• Informacje na temat:

  borysewicz żony

Artykuły na temat: borysewicz żony
 • "Rolnik szuka żony 4": Małgosia i Paweł zostaną rodzicami!

  A to ci niespodzianka! Dopiero co gruchnęła wieść o ich zaręczynach, a tu kolejne dobre wieści. Okazuje się, że Małgosia Sienkiewicz (28 l.) i Paweł Borysewicz (25 l.) z "Rolnik szuka żony" niebawem zostaną rodzicami! Wspaniałą nowiną podzielili się przed kamerami.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Małgorzata Sienkiewicz (28 l.) i Paweł Borysewicz (25 l.), para z czwartej edycji "Rolnik szuka żony", są już po ślubie. Jednodniowe wesele to dla nich za mało i wyprawili poprawiny. Fotką z drugiego dnia świętowania podzieliła się pani młoda.

 • Gitarzysta i kompozytor zespołu Lady Pank, Jan Borysewicz, znów postanowił się ustatkować i zamierza poślubić swoją dziewczynę, modelkę Magdę Glinkowską.

 • "Rolnik szuka żony 4": Małgorzata i Paweł 28 września biorą ślub!

  Małgorzata Sienkiewicz (28 l.) i Paweł Borysewicz (25 l.), uczestnicy "Rolnik szuka żony 4", swój ślub zaplanowali na 28 września. Przygotowania ruszyły pełną parą! Panna młoda do uroczystości szykuje się pod okiem siostry. Do ślubu pójdzie z ciążowym brzuchem, lecz zapewne w niczym jej to nie przeszkodzi i z radością będzie celebrowała ten wyjątkowy dzień.

 • "Tak zwyczajnie, od serca... "

  Zbigniew Hołdys to już legenda polskiej muzyki rockowej. Przez wiele lat był szefem zespołu Perfect, ale nie chciał zgodzić się na jego reaktywowanie i dlatego nie występuje z nim obecnie. Od 1991 roku praktycznie nie udzielał się na scenie muzycznej. Otworzył w Warszawie własny sklep z instrumentami, później zaczął wydawać własne pismo „Ultra Szmata”. Na powrót do muzyki zdecydował się dopiero w ub. roku. W grudniu dał koncert w warszawskiej Sali Kongresowej, a niedawno nagrał swą pierwszą...

 • "Rolnik szuka żony 4": Znamy płeć dziecka Małgorzaty i Pawła! Wygadał się mąż rolniczki

  Małgorzata Sienkiewicz (28 l.) i Paweł Borysewicz (25 l.) są już małżeństwem. A wkrótce przyjdzie czas na sprawdzenie się w nowej roli - rodziców. Czy będą mieli synka czy córkę? Już wiadomo! Wygadał się szczęśliwy tata.

 • "Rolnik szuka żony 4": Małgorzata cieszy się macierzyństwem. Pokazała synka i... jego wózek!

  Małgorzata (29 l.) i Paweł (26 l.) Borysewiczowie z "Rolnik szuka żony 4" z końcem lutego zostali rodzicami. Świeżo upieczona mama pochwaliła się zdjęciem całej rodzinki. Pokazała też fotkę ze spaceru.

 • "Rolnik szuka żony 4": Małgorzata pochwaliła się ciążowym brzuchem. Wygląda kwitnąco!

  Małgorzata (28 l.) i Paweł (25 l.) Borysewiczowie, para z "Rolnik szuka żony 4", mijający rok na pewno zaliczą do udanych. Pobrali się, lecz to nie koniec zmian w ich życiu. Okazało się, że niebawem zostaną rodzicami. Rolniczka pochwaliła się swoim najnowszym zdjęciem. Trzeba przyznać, że ciążowy brzuch jest już spory.

 • Małgorzata (28 l.) i Paweł (25 l.) Borysewiczowie, bohaterowie "Rolnik szuka żony 4", gościli ostatnio w "śniadaniówce". Widzowie mogli podziwiać coraz większy brzuch rolniczki. A małżonkowie na antenie opowiadali o początkach znajomości, ale także o tym, jak teraz wygląda ich życie. Nie zabrakło również pytania o ich dziecko, które ma przyjść na świat już niebawem.

Wideo na temat: borysewicz żony
 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?