• Informacje na temat:

  borysewicz gitary

Artykuły na temat: borysewicz gitary
 • Jan Borysewicz: Córka wymodliła moją trzeźwość!

  Jan Borysewicz (61 l.) ma za sobą wstrząsającą przeszłość. Dziś cieszy się, że tamto życie to już zamknięty rozdział...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Jan Bo: Rockowo o miłości

  Wykorzystując ciszę w Lady Pank, gitarzysta Janusz Borysewicz poszedł w ślady wokalisty Janusza Panasewicza i przygotował solowy album.

 • Skandalista Borysewicz

  Jan Borysewicz, lider grupy Lady Pank, podczas unijnej imprezy w Sulęcinie, wyrzucił z koncertu gości z Niemiec, Holandii i Francji oraz władze województwa lubuskiego. "Wy tam, w tych garniturach, wypier...ć z tych ławek! Dla emerytów nie gramy!" - miał krzyczeć do publiczności muzyk.

 • "Święto Gitary": Padnie rekord świata?

  W poniedziałek, 1 maja, na Rynku we Wrocławiu odbędzie się próba pobicia gitarowego rekordu Guinessa. Imprezie o nazwie "Thanks Jimi Festival" patronuje znany gitarzysta Leszek Cichoński. Uczestnicy będą zmagać się z utworem "Hey Joe", spopularyzowanym przez Jimi'ego Hendrixa. Obecny rekord to 1555 grających jednocześnie gitarzystów! We Wrocławiu pojawi się wielu znanych instrumentalistów, jak np. Janek Boryseiwcz (Lady Pank) czy Mietek Jurecki (eks-Budka Suflera).

 • Borysewicz: Burmistrz chce przeprosin

  Burmistrz Sulęcina Michał Deptuch powiedział, że na drodze sądowej będzie domagał się przeprosin od Jana Borysewicza, lidera grupy Lady Pank, w związku z incydentem podczas Dni Sulęcina. Menedżer zespołu, Marek Mach, twierdzi jednak, że "Borysewicz przeprosił burmistrza w trakcie koncertu". Oprócz przeprosin Deptuch zapowiedział także wystąpienie o zwrot 30 tys. zł wypłaconych zespołowi jako

 • Video i Jan Borysewicz: Zobacz teledysk "Kryzysowy"

  - Ponieważ właściwie przez cały czas widać nas na ekranie, ostatecznie udowadniamy, że to nie urodzie zawdzięczamy naszą karierę - mówi nam o teledysku "Kryzysowy" Wojtek Łuszczykiewicz, lider grupy Video.

 • Gitarowy Top w Gdyni

  W najbliższą sobotę, 28 lipca, poznamy laureatów plebiscytu "Gitarowy Top 2000", organizowanego przez specjalistyczny miesięcznik "Gitara i Bas". Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 w klubie "Va Banque" w Gdyni.

 • Krótkie chwile wymiatania

  Jan Bo "Miya", Sony Music

 • Maleńczuk nie próżnuje

  Bogate plany na początek 2008 roku ma Maciek Maleńczuk.