• Informacje na temat:

  boston

Artykuły na temat: boston
 • Boston

  Kultowy serial animowany w zabawny sposób ukazujący perypetie współczesnej i przeciętnej amerykańskiej rodziny.

 • Mark Wahlberg w filmie o zamachu w Bostonie

  Mark Wahlberg został producentem filmu "Patriot's Day", w którym zagra policjanta.

 • "Na Wspólnej": Nici z Bostonu

  Po namiętnej nocy z Markiem (Grzegorz Gzyl) Danuta (Lucyna Malec) zdobędzie się na wyznanie Januszowi (Janusz Zadura), że nie pojedzie z nim do Bostonu, bo pomyliła się co do swoich uczuć wobec niego.

 • Jack White w szalonej tyradzie. Kogo tym razem zaatakował?

  Ego Jacka White'a znów daje o sobie znać. Podczas koncertu w Bostonie amerykański muzyk "dissował" magazyn "Rolling Stone" i grupę Foo Fighters.

 • "Na Wspólnej": Zimińska wyjedzie do Bostonu?

  Janusz naciska Dankę w sprawie wyjazdu do Bostonu. Zimińska prosi o czas do popołudnia. Jedzie do Marka. Kiedy widzi go rozbawionego z nową opiekunką, nie decyduje się na rozmowę. Klamka zapadła? Kasia dostała się nastudia! Jednak jej wielką radość mąci telefon od koleżanki, która gratuluje jej odważnego filmiku w necie. Kasia nie wierzy własnym oczom - Rafał umieścił w sieci nagranie ich...

 • "Gangnam Style", czyli największy viral w historii

  Dokładnie dwa lata temu, 24 listopada 2012 roku, teledysk "Gangnam Style" koreańskiego wokalisty PSY przekroczył 808 milionów wyświetleń i stał się najpopularniejszym wideo w historii internetu. Świat wprost oszalał na punkcie tańca przypominającego jazdę na niewidzialnym koniu.

 • "Na dobre i na złe": Julka wyjedzie do Bostonu

  Julka odwiezie go do jego mieszkania. Oboje na nowo się do siebie zbliżą. Niestety, romantyczne chwile przerwie im nagły i nieoczekiwany telefon z Bostonu. Okaże się, że Julka musi natychmiast(...) łzami. - Ale co to znaczy w ciężkim stanie? Co mu jest?! Leży na OIOMie w Bostonie? No oczywiście, że przyjadę natychmiast... Bart odwiezie ukochaną na lotnisko. - Ale co z nami? Co z naszym...

 • "Get on Up" : Biograficzny produkcyjniak

  Pierwsze skojarzenia? "It's a Man's World", szpagaty na scenie i niewyparzony język, trochę w stylu Muhammada Aliego. Chcecie dowiedzieć się więcej? Biograficzny film "Get on Up" tylko utrwala stereotypowy obraz Jamesa Browna.

 • "Na dobre i na złe": Jednak nie wróci do Bostonu!

  Siostra Hany zagości na dłużej w Leśnej Górze!

 • Maja Kwaśny i Oliwia Dąbrowska z serialu "O mnie się nie martw" o Dniu Dziecka

  Dla Oliwii Dąbrowskiej i Mai Kwaśny praca na planie to nie nowość, ale role w "O mnie się nie martw" są dla nich szczególne. Dały im popularność i sympatię widzów. Dziewczynki opowiadają o serialu, zabawie i planach na Dzień Dziecka.

Zdjęcia na temat: boston
 • „Orły z Bostonu”
Wideo na temat: boston
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2770-2773.

  Marek pomoże Dance podjąć decyzję o wyjeździe do Bostonu? Janusz naciska Dankę w sprawie wyjazdu do Bostonu. Zimińska prosi o czas do popołudnia. Jedzie do Marka. Kiedy widzi go rozbawionego z nową opiekunką, nie decyduje się na rozmowę. Klamka zapadła?

 • Dredd 3D

  Ameryka przyszłości. Radioaktywne pustkowie, na którym życie stało się luksusem. Ludzie przenieśli się do rządzących się własnymi prawami, ogromnych miast-państw. Na wschodnim wybrzeżu, rozpostarte na obszarze sięgającym od dawnego Bostonu aż po były Waszyngton, leży Mega City One, gigantyczna, ociekająca przemocą metropolia, której 400 milionów mieszkańców żyje w nieustannym strachu. Jedynymi, którzy próbują utrzymywać porządek i sprawiedliwość w tym gigantycznym mieście grzechu, są...

 • "Absentia": Oficjalny zwiastun serialu

  Absentia to historia agentki FBI, która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą.

Dyskusje na temat: boston