• Informacje na temat:

  borowiak

Artykuły na temat: borowiak
 • Felicjańska z papierosem i w szlafroku

  Ilona Felicjańska (39 l.) zagrała prostytutkę w filmie młodego poznańskiego reżysera Patryka Borowiaka pt. "Primadonna".

 • Wypadek w drodze na Woodstock. 18-latek w stanie krytycznym

  W stanie krytycznym jest 18-latek, który w Poznaniu wychylił się z pociągu specjalnego wiozącego uczestników Przystanku Woodstock do Kostrzyna nad Odrą (Lubuskie) i uderzył głową w znak. Sprawę wyjaśnia policja.

 • Beata Kawka straciła pracę w teatrze! "Utrata zaufania"

  ...uważała, iż bez jej obecności nie zapewni się wysokiego poziomu artystycznego tej produkcji. Przyznał też, że prezydent Borowiak był mediatorem w konflikcie z Kawką. "Podczas spotkania oboje...

 • "Kod Da Vinci" na targowisku w Poznaniu

  W środę, 17 maja, w Cannes odbędzie się pierwszy publiczny pokaz , ,Kodu da Vinci" . Producenci zadbali, aby film nie wpadł w ręce piratów i wyznaczyli piątek, 19 maja, na dzień równoczesnej premiery w kinach na całym świecie. A już od kilka dni hollywoodzki hit krąży w internecie, a pirackie płyty można kupić na targowisku w Poznaniu - informuje "Gazeta Poznańska".

 • Były Mariny oskarża: Jej chodziło tylko o seks!

  ...gesty mówią naprawdę wiele. Jednak osoby z jej otoczenia twierdzą, że Szczęsny może niebawem mocno pożałować tego zauroczenia. Sporo do powiedzenia na temat Łuczenko ma niejaki Patryk Borowiak, szef(...) zakochany, ale okazało się później, że jej chodziło tylko o seks" - wyznaje w rozmowie z "Twoim Imperium". Borowiak podobno opisał wszystkie przygody z Łuczenko i zastanawia się nad ich opublikowaniem...

 • Woodstock: 19-latka wypadła z pociągu

  Do szpitala trafiła 19-letnia mieszkanka Pabianic, która w czwartek w nocy w okolicy Pleszewa (Wielkopolskie) wypadła z pociągu wiozącego do Kostrzyna nad Odrą uczestników Przystanku Woodstock. Dziewczyna była pijana.

 • Malanowski i Partnerzy

  ...klientów. Równolegle detektywi wpadają na trop Konrada Borowiaka _ chłopaka, z którym Emilia spotykała się. Ania i Marek odwiedzają Konrada w należącym do niego, salonie telefonów komórkowych. Po...

 • Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz z "X Factor" debiutuje (teledysk "Ona i on")

  Debiutanckim teledyskiem "Ona i on" przypomina się Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz, która w pierwszej edycji programu "X Factor" zajęła 4. miejsce.

 • Matka i córka

  ...klientów. Równolegle detektywi wpadają na trop Konrada Borowiaka _ chłopaka, z którym Emilia spotykała się. Ania i Marek odwiedzają Konrada w należącym do niego, salonie telefonów komórkowych. Po...

 • Pekin i potężna cywilizacja

  Na fali zainteresowania Chinami w związku z trwającą olimpiadą w Pekinie utwór "Pekin - digital sound" przygotował Sławek Łosowski, klawiszowiec i lider grupy Kombi.

Dyskusje na temat: borowiak