrze Głowackim. Aktor zakończył bowiem...

 • "Spectre": Pierwszy zwiastun nowego Bonda!

  "Spectre", dwudziesty czwarty film z serii o Jamesie Bondzie, trafi do polskich kin 6 listopada. Tymczasem wytwórnia prezentuje pierwszy, teaserowy zwiastun filmu.

 • "Służby specjalne": Między Bondem a "Szpiegiem"

  ..." w kinach? - Jak najbardziej, i to na kilku płaszczyznach. Uważam, że ten film nie pozostawia nikogo obojętnym. Oczywiście, czasami wywołuje skrajne emocje. Ale o to nam, wszystkim uczestnikom tego(...) ze względów bezpieczeństwa nie moglibyśmy już pojechać na zdjęcia, działania służb mają miejsce również w Rydze, Portofino i Santa Margherita Ligure. W odróżnieniu jednak od Jamesa Bonda, nasi...

 • "Spectre": Kogo ściga Bond?

  "Spectre", podobnie jak poprzednie filmy o agencie 007, budzi wielkie emocje na długo przed wejściem na ekrany kin. Pojawił się właśnie kolejny materiał wideo pokazujący kulisy pracy nad filmem.

 • Gwiazdy kochają Bonda. Jamesa Bonda!

  Polska premiera 23. filmu o Jamesie Bondzie przyciągnęła w środę do jednego z warszawskich kin wiernych fanów Agenta Jej Królewskiej Mości, a wśród nich m.in. Julię Pietruchę, czyli Anitę Woydatt z "Galerii", i królową polskich seriali Ilonę Łepkowską.

 • Nowy James Bond: Znamy pierwszą scenę "Spectre"!

  Zaskakująca jest zapowiedź kolejnego filmu z Jamesem Bondem. Zwiastun zupełnie pozbawiono scen akcji, a producenci już zapowiadają, że "Spectre" będzie różnić się od innych tytułów z serii o agencie 007.

 • SERCE ZABIJE CI MOCNIEJ…

  Ostra, krwawa, bezkompromisowa. Proza, która przyłoży Ci prosto w twarz. Oto powieść, której nie mogli się doczekać mistrzowie polskiego kryminału! Do tej pory twórczością Bartosza Szczygielskiego zachwycili się Katarzyna Bonda, Mariusz Czubaj i Wojciech Chmielarz. Bartosz Szczygielski jest wschodzącą gwiazdą, której blask jaśnieje coraz mocniej, a raczej… mroczniej. Jego nowa powieść „Serce...

 • Liam Neeson: Superheros kina akcji

  "Nocy pościg" to kino sensacyjne według sprawdzonej receptury: zmęczony życiem gangster pragnie zapomnienia, lecz los zmusza go do działania. Czy ocali syna przed śmiercią z ręki mafijnego bossa? W roli głównej występuje Liam Neeson. Polscy widzowie zobaczą film już w najbliższy piątek, 17 kwietnia.