• Informacje na temat:

  borysem szycem

Artykuły na temat: borysem szycem
 • Borys Szyc odbudował relacje z matką swojej córki

  ...mocno wyściskał córkę i wylewnie pożegnał Annę. Jeśli ktoś sądzi, że relacje między Borysem Szycem a jego byłą ukochaną nadal dalekie są od ideału, jak widać, jest w sporym błędzie! Choć, rzeczywiście...

 • Waleczny Wojciech Zieliński

  Wojciech Zieliński, znany m.in. z serialu "Lekarze", bez względu na role, jakie gra, cały czas dba o tężyznę fizyczną. Od siedmiu lat trenuje krav magę, a od dzieciństwa ćwiczy wschodnie sztuki walki - taekwondo i jujitsu.

 • Borys Szyc zabrał do Cannes narzeczoną i... byłą partnerkę!

  ...festiwalu w Cannes. Borys promował tam film "Zimna wojna", a Anna - specjalistka od promocji - koordynowała pokaz dzieła i wywiady z polskimi aktorami, w tym także z Szycem, który zagrał jedną z głównych ról. Żeby uniknąć nieporozumień, gwiazdor zabrał ze sobą swoją obecną narzeczoną, Justynę Jeger-Nagłowską. Czy taki "trójkąt" się sprawdził? Anna rozstała się z Borysem 13 lat temu, gdy ich...

 • Filip Bajon kręci "Panie Dulskie"

  Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska i Mateusz Kościukiewicz są w obsadzie "Pań Dulskich" w reż. Filipa Bajona. Zdjęcia do filmu, opowiadającego o "formie duchowej mieszczaństwa", z akcją rozgrywającą się m.in. w latach 90., trwają w Warszawie.

 • Śródka: Przestano mnie zapraszać na pokazy, odkąd rozstałam się z Szycem!

  Oto kolejne głosy niezadowolonych celebrytów, którym organizacja pokazu mody nie przypadła do gustu...

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

 • Borys Szyc: Aktorki nie chcą z nim pracować!

  Borys Szyc znany jest ze swojego trudnego charakteru. Wiedzą o tym najlepiej jego byłe dziewczyny, z którymi czasem rozstawał się kilka razy. Jak się okazuje, w pracy również nie jest najłatwiejszym partnerem... "Fakt" donosi, że jego koleżanki po fachu modlą się wręcz, by nie trafić na wspólny wątek z Szycem. Aktor dostał angaż w serialu "Lekarze" i kilka dni temu pojawił się na planie...

 • Nie chce duetu z Borysem Szycem

  Królowa swingu - Ewa Bem nie kryje żalu do Borysa Szyca. Okazuje się, że choć minął już rok od wspólnego śpiewania, to wzięty aktor ciągle nie podziękował piosenkarce. Chodzi o zaśpiewany w duecie utwór "Hit The Road Jack", który wzbogacił jego płytę "Feelin Good".

 • Nie jest szczęśliwa z Szycem?

  Nowa dziewczyna Borysa Szyca , aktorka Kaja Śródka uważa, że partner ją zaniedbuje. Domaga się, by Borys poświęcał jej więcej czasu.

 • Kasia Cerekwicka z Szycem!

  W środę 17 października gościem wideoczata portalu INTERIA.PL była jedna z największych obecnie polskich gwiazd popu.

Zdjęcia na temat: borysem szycem
Wideo na temat: borysem szycem
 • Nowy serial kryminalny z Borysem Szycem!

  W sieci pojawił się film zapowiadający nowy serial kryminalny z Borysem Szycem w roli głównej. Szczegóły nie są na razie znane, wiadomo jedynie, że premiera szykowana jest na 19 marca. Zobaczcie zwiastun!

 • Kolejny zwiastun nowego serialu z Borysem Szycem!

  To już drugi zwiastun produkcji z gwiazdą polskiego kina w roli głównej. Pierwszy trailer w dwa dni obejrzało ponad 170 tys. ludzi. W nowej produkcji Borys Szyc będzie musiał zdecydować, czy opowie się po stronie dobra czy zła. Aktor ma bogate doświadczenie zarówno w kreowaniu postaci stróżów prawa jak i przestępców, więc żadna z tych ról, nie będzie mu obca.

Dyskusje na temat: borysem szycem