• Informacje na temat:

  boom na wielkie

Artykuły na temat: boom na wielkie
 • Baby boom w rodzinie Zbigniewa Buczkowskiego!

  W rodzinie znanego m.in. z "Dziewczyn do wzięcia" i serialu "Graczykowie", nadchodzą wielkie zmiany! Syn aktora, Michał, który od dwóch lat jest już szczęśliwym ojcem, oczekuje drugiego syna. Na tym jednak nie koniec! Dziecka spodziewa się również córka aktora, Hanna. "Czy to wnuczka, czy wnuk, nie wiemy, ale wiemy, że będziemy je kochać i rozpieszczać" - opowiada "Rewii" aktor, dodając, że...

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Wielka radość u Cichopków! A już tracili nadzieję!

  ...ogromne raty.  Nie ma lekko, a do tego ich kariera gwałtownie przystopowała. Kasia gra głównie w "M jak miłość", a boom na taniec nieco osłabł.  Okazuje się jednak, że niebawem konto Cichopków może...

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • Rok 2014 w polskim i zagranicznym show-biznesie przeżywał istny baby-boom! Zobaczcie, które gwiazdy zostały po raz pierwszy lub kolejny rodzicami i jak nazwały swoje pociechy.

 • Całusy od Vengaboys

  Znacie kogoś, kto nie szalał w dyskotekach przy "Boom, Boom, Boom, Boom" albo "We're Going To Ibiza"? Chcielibyście usłyszeć coś nowego? Na szczęście sympatyczny holenderski kwartet uznał, że czas najwyższy powrócić na szczyty dance'owych list przebojów.

 • Najbardziej oczekiwane potomstwo!

  W show-biznesie prawdziwy baby boom! W przyszłym roku na świat przyjdzie kilkoro nowych małych celebrytów. Również scenarzyści zatroszczyli się o to, by widzowie mogli powitać pociechy swoich ulubionych postaci. Sprawdźcie, które aktorki i bohaterki seriali spodziewają się potomstwa!

 • Black Eyed Peas biją cyfrowe rekordy

  W tym tygodniu, sprzedany w nakładzie ponad 7 milionów egzemplarzy album "The E.N.D." Black Eyed Peas po raz 59. znalazł się na liście Top 200 magazynu "Billboard" (wspinając się ponownie, po 13 miesiącach przerwy, do Top 20). Pochodzący z niego singel "I Gotta Feeling" stał się pierwszym cyfrowym singlem, który został pobrany ponad 6 milionów razy.

 • Kayah i Krzysztof Kiljański: To było przeznaczenie!

  ...sprawiła, że o Kiljańskim zrobiło się głośno. Nie było wówczas większego przeboju niż ten, zaśpiewany przez duet Kayah-Kiljański. - Nastąpiło wielkie "boom" na ten kawałek oraz cały album, grałem wówczas...

 • Zawładnęli tegorocznym latem

  Zespół The Black Eyed Peas to bez wątpienia bohaterowie tegorocznego lata w popie (obok, rzecz jasna, Michaela Jacksona). Po tym, jak sukcesy święcił singel "Boom Boom Pow" , na listach przebojów króluje "I Gotta Feeling" .

Dyskusje na temat: boom na wielkie