• Informacje na temat:

  bosak w m jak miłość

Artykuły na temat: bosak w m jak miłość
 • Marcin Bosak nie żałuje swojej decyzji! To była zmiana na lepsze?!

  Marcin Bosak (38 l.) unikał ścianek i celebryckiego życia. Dzisiaj nie jest tak zasadniczy, a to wszystko przez swoją nową partnerkę!

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Marcin Bosak ma romans?! Tygodnik publikuje sugestywne zdjęcia

  Tygodnik „Twoje Imperium” utrzymuje, że Marcin Bosak (37 l.) ma romans z młodszą o 12 lat koleżanką z teatru! Na dowód przedstawia zdjęcia.

 • Anna Popek i Michał Olszański: Zgrany duet

  Poza pracą łączy ich miłość do zwierząt i nietuzinkowe poczucie humoru. Prowadząc poranny program "Pytanie na śniadanie", od lat fundują widzom sporą dawkę energii, której sami mają pod dostatkiem.

 • "M jak miłość": Jak to w życiu

  ...28 sierpnia, po wakacyjnej przerwie, powraca "M jak miłość". Czy pamiętacie, jak się to wszystko zaczęło? Rodzina Mostowiaków przeżywała chwile szczęścia, ale i tragedie. Jak to w życiu.

 • Arciuch i Bosak razem

  Z początkiem lipca ruszyły zdjęcia do kolejnej serii "Teraz albo nigdy". W nowych odcinkach do obsady dołączą Tamara Arciuch i Anna Bosak.

 • “Na dobre i na złe": Marieta Żukowska i Marcin Bosak w Leśnej Górze!

  Marietę Żukowską i Marcina Bosaka, których szeroka widownia serialowa pokochała za role Marzeny Sadowskiej i Kamila Gryca w sadze rodu Mostowiaków, zobaczymy razem w gościnnych epizodach w “Na dobre i na złe".

 • Marcin Bosak marzy o Japonii

  Największym marzeniem Marcina Bosaka jest podróż do Japonii. Aktor, który zyskał popularność wcielając się w postać Kamila z serialu "M jak Miłość", od dziewiątego roku życia trenował karate stopniowo zdobywając kolejne pasy.

 • "To nie koniec świata": Marcin Bosak... na stadionie!

  W 9. odcinku "To nie koniec świata!" pojawi się nowy bohater - Remigiusz, łowca piłkarskich talentów i bliski kolega Pawła. A do obsady serialu dołączy jeden z najprzystojniejszych aktorów w Polsce: Marcin Bosak.

 • Yugopolis powraca. Teledysk z Marcinem Bosakiem!

  Sprawdźcie teledysk "Ostatnia nocka" zapowiadający nowy album projektu Yugopolis! W utworze promocyjnym śpiewa Maciej Maleńczuk, a główną rolę w klipie gra Marcin Bosak znany z "M jak miłość" i "Tylko mnie kochaj".

Zdjęcia na temat: bosak w m jak miłość
Dyskusje na temat: bosak w m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": Paweł się żeni!

  Kiedyś były dość ciekawe wątki. Jak grała jeszcze Pani Perepeczko, Pan Bosak i inni, chociaż może to nie kwestia samych aktorów, tylko braku pomysłów na nowe wątki. Wszystko zaczęło się psuć już dawno temu, a śmierć Hanki w kartonach tylko przelała czarę goryczy.

 • Re: "M jak miłość": Rozwód Ali i Pawła już przesądzony!

  to racja - uśmiercają ten serial na własne życzenie - nudna Tereska beznadziejna Kisielowa itp zamiast młodych nowych twarzy z poczuciem humoru jak był Marcin Bosak

 • Re: "M jak miłość": To już pewne... Tomek jednak umrze!

  ten serial też już umiera i mimo że lubię go oglądać to decyzje producentów są żenujące - drewniani aktorzy (Franek) drewniane powroty (Sydor) - powoli ten serial robi się bardziej szpitalny niż jak kiedyś rodzinny. Wprowadzić kogoś nowego z humorem jak niegdyś Bosak a nie nudnych aktorów z ich przytłaczającymi wszystkich problemami. TROCHĘ RADOŚCI

 • Re: "M jak miłość": Kisielowa na randce z internetu! Mamy zdjęcia!

  ta kisielowa rozwala tan coraz nudniejszy serial który jeszcze do niedawna bardzo lubiłam i mam jeszcze nadzieję że się producenci obudzą i w końcu coś normalnego i pozytywnego wniosą. Jest tylu młodych radosnych ludzi którzy mogli by ten serial ożywić jak kiedyś świetny Marcin Bosak a oni wciąż wałkują tylko przytłaczające historie

 • Re: Konflikt na planie "M jak miłość"? Rafał Mroczek nie cierpi Anny Muchy?

  Z tym ma rację.Pracę jak się ma to się ją szanuje.A Mucha od lat robi łaskę że gra w tym serialu,jak nie ma ochoty grać to zmieniają scenariusz dla niej a jak kasy brakuje to wraca.Powinna odejść definitywnie jak Bosak albo pracować normalnie jak inni aktorzy.