• Informacje na temat:

  borys szyc dzieci

Artykuły na temat: borys szyc dzieci
 • Borys Szyc przyłapany na czułościach z ukochaną!

  Borys Szyc (39 l.) i jego partnerka, Justyna Jeger-Nagłowska (37 l.), wciąż są w sobie zakochani do szaleństwa!

 • "Serce, Serduszko" Kolskiego: Jest zwiastun

  Od 21 listopada na ekranach kin będzie można zobaczyć najnowsze dzieło Jana Jakuba Kolskiego. "Serce, Serduszko" to familijny film drogi z udziałem gwiazdorskiej obsady, w której znaleźli się między innymi: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Borys Szyc i Gabriela Muskała oraz debiutująca na wielkim ekranie - Marysia Blandzi. Prezentujemy zwiastun produkcji.

 • Borys Szyc żeni się z ukochaną! Tygodnik ujawnia szczegóły!

  Jeszcze niedawno, pytani o plany ślubne, unikali deklaracji.  "Media „pożeniły” nas już kilka razy. Nie chcemy się spieszyć" – twierdziła stanowczo Justyna.  Dzisiaj Borys szykuje się na wesele(...) przyznał, to Justyna go rzuciła. Poszli każde w swoją stronę. Ona wyszła za mąż, urodziła dzieci. On odniósł sukces zawodowy. Doczekał się córki, ale ani w roli ojca, ani partnera nie sprawdzał się równie...

 • "Serce, Serduszko" : Tam i z powrotem, albo podróż bez celu

  Fanka death metalu, wytatuowana Kordula (Julia Kijowska) podejmuje pracę w bieszczadzkim domu dziecka. Nie zależy jej na niej, ale z jakiegoś powodu zachowuje się, jakby nie miała wyboru. Tam poznaje jednak Maszeńkę (Maria Blandzi) - dziewczynkę, z którą szybko ucieknie od szarej codzienności.

 • Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska: Razem walczą z nałogiem

  Od czterech lat kładą się spać wtuleni w siebie. Od trzech lat nie zdarzyło się, by Borys Szyc (39 l.) był wtedy nietrzeźwy. - Podczas zapadania w sen mamy swoje rytuały. Musimy się wtedy dotykać(...) alkoholu, wymagało od nich obojga ogromnej pracy. Nie ukrywała, że na początku związku, choć się kochali, ich wspólne życie nie przypominało sielanki... - Borys raz był, a raz go nie było. Miał...

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Borys Szyc: Kim jest jego nowa ukochana?

  Jeden z tabloidów postanowił dociec, czym na co dzień zajmuje się obecna dziewczyna Borysa Szyca (37 l.).

 • Borys Szyc zagra w "Lekarzach"

  Popularny aktor Borys Szyc dołączył do obsady serialu "Lekarze". Artysta wciela się w chirurga, który skrywa wiele tajemnic. Zdjęcia do piątej edycji rozpoczęły się w środę.

 • Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska: Tym razem im się uda?

  Borys Szyc i jego ukochana spędzili ostatnio romantyczne chwile nad morzem!

 • Borys Szyc między gwiazdami

  W jesiennej ramówce Polsatu znajdzie się nowy program "Ranking gwiazd", w którym 10 znanych kobiet (między innymi Edyta Górniak, Justyna Steczkowska czy Weronika Książkiewicz) skonfrontuje opinie o sobie z głosem społeczeństwa. "Ranking gwiazd" poprowadzi Borys Szyc.

Dyskusje na temat: borys szyc dzieci
 • Re: „Pakt”: Borys Szyc pomoże córce w karierze?

  Dzieci lekarza lekarzami,prawnika prawnikami,dzieci księdza księżmi ,więc aktora mogą być aktorami.

 • Re: „Pakt”: Borys Szyc pomoże córce w karierze?

  I niech śpiewa. Zazdrośnicy niech zrobią rachunek sumienia, czy nie pomogli swoim dzieciom by spełnić ich marzenia, talenty. a tatusiowie zatrudniający swoje dzieci w firmie i ci rodzice, którzy szukają dojścia, by ułatwić start dziecku. Fajny tata.

 • Re: Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z...

  A TEMU AKTORZYNIE ZA JAJO 9000 ZL TO CHYBA ZART AKTORA ZE SMIETNIKA WYRWANY DLA MNIE BEZTALENCIE SLABY ZYGAC MI SIE CHCE TO NAWET NIE AKTOR TYLKO PRZYGODA Z AKTORSTWEM SMICH LUDZIE TAKIM PLACA TYLE ZA CO LEPIEJ TE PIENIADZE ODDAC NA CHORE DZIECI W SZPITALU ALBO POMUC CHORYM CIEZKO LUDZIOM .................................WSTYD PRODUCENCI CZA SIE TARGOWAC Z TAKIMI NIE DOSZLYMI AKTRAMI.