• Informacje na temat:

  borys szyc w usa

Artykuły na temat: borys szyc w usa
 • Borys Szyc wyrusza na podbój Ameryki!

  Borys Szyc zamierza zrobić karierę za oceanem. Właśnie pojawiła się na to realna szansa...

 • "Szyc kariery w USA nie zrobi"

  - nie zrobi. Moim zdaniem nie ma na to żadnych szans, bo bariera językowa jest nie do pokonania - uważa plakacista Rafał Olbiński, jeden z najbardziej znanych Polaków w Stanach Zjednoczonych.

 • Borys Szyc zaręczony?

  Bardzo możliwe, że 30-letni Borys Szyc postanowił się ustatkować. Na palcu jego partnerki, Kai Śródki , ostatnio pojawił się pierścionek z brylantami. Czyżby Szyc szykował się do ślubu?

 • Piękne kobiety, naiwni mężczyźni

  Angelina Jolie ("Czarownica"), Charlize Theron ("Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie"), dziesiątki półnagich modelek ("Yves Saint Laurent") oraz sprowadzający na manowce Borysa Szyca... seksowny głos ("Dżej Dżej") - ten weekend w polskich kinach będzie należał do pięknych kobiet i naiwnych mężczyzn.

 • Szyc zazdrosny o syna Rodowicz!

  Osoba Jędrka Dużyńskiego od kilku miesięcy jest powodem zgrzytów w związku Borysa Szyca (35 l.) i Zosi Ślotały (23 l.). Pisaliśmy już, że pierwsze nieporozumienia pojawiły się na otwarciu restauracji(...) wykształcony (studiował w USA, Londynie i w Holandii), odpowiedzialny, ale przede wszystkim bardzo bogaty. Jego ojciec Andrzej Dużyński to jeden z bogatszych biznesmenów w stolicy, a sławna mama też...

 • Gwiazdy i ich dłonie

  Kolejnych 14 artystów, wśród nich David Lynch, Karolina Gruszka, Maciej Stuhr i Borys Szyc - symbolicznie odcisnęło swoje dłonie na gdańskiej Bursztynowej Promenadzie Gwiazd. Odsłonięcie rzeźb dłoni jest kulminacyjną częścią 12. Festiwalu Gwiazd, który od czwartku trwa w Gdańsku.

 • Szyc przygotowuje się do ślubu!

  A jednak! Kai Śródce udało się przekonać swojego partnera, zatwardziałego kawalera Borysa Szyca , że jest gotowy do małżeństwa. Według najnowszych informacji, ślub pary odbędzie się już za kilka miesięcy.

 • "Śluby panieńskie" w USA

  Najnowszy film Filipa Bajona "Śluby panieńskie" będzie miał swoją międzynarodową premierę w Stanach Zjednoczonych.

 • Wszyscy mają dość Szyca

  Ekipa filmowa "Bitwy Warszawskiej 1920" powoli przestaje wytrzymywać aroganckie zachowanie Borysa Szyca . Aktor jest bardzo wyniosły i nie uznaje żadnej krytyki. Hollywood uderzyło mu do głowy?

 • Bachleda-Curuś księżną

  Alicja Bachleda-Curuś w roli księżnej Eleonory Lotaryńskiej, Daniel Olbrychski jako generał Marcin Kazimierz Kątski oraz Borys Szyc jako hetman Mikołaj Adam Sieniawski - m.in. ci aktorzy wystąpią w filmie "Bitwa pod Wiedniem", do którego zdjęcia trwają od początku maja.

Wideo na temat: borys szyc w usa
 • Enen

  W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie...

 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

Dyskusje na temat: borys szyc w usa