• Informacje na temat:

  bora bora

Artykuły na temat: bora bora
 • Cena miłości

  Firma inwestycyjna, której Bora powierzył pieniądze agencji, zbankrutowała. Bora znika bez śladu, a agencja popada w kłopoty finansowe. Derja informuje...

 • "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz": Cyfra nic tu nie pomoże!

  O groźbie rozstrzelania przez BOR kierownika planu, błyskotliwym castingu na operatora kamery i krwawej jatce podczas kolaudacji opowiadali twórcy "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" podczas cyfrowej premiery filmu Stanisława Barei. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • Wakacje polskich gwiazd. Sprawdź, gdzie wypoczywają celebryci!

  Mykonos, Kreta i inne greckie wyspy. A może Portugalia, Bora Bora, Hawaje i Majorka? Polskie gwiazdy uwielbiają podróżować i często chwalą się w sieci zdjęciami ze swoich zagranicznych wycieczek. Sprawdź, gdzie najchętniej spędzają swoje wakacje!

 • Mikołaj Radwan: Aktorstwo jako "dodatkowa atrakcja"

  Pamiętacie rezolutnego chłopca z popularnego przed laty widowiska telewizyjnego "Tata, a Marcin powiedział", w którym Mikołaj Radwan występował u boku Piotra Fronczewskiego? Popularny aktor dziecięcy kończy dziś 30 lat.

 • Cena miłości

  Bora coraz bardziej adoruje Jasemin. Rodzina Cziczek uniemożliwia jej udział w zajęciach na uczelni. Młodszy brat Sawasza, Mustafa, terroryzuje kolegę...

 • Materia Prima, czyli Międzynarodowy Festiwal Teatru Formy w Krakowie

  3. edycja festiwalu Materia Prima obędzie się w dniach 21-28 lutego w Krakowie. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które przybliża polskiej widowni Teatr Formy na najwyższym światowym poziomie.

 • Kaczyńska chroniona przez BOR

  - Jeśli ktoś wykrzykuje, że chce zabić Kaczyńskiego, może też targnąć się na życie jego najbliższych. Ja sobie dam radę, ale boję się o rodzinę - mówił przed Świętem Zmarłych Marcin Dubieniecki , mąż Marty Kaczyńskiej .

 • Marcelina Zawadzka: Maserak to tyran

  Udział w "Tańcu z gwiazdami" była Miss Polonia traktuje jak wyzwanie. Nam Marcelina Zawadzka zdradziła, co łączy ją z Rafałem Maserakiem i co zrobi, gdy wygra program.

 • Cena miłości

  Sawasz odwiedza Jasemin w jej rodzinnym domu, w Bodrumie. Bora zaprasza Nazan na promocję produktów firmy Sawasza. Nazan, bez wiedzy Sawasza idzie tam...

 • Eva Longoria: Bora Bora u boku Nicole Kidman

  Świeżo poślubieni Nicole Kidman (39 l., "Tłumaczka" ) i Keith Urban 26 czerwca polecieli na swój miodowy miesiąc na wyspę Bora Bora, by z dala od paparazzi rozkoszować się przez tydzień małżeńskim szczęściem, jednak po przylocie zastali tam... Evę Longorię (31 l., "Gotowe na wszystko") ze swym chłopakiem, koszykarzem Tony'm Parkerem.

Zdjęcia na temat: bora bora
Wideo na temat: bora bora
 • Miód

  Yusuf jest jedynakiem, który mieszka z rodzicami w małej wiosce pośród gór. Jego ojciec, Yakup, zajmuje się tradycyjnym pszczelarstwem, niezwykle niebezpiecznym zajęciem, polegającym na umieszczaniu specjalnych leśnych uli na szczytach najwyższych drzew. Sześcioletni chłopiec często towarzyszy ojcu w wyprawach w głąb lasu, który staje się dla niego miejscem pełnym magii i przygód. Ojca i syna łączy niezwykle silna więź: Yusuf podziwia akrobatyczne umiejętności Yakupa, dzieli się z nim swymi...

Dyskusje na temat: bora bora