• Informacje na temat:

  borelioza szpital

Artykuły na temat: borelioza szpital
 • Szpital

  Karetka pogotowia przywozi do szpitala kobietę, która zasłabła na przystanku autobusowym. Skarży się ona na ból brzucha. Bardzo się boi, gdyż jest w ciąży....

 • Zmarł Eugeniusz Priwieziencew

  W piątek, 8 lipca, w wieku 59 lat, zmarł w Warszawie reżyser, aktor i dramaturg Eugeniusz Priwieziencew. Nie zmogły go żadne przeciwności. Przetrwał odejście ojca, przedwczesną śmierć matki, koszmar domu dziecka i trudy emigracji. Lubianego aktora pokonał zwykły kleszcz.

 • "Na dobre i na złe": Koszmar po seksie! Kochanka Molendy prosto z łóżka trafi do szpitala

  .... - Dzień dobry, potrzebna karetka na cito, chodzi o podejrzenie udaru - poinformuje dyspozytora. Kilkanaście minut później Dominika będzie już w szpitalu w Leśnej Górze. Marcin - wyrzucony z pracy...

 • "Wampir" się rozwodzi

  Wojciech Jagielski (49 l.) znany jest z tego, że nie lubi publicznie opowiadać o sobie i swoim życiu prywatnym.

 • "M jak miłość": Trudna decyzja

  Co więcej, kolega nieoczekiwanie zaproponuje mu stanowisko dyrektora nowego szpitala w Warszawie! Oznacza to, że Rogowski musiałby wyprowadzić się z domu Mostowiaków i ponownie zamieszkać w stolicy. Po głębokim namyśle Artur odrzuci jednak awans i wybierze Grabinę, za co Maria będzie mu niezmiernie wdzięczna.

 • W piątek pogrzeb Eugeniusza Priwiezieńcewa

  W piątek, 15 lipca, w Warszawie, odbędzie się pogrzeb aktora Eugeniusza Priwiezieńcewa, odtwórcy między innymi ról Konrada Raczyka w "Barwach ochronnych" Krzysztofa Zanussiego i Antoniego Pereszczaki w serial u "Złotopolscy". Aktor zmarł 8 lipca. Miał 59 lat.

 • Wojciech Jagielski wraca do zdrowia

  Prowadzący "Dzień dobry tvn", Wojciech Jagielski (46 l.), czuje się już lepiej. Dziennikarz trzy tygodnie temu, kilka dni przed wyjazdem na urlop zasłabł i przewieziony został do szpitala. Badania wykazały boreliozę.

 • Pogrzeb Eugeniusza Priwiezieńcewa

  W piątek, 15 lipca, odbył się w Warszawie pogrzeb aktora Eugeniusza Priwiezieńcewa, odtwórcy między innymi ról Konrada Raczyka w "Barwach ochronnych" Krzysztofa Zanussiego i Antoniego Pereszczaki w serial u "Złotopolscy". Mszę świętą w kościele św. Karola Boromeusza odprawił ks. Kazimierz Orzechowski, w "Złotopolskich" wcielający się w rolę ks. Leskiego. Jak wspominał, zapamiętał zmarłego jako dobrego, życzliwego i zawsze uśmiechniętego przyjaciela.

 • Wojciech Jagielski w szpitalu

  Wojciech Jagielski , dziennikarz i prezenter telewizyjny, kilka dni przed wyjazdem na wakacje zasłabł i przewieziony został do szpitala. Badania wykazały boreliozę - donosi magazyn Świat&Ludzie".

 • Jagielskiemu "grozi paraliż i bóle jąder"

  ..."Super Express" pochyla się nad zdrowiem prezentera "Dzień dobry TVN". Jagielski na początku roku, kilka dni przed wyjazdem na urlop zasłabł i przewieziony został do szpitala. Badania wykazały boreliozę. Wczoraj, 18 lutego, po terapii antybiotykowej i długiej przerwie wrócił na wizję. Tabloid jednak ostrzega - to nie koniec choroby! "Wojciechowi w każdej chwili może przydarzyć się coś niemiłego...