• Informacje na temat:

  borys szyc rozstanie

Artykuły na temat: borys szyc rozstanie
 • "Prawo Agaty": Borys Szyc gościnnie w serialu

  Agata broni gliniarza oskarżonego o handel narkotykami (w tej roli Borys Szyc). Skorumpowany - czy wrobiony?

 • Szyc: Kobieta tak, małżeństwo nie

  Borys Szyc (28 l.), jeden z bohaterów komedii "Testosteron", wyznał niedawno, że od zawsze był kochliwy i brylował, żeby zainteresować dziewczyny. "Zostało mi to do dzisiaj" - przyznaje szczerze.

 • Wychwalany pod niebiosa przez księdza? Jeszcze do niedawna nikt by w to nie uwierzył. Kościół to ostatnie miejsce, z którym można było łączyć Borysa Szyca (37 l.). Sam zapracował na taką opinię(...) Kamedułów w warszawskim Lasku Bielańskim. - Borys Szyc jest przyjacielem naszego bielańskiego kościoła i fundacji "A kogo?" Ewy Błaszczyk. Podziwiam go za wielkie serce, jakie nam okazuje - takie...

 • Rozstanie w kiepskim stylu

  Jak się rozstać z klasą? Niestety, nie wszyscy to potrafią. Borys Szyc ostatnio udowodnił, że publiczne pranie brudów to jego specjalność.

 • Szyc rozstał się ze Ślotałą!?

  A jednak! Gorąca znajomość Borysa Szyca (34 l.) z piękną aktorką zakończyła jego związek z Zofią Ślotałą (24 l.).

 • Nie dorósł do roli męża?

  Były zaręczyny i miał być ślub. Jednak zamiast wesela szykuje się rozstanie. Bo Borys Szyc wciąż nie dorósł do roli męża.

 • Borys Szyc w końcu się ustatkuje?

  Borys Szyc (36 l.) ma poważne plany wobec ukochanej!

 • Borys Szyc znów zakochany?!

  Wygląda na to, że Borys Szyc (36 l.) już nie rozpacza po niedawnym rozstaniu!

 • Borys Szyc odbudował relacje z matką swojej córki

  Borys Szyc i Anna Bareja najwyraźniej zapomnieli o dawnych nieporozumieniach i dziś nawet się przyjaźnią.

 • Borys Szyc już rozstał się z partnerką?!

  Jak donosi "Fakt", kolejny związek Borysa Szyca (37 l.) nie przetrwał próby czasu!

Wideo na temat: borys szyc rozstanie
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Enen

  W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie...

 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

Dyskusje na temat: borys szyc rozstanie
 • Re: Będzie rozstanie czy... ślub?

  Przebierzcie dresiarza w smoking i wyjdzie wam borys szyc. Ci ktorzy go przyjmowali do szkoly aktorskiej albo byli nawaleni albo mysleli, ze zdaje na statyste w "Rancho". Zreszta, reszta tez naszych gwiazd piekna jak Beckham czy Pitt - te wszystkie chyry, karolaki, adamczyki... mój Boże!