• Informacje na temat:

  bosacki

Artykuły na temat: bosacki
 • Katarzyna Bosacka: Bosackiej nie da się zmienić. Nie będę nagle tańczyć na lodzie

  ...popularnym show nie zatańczy ani też nie zaśpiewa.  "Bosackiej nie da się zmienić. Nie będę nagle tańczyć na lodzie ani nie będę śpiewać czy udawać, że znam się na wędkowaniu. To, na czym się znam, to...

 • Katarzyna Bosacka radzi, co jeść

  "Konsumenci posiadają coraz większą wiedzę na temat żywienia" - zauważa Katarzyna Bosacka, prowadząca program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję".

 • Decyzją Witolda Waszczykowskiego Marcin Bosacki w lipcu 2016 roku został odwołały z funkcji ambasadora RP w Kanadzie, gdyż - jak tłumaczono - "nie miał zaufania". Cała rodzina po sześciu latach spakowała więc manatki i wróciła do Polski. Katarzyna Bosacka (44 l.) nie kryje, że jest zadowolona z takiego obrotu sprawy.

 • Katarzyna Bosacka: Siła jest w nas

  Gospodyni "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" od lat daje widzom wskazówki, jak robić zakupy z głową. Spędza tym samym sen z powiek m.in. producentom żywności. Katarzyna Bosacka opowiada, co sądzi o głośnej ostatnio dyskusji na temat GMO.

 • Katarzyna Bosacka poważnie chora

  Katarzyna Bosacka (47 l.) zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

 • Kuchnia dyplomatyczna Katarzyny Bosackiej

  Kilka miesięcy temu z rodziną przeprowadziła się do Kanady, gdzie jej mąż został ambasadorem RP. Dziennikarka opowiedziała nam o kuchni dyplomatycznej i nowych odkryciach kulinarnych.

 • Bosacka w TVN o powrocie z emigracji! "Tęsknię za ludzką otwartością"

  Pod koniec lipca szef MSZ, Witold Waszczykowski odwołał z funkcji ambasadora RP Adama Bosackiego. "Nigdy nie miał naszego zaufania" - tłumaczył powody swojej decyzji minister PiS w RMF FM. Ambasador wraz ze znaną z TVN żoną i ich gromadką dzieci musieli po sześciu latach wrócić do kraju. W końcu Katarzyna zdecydowała się opowiedzieć o tej ich życiowej rewolucji, którą zgotowało im Prawo...

 • Spotkają się w sądzie?!

  Katarzyna Bosacka pozwała producentów " Zdrowia na widelcu".

 • Jak Katarzyna Bosacka radzi sobie w wychowaniem czworga dzieci? Ma na to sposób!

  Dziennikarka zasłynęła programami w TVN Style, w których uczy Polaków, jak zdrowo jeść. Prywatnie Kasia jest żoną i mamą czworga dzieci. Przez kilka lat była panią ambasadorową, gdyż jej ukochany pełnił tę funkcję w Kanadzie. Niestety, po przejęciu władzy przez PiS Marcin Bosacki został zwolniony z pełnienia tego stanowiska i z całą rodziną musieli wrócić do Polski.  Nad Wisłą Kasia nie może...

 • Jedzenie łączy ludzi

  Karmienie bliskich to sposób wyrażania miłości - twierdzi Katarzyna Bosacka. Z pasji gotowania narodził się program, który przysporzył jej popularności, a widzom... dał do myślenia.

Zdjęcia na temat: bosacki
Wideo na temat: bosacki
 • Katarzyna Bosacka: Bosackiej nie da się zmienić

  W nowym programie o charakterze poradnikowym dziennikarka chce podpowiadać widzom, w jaki sposób niewielkim kosztem mogą codziennie poprawiać jakość swojego życia. Jego formuła pełna będzie zaskakujących i nieoczywistych statystyk dotyczących każdego z nas. Katarzyna Bosacka z dużą satysfakcją dołącza do ekipy TTV i cieszy się, że nadal będzie mogła zajmować się tematyką, w której czuje się najlepiej.

 • Bosacka: Codziennie jesteśmy tym podtruwani

  W nowym sezonie "Co nas truje" Katarzyna Bosacka poruszy nie tylko tematy żywieniowe, ale również kwestie związane ze szkodliwym wpływem smogu i plastiku na nasz organizm. Ten ostatni może powodować szereg chorób, szczególnie u kobiet.

 • Bosacka będzie odchudzać Polaków

  Katarzyna Bosacka (47 l.) w nowym programie TVN Style po raz kolejny zmierzy się z tematem, który jest jej bardzo bliski. Sama bowiem niejednokrotnie - z różnymi efektami podejmowała próby zrzucenia zbędnych kilogramów. Nie poddaje się i mimo wcześniejszych niepowodzeń po raz kolejny przechodzi na dietę.

Dyskusje na temat: bosacki