• Informacje na temat:

  borys szyc hollywood

Artykuły na temat: borys szyc hollywood
 • "Lekarze": Borys Szyc marzy o międzynarodowej karierze

  Borys Szyc, którego po wakacjach zobaczymy jako Przemka w 5. serii "Lekarzy", jest pewny, że nie będzie do końca życia mieszkał i pracował tylko w Polsce. - Za ciasno tu dla mnie - wyznał niedawno.

 • Borys Szyc o międzynarodowej karierze

  Borys Szyc ("1920 Bitwa Warszawska", "Tajemnica Westerplatte", "Kac Wawa"), którego po wakacjach zobaczymy w serialu "Lekarze", jest pewny, że nie będzie do końca życia mieszkał i pracował tylko w Polsce. - Za ciasno tu dla mnie - wyznał niedawno.

 • Borys Szyc wyrusza na podbój Ameryki!

  Borys Szyc zamierza zrobić karierę za oceanem. Właśnie pojawiła się na to realna szansa...

 • Borys Szyc: Tylko marzenia się liczą

  Borys Szyc nie był główną gwiazdą ceremonii wręczenia Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego dla najbardziej obiecującego młodego polskiego aktora. Wyróżnienie to powędrowało bowiem do Marcina Dorocińskiego za rolę w filmie "PitBull" . Szyc otrzymał jednak za swą kreację w filmie "Symetria" nagrodę publiczności. O tym, co dla niego znaczy spuścizna Zbigniewa Cybulskiego, opowiedział w rozmowie

 • ​"W rytmie serca": Z Kazimierza Dolnego do Hollywood... Rafał Zawierucha zagra w amerykańskiej super

  W 2. odcinku 3. serii "W rytmie serca" w jednym z gościnnych epizodów zobaczymy Rafała Zawieruchę, który - jak informuje amerykański portal The Hollywood Reporter - zagra... Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood".

 • Kim jest celebryta doskonały?

  Największe gwiazdy Hollywood możemy zobaczyć od piątku zarówno w nowej komedii Woody'ego Allena, jak i brytyjskim dramacie "Nie opuszczaj mnie". Tytuł celebryty tygodnia należy jednak do fikcyjnej postaci Jeża Jerzego - bohatera animowanej ekranizacji kultowego komiksu.

 • Zbigniew Buczkowski wyrusza na podbój Hollywood. Zagra w...

  Zbigniew Buczkowski (63 l.), aktor naturszczyk i absolwent Technikum Mechaniczno-Elektrycznego, zagra w hollywoodzkiej produkcji!

 • Pierwsza polska komedia w 3D

  Powstaje kolejny polski film w 3D. Komedia Łukasza Karwowskiego "Kac Wawa" kręcona jest przy użyciu najlepszych kamer. Mimo że tę technologię przetestował już w Polsce Jerzy Hoffman, praca przy komedii nie należy do najprostszych.

 • Szyc dał klapsa Przybylskiej

  Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie", pojawił się w sobotni wieczór na sopockim molo, gdzie odbyła się gala inauguracyjna 5. edycji Festiwalu Orange Kino Letnie 2012, by wręczyć Annie Przybylskiej, czyli Karolinie Słomce z "Klubu Szalonych Dziewic", Diamentowy Klaps Filmowy - nagrodę za... osobowość.

 • Czy Linda dostanie Kaczkę?

  Bogusław Linda, czyli podinspektor Marek Kaszowski z "Paradoksu", ma szansę po raz piąty zwyciężyć w plebiscycie miesięcznika Film "Złote Kaczki". W tym roku nominowany jest w kategorii specjalnej - Najlepszy Aktor Polskich Filmów Sensacyjnych.

Zdjęcia na temat: borys szyc hollywood
Dyskusje na temat: borys szyc hollywood