• Informacje na temat:

  borys szyc dzieci

Artykuły na temat: borys szyc dzieci
 • Borys Szyc ponownie ojcem?

  Nie ma już wątpliwości, że Justyna Nagłowska (39) jest miłością jego życia. Kilka miesięcy temu Borys Szyc (40) oświadczył się i zaczął przygotowania do ślubu. Podobno ma odbyć się jeszcze w tym roku. A jeśli los będzie łaskawy, kolejnym etapem może stać się powiększenie rodziny.

 • "Serce, Serduszko" Kolskiego: Jest zwiastun

  Od 21 listopada na ekranach kin będzie można zobaczyć najnowsze dzieło Jana Jakuba Kolskiego. "Serce, Serduszko" to familijny film drogi z udziałem gwiazdorskiej obsady, w której znaleźli się między innymi: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Borys Szyc i Gabriela Muskała oraz debiutująca na wielkim ekranie - Marysia Blandzi. Prezentujemy zwiastun produkcji.

 • Borys Szyc zaręczony! Kim jest wybranka aktora?

  Wiele wskazuje na to, że już wkrótce Borys Szyc (40 l.) zmieni stan cywilny! W ostatnich dniach grudnia aktor oświadczył się swojej wieloletniej partnerce Justynie Nagłowskiej.

 • "Serce, Serduszko" : Tam i z powrotem, albo podróż bez celu

  Fanka death metalu, wytatuowana Kordula (Julia Kijowska) podejmuje pracę w bieszczadzkim domu dziecka. Nie zależy jej na niej, ale z jakiegoś powodu zachowuje się, jakby nie miała wyboru. Tam poznaje jednak Maszeńkę (Maria Blandzi) - dziewczynkę, z którą szybko ucieknie od szarej codzienności.

 • Borys Szyc wspiera ukochaną! Przechodzi trudne chwile

  Pomogła ukochanemu, Borysowi Szycowi (40 l.) w walce z nałogiem. Nikt się nie domyślał, że sama zmaga się z chorobą.

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Borys Szyc przeprowadził się do nowego domu

  Borys Szyc (40 l.) z partnerką nie posiadają się z radości!

 • Borys Szyc zagra w "Lekarzach"

  Popularny aktor Borys Szyc dołączył do obsady serialu "Lekarze". Artysta wciela się w chirurga, który skrywa wiele tajemnic. Zdjęcia do piątej edycji rozpoczęły się w środę.

 • "Przepis na życie": Borys Szyc powitał Nowy Rok... oświadczynami!

  Borys Szyc, czyli niezapomniany Jerzy Knape z "Przepisu na życie", ogłosił właśnie w mediach społecznościowych, że poprosił swą ukochaną o rękę i usłyszał upragnione "tak".

 • Borys Szyc między gwiazdami

  W jesiennej ramówce Polsatu znajdzie się nowy program "Ranking gwiazd", w którym 10 znanych kobiet (między innymi Edyta Górniak, Justyna Steczkowska czy Weronika Książkiewicz) skonfrontuje opinie o sobie z głosem społeczeństwa. "Ranking gwiazd" poprowadzi Borys Szyc.

Dyskusje na temat: borys szyc dzieci
 • Re: „Pakt”: Borys Szyc pomoże córce w karierze?

  Dzieci lekarza lekarzami,prawnika prawnikami,dzieci księdza księżmi ,więc aktora mogą być aktorami.

 • Re: „Pakt”: Borys Szyc pomoże córce w karierze?

  I niech śpiewa. Zazdrośnicy niech zrobią rachunek sumienia, czy nie pomogli swoim dzieciom by spełnić ich marzenia, talenty. a tatusiowie zatrudniający swoje dzieci w firmie i ci rodzice, którzy szukają dojścia, by ułatwić start dziecku. Fajny tata.

 • Re: Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z...

  A TEMU AKTORZYNIE ZA JAJO 9000 ZL TO CHYBA ZART AKTORA ZE SMIETNIKA WYRWANY DLA MNIE BEZTALENCIE SLABY ZYGAC MI SIE CHCE TO NAWET NIE AKTOR TYLKO PRZYGODA Z AKTORSTWEM SMICH LUDZIE TAKIM PLACA TYLE ZA CO LEPIEJ TE PIENIADZE ODDAC NA CHORE DZIECI W SZPITALU ALBO POMUC CHORYM CIEZKO LUDZIOM .................................WSTYD PRODUCENCI CZA SIE TARGOWAC Z TAKIMI NIE DOSZLYMI AKTRAMI.