• Informacje na temat:

  bond zwiastun

Artykuły na temat: bond zwiastun
 • "Nazywam się Bauer, Jack Bauer"

  ..."Nazywam się Bauer, Jack Bauer" - mógłby o sobie mówić bohater serialu "24 godziny", który niczym James Bond rozprawia się z przeciwnikami i ratuje Stany Zjednoczone przed atakami terrorystów. Na ile Kiefer Sutherland identyfikuje się z graną przez sobie postacią Jacka Bauera, dowiemy się z lektury wywiadu, dotyczącego m.in. siódmego sezonu serialu.

 • "Spectre": Pierwszy zwiastun nowego Bonda!

  "Spectre", dwudziesty czwarty film z serii o Jamesie Bondzie, trafi do polskich kin 6 listopada. Tymczasem wytwórnia prezentuje pierwszy, teaserowy zwiastun filmu.

 • "rodzinka.pl": Dla Małgorzaty Kożuchowskiej najważniejsza jest rodzina

  Swinton. To obraz przejmujący, przepiękny wizualnie, jakby leniwie, mimochodem kręcony. Nie twierdzę jednak, że dobra rozrywka jest czymś złym. Od czasu prezentacji pierwszego zwiastuna nie mogłam doczekać się kolejnego Bonda. A nocami pochłaniam mroczny serial "Fargo" na zmianę z przewrotnym "House of Cards". Wróćmy jeszcze do "Listów". Kim jest grana przez panią kobieta? Wiem, że to mama...

 • Nowy James Bond: Znamy pierwszą scenę "Spectre"!

  Zaskakująca jest zapowiedź kolejnego filmu z Jamesem Bondem. Zwiastun zupełnie pozbawiono scen akcji, a producenci już zapowiadają, że "Spectre" będzie różnić się od innych tytułów z serii o agencie 007.

 • Na te seriale czekaliśmy całe lato

  ...najbardziej nurtujące pytania. Zobaczcie, co wydarzy się w nowej serii. Poniżej zwiastun 9. sezonu. 24 września "Castle" Twórca "Castle" - Andrew Marlowe - pytany o to, czy kolejny sezon rozpocznie(...) zdradzamy kilka spoilerów, jakie pojawiły się na oficjalnym profilu serialu: - Tony, zgodnie z zasadą numer 4, zrobi w windzie aluzję do postaci Jamesa Bonda, której Ziva nie zrozumie, ale idealnie odda...

 • "Spectre": Tak będzie wyglądać scena pościgu!

  Producenci "Spectre" - nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda - zaprezentowali fragment sceny pościgu, która rozgrywa się na ulicach Rzymu. W rolach głównych występują: prowadzony przez Daniela Craiga (Bond) Aston Martin i Jaguar C-X75, za którego kierownicą siedzi Dave Baustista (Dr. Hinx).

 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

 • "Die Another Day": Najczęściej ściągany zwiastun w Internecie

  W środę, 15 maja, w Sieci pojawił się pierwszy zwiastun dwudziestej opowieści o agencie 007, filmu "Die Another Day". Już po dwóch dniach trailer znalazł się na szczycie listy najczęściej ściąganych zwiastunów w Internecie. "Bond 20" pokonał reklamówki takich przebojów, jak "Spider-Man" i "Atak klonów" .

 • Bond w Sieci

  W Sieci pojawił drugi zwiastun niecierpliwie oczekiwanej dwudziestej opowieści o Jamesie Bondzie, filmu "Śmierć nadejdzie jutro" . Pełen akcji trailer zadowoli zapewne wszystkich fanów 007. Dodatkowo na oficjalnej stronie produkcji pojawiło się wiele nowych informacji na temat filmu.

 • James Bond sfingował własną śmierć

  Agent wywiadu Jej Królewskiej Mości James Bond, w którego wciela się Daniel Craig, sfingował własną śmierć w najnowszym 23. odcinku sensacyjnych przygód agenta 007. Film zatytułowany "Skyfall" trafi do kin 26 października. Zobaczcie ten zwiastun!

Wideo na temat: bond zwiastun
 • Spectre

  James Bond stara się odkryć prawdę dotyczącą złowrogiej organizacji WIDMO. Kluczem do tego jest tajemnicza wiadomość z przeszłości 007.

 • Zaginiona

  Pierwszy hollywoodzki thriller złotego dziecka brazylijskiej kinematografii Heitora Dhalii z jedną z najpopularniejszych młodych aktorek świata - Amandą Seyfried ("Mamma Mia", "Wyścig z czasem"). Gdy siostra Jill ginie bez śladu, zrozpaczona dziewczyna jest przekonana, że porwał ją psychopata, którego ofiarą sama padła rok wcześniej. Policja nie podziela jej obaw, podejrzewając Jill o zbyt bujną wyobraźnią lub zaburzenia osobowości. Zdeterminowana, a wkrótce też poszukiwana przez...

 • Largo Winch

  James Bond i Jason Bourne doczekali się godnego rywala. Zapnijcie pasy bezpieczeństwa, bo nadchodzi Largo Winch! Largo Winch to 26-letni buntownik, który przy okazji jest też bilionerem - dziedzicem rodzinnego imperium biznesu, jak również czarującym pogromcą kobiecych serc. Już wkrótce będzie musiał użyć swych niezwykłych umiejętności, aby przeciwstawić się czyhającym na jego fortunę i życie wrogom? Pełna akcji i przygód fabuła oparta na bestsellerowym komiksie trzyma w napięciu od pierwszej...