• Informacje na temat:

  bosacka wiem co jem

Artykuły na temat: bosacka wiem co jem
 • Bosacka dopięła swego? Lewandowski rezygnuje!

  W połowie zeszłego roku w polskich mediach zrobiło się niezłe zamieszanie, które zapoczątkowała Katarzyna Bosacka. Słynna prowadząca poradnikowy program "Wiem, co jem" w TVN zamieściła w sieci mocny(...) koordynującej komunikację marketingową Roberta Lewandowskiego nie podali" - czytamy w portalu wirtualnemedia.pl. Bosacka może więc  triumfować! 

 • Katarzyna Bosacka radzi, co jeść

  "Konsumenci posiadają coraz większą wiedzę na temat żywienia" - zauważa Katarzyna Bosacka, prowadząca program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję".

 • Katarzyna Bosacka skrytykowała Lewandowskiego! Padły mocne słowa!

  Katarzyna Bosacka (45 l.) odkąd prowadzi w TVN Style program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, stała się specjalistką od zdrowej żywności. Teraz nawet rości sobie prawo do krytykowania wyborów żywieniowych gwiazd.

 • Katarzyna Bosacka: Siła jest w nas

  Gospodyni "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" od lat daje widzom wskazówki, jak robić zakupy z głową. Spędza tym samym sen z powiek m.in. producentom żywności. Katarzyna Bosacka opowiada, co sądzi o głośnej ostatnio dyskusji na temat GMO.

 • Katarzyna Bosacka przegrała proces z Formacją TV, twórcami programu Anny Guzik

  Katarzyna Bosacka (46 l.) nie ma powodów do zadowolenia. Właśnie zakończył się proces, który przed laty wytoczyła Formacji TV. Sprawa dotyczyła rzekomego kopiowania treści z "Wiem, co jem" do "Zdrowia na widelcu". Wyrok nie jest dla niej korzystny. Dodatkowo będzie musiała pokryć koszty sądowe i koszty opinii biegłych.

 • Spotkają się w sądzie?!

  Katarzyna Bosacka pozwała producentów " Zdrowia na widelcu".

 • Katarzyna Bosacka gorzko o Agacie Dudzie! "Poznałam ją osobiście w Kanadzie i..."

  Katarzyna Bosacka (45 l.) nie pozostawia protestującym Polkom złudzeń...

 • Zostanie mamą po raz czwarty

  Dziennikarka Katarzyna Bosacka ma już trójkę dzieci: Jasia (15 l.), Marysię (10 l.) i Zosię (8 l.). W czerwcu znów zostanie mamą.

 • Bosacka przestrzega przed piciem tego rodzaju kawy rozpuszczalnej! Co odkryła?

  Katarzyna Bosacka (45 l.) uspokaja, że jej program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" nie znika z anteny TVN Style. Producenci żywności bardzo się "starają", by nie brakowało jej tematów do kolejnych odcinków. W rozmowie z nami zdradziła, gdzie sama robi zakupy, a także co ostatnio odkryła w niektórych słoiczkach z kawą rozpuszczalną...

 • Jedzenie łączy ludzi

  Karmienie bliskich to sposób wyrażania miłości - twierdzi Katarzyna Bosacka. Z pasji gotowania narodził się program, który przysporzył jej popularności, a widzom... dał do myślenia.

Wideo na temat: bosacka wiem co jem
 • Bosacka zdradza, gdzie robi zakupy!

  Katarzyna Bosacka uspokaja, że jej program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" wciąż będzie emitowany w TVN Style. Producenci bowiem wciąż dostarczają jej tematów do kolejnych odcinków!

 • Jedz, módl się, kochaj

  Po kilku latach rozczarowań i ze złamanym sercem, 35-letnia Elizabeth Gilbert (Julia Roberts) podejmuje ryzyko i wyrusza samotnie w roczną podróż, podczas której pragnie odkryć samą siebie. Elizabeth planuje odwiedzić trzy miejsca oraz skupić się na poszukiwaniu przyjemności, poświęcenia i równowagi. We Włoszech odkrywa sztukę przyjemności poprzez jedzenie i przyjaźń. W Indiach, udaje się do aszramu swojego guru, gdzie studiuje sztukę duchowego poświęcenia i dzięki nieoczekiwanej pomocy...

 • Wojna Restrepo

  "Wojna Restrepo" jest jednym z nielicznych filmów we współczesnej kinematografii, w którym zarówno kule jak i wznoszony przez nie obłoczek kurzu tuż przy nogach stojącego żołnierza są do bólu prawdziwe. Tim Hetherington, fotograf z laurem World Press Photo i Sebastian Junger, autor przeniesionej na ekran morskiej odysei rybackiego kutra "Gniew oceanu", towarzyszą przez 15 miesięcy amerykaoskim żołnierzom w zagubionej w górach Afganistanu dolinie Korengal, zwanej inaczej Doliną Śmierci....