• Informacje na temat:

  borsuki

Artykuły na temat: borsuki
 • ...podejrzewała, że ją zdradza i kazała go śledzić. 18 listopada 2015 r. wysłała detektywa do miejscowości Borsuki, gdzie Haidar ma willę. Celebrytka miała wtedy stwierdzić, że jeśli jej przypuszczenia co do...

 • Przyjdź na spotkanie i poznaj Marka Piekarczyka!

  Wokalista legendarnego TSA spotka się ze swoimi fanami w Krakowie i Warszawie. Okazją ku temu jest autobiografia "Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora" napisana razem z dziennikarzem muzycznym Leszkiem Gnoińskim.

 • Dość

  Doktor Góra jedzie razem z kolegami na wezwanie do sądu, gdzie zasłabł jeden z oskarżonych. Bandyta ma duszności i skarży się na ból w klatce piersiowej....

 • Film fabularny o katastrofie smoleńskiej

  "Prosto z nieba" to tytuł najnowszego filmu Piotra Matwiejczyka, którego tematem będzie katastrofa samolotu pod Smoleńskiem. Reżyser deklaruje, że jego obraz będzie apolityczny i przedstawi katastrofę widzianą oczami bliskich ofiar tragedii z 10 kwietnia 2010 roku.

 • Peja obraził Kingę Rusin w niewybredny sposób

  Rychu Peja (41 l.) będzie gwiazdą kolejnej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Spotka się tam m.in. z Kingą Rusin (46 l.), którą w jednym ze swoich utworów obsmarował.

 • Ostry klip Ostrego

  Zobacz kolejny teledysk promujący wspólny album O.S.T.R. i Hadesa zatytułowany "Haos". Klip "Obsesja" pełen jest brutalnych i krwawych scen.

 • "Agent Gwiazdy 3": Wpadka Kingi Rusin? Wygadała się, kto dojdzie do finału programu?!

  Kinga Rusin (46 l.) opowiedziała nam o nowej edycji programu "Agent Gwiazdy". Przy okazji niechcący wyjawiła też, kogo najprawdopodobniej zobaczymy w finale!

 • Disney chce zekranizować "O czym szumią wierzby"

  Po sukcesie filmów "Harry Potter i kamień filozoficzny" oraz "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" , wytwórnia Disney'a postanowiła przenieść na duży ekran kolejną klasyczną pozycję literatury angielskiej. Tym razem wybór padł na słynną powieść Kennetha Grahame'a, "O czym szumią wierzby".

 • Mała swatka w Leśnej Górze!

  Zapraszamy na 514. odcinek "Na dobre i na złe" - i nietypowe oświadczyny. Już wkrótce, mała Tosia poprosi Gawryłę, by... ożenił się z jej mamą!

 • Po raz pierwszy w polskim filmie główną rolę zagra hollywoodzki aktor. Bob Hoskins, znany przede wszystkim z ról w filmach "Super Mario Bros", "Kto wrobił królika Roggera" oraz "Mona Lisa", wystąpi w obrazie "Tam, gdzie żyją Eskimosi". Film powstanie na podstawie scenariusza Roberta Bruttera i Tomasza Wiszniewskiego, który zasiądzie również na fotelu reżysera.

Zdjęcia na temat: borsuki
Wideo na temat: borsuki
 • Bożena Dykiel zachwycona Andrzejem Dudą! "Po wyborach będzie lepiej"

  Aktorzy niechętnie wypowiadają się na temat swoich politycznych poglądów. Wyjątkiem jest Bożena Dykiel, która zapytana o swój stosunek do nowo wybranego prezydenta, nie miała oporów przed udzieleniem obszernego komentarza. - Prezydent Duda nie jest "śpiącym borsukiem" - mówi gwiazda "Na Wspólnej", dodając, że nowa głowa państwa uderza w te punkty, które Polaków bolą, co bardzo jej się podoba