• Informacje na temat:

  boney m

Artykuły na temat: boney m
 • Znamy przyczynę śmierci gwiazdora

  Przyczyną śmierci wokalisty Boney M, Bobby'ego Farrella , była choroba serca - poinformował rosyjski śledczy. Ciało Farrella zostało znalezione 30 grudnia w hotelowym pokoju w Petersburgu.

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • "Klan": Marzenia Agnieszki Kaczorowskiej spełnią się w Sylwestra!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" Polsatu odbędzie się pod katowickim Spodkiem. Na scenie pojawią się m.in. zespoły Bajm, Pectus, Enej i Boney M. Koncert jest zwieńczeniem obchodów 150-lecia Katowic. Imprezę poprowadzą dyżurne gwiazdy Polsatu - Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Popielewicz-Hyży i Maciej Rock. Tę konstelację gwiazd uzupełni znana z "Tańca...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • ..., która miała zamaskować ciążę piosenkarki, wzorowana była na spodniach tancerza Boney M.  Więcej o opolskim festiwalu w serwisie MUZYKA...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Pierwsi przegrani "Tańca z gwiazdami"

  Para rzeczywiście rewelacyjnie zatańczyła cha-chę do wielkiego przeboju "Daddy Cool" grupy Boney M. i nic dziwnego, że występ jury oceniło najwyżej. Pewni siebie, bardziej niż sędziowie, byli Oleg Savkin, który zatańczył solówkę świadczącą o wielkiej pasji i umiłowaniu tańca oraz Steve Allen i Anna Głogowska po walcu angielskim. Australijski surfer, który po części czuje się już Polakiem...

 • Boney M. klubowo

  "Barbra Streisand - Boney M. goes Club" to tytuł płyty z remiksami przebojów tanecznej grupy Boney M.

 • Boney M dla absolwentów

  Legendarna grupa Boney M wystąpi 16 czerwca w Katowicach na koncercie zorganizowanym dla absolwentów tamtejszej Akademii Ekonomicznej.

 • Trzy różne Boney M

  Grupa Boney M z powodzeniem koncertuje po całej Polsce. Jednak to tylko jeden z trzech funkcjonujących pod tą nazwą zespołów.

Zdjęcia na temat: boney m
Dyskusje na temat: boney m