• Informacje na temat:

  bosworth

Artykuły na temat: bosworth
 • Nie zdradził Gwyneth Paltrow?

  Brytyjski gwiazdor rocka, Chris Martin , zdementował za pośrednictwem swojego rzecznika prasowego plotki , jakoby zdradził swoją żonę Gwyneth Paltrow z aktorką Kate Bosworth .

 • Reżyser "Still Alice" w szpitalu

  Reżyser filmu "Still Alice", Richard Glatzer, trafił do szpitala z problemami z oddychaniem. Życiowy partner Glatzera i współtwórca "Still Alice", Wash Westmoreland, ujawnił, że był on "martwy przez 15 minut".

 • "Biała księżniczka": Nowy serial historyczny w HBO

  Anglia, rok 1485. Ryszard III ginie w bitwie pod Bosworth. Zwycięzcą jest Henryk VII z dynastii Tudorów (Jacob Collins-Levy). Aby zakończyć Wojnę Dwóch Róż, władca decyduje się ożenić z Elżbietą York (Jodie Comer), choć krążą pogłoski, że miała zostać żoną jego przeciwnika. Wydaje się, że tylko w ten sposób król będzie mógł zjednoczyć wycieńczone trwającą przez trzydzieści lat wojną domową...

 • Została zamordowana z mężem. Była w 5. miesiącu ciąży

  Cristie Schoen Codd, ciężarna uczestniczka telewizyjnego show "Food Network Star", została zamordowana wraz z mężem - poinformował "Hollywood Reporter".

 • "Halt and Catch Fire": Premiera finałowego sezonu już dzisiaj

  Bishe (Donna Clark), Toby Huss (John Bosworth). Zapraszamy również do zapoznania się z naszą recenzją najnowszego sezonu. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone...

 • "Motyl. Still Alice" w polskich kinach!

  Julianne Moore wielokrotnie udowadniała, że jest aktorką wybitną, jednak to właśnie za rolę w filmie "Motyl. Still Alice" Amerykańska Akademia Filmowa przyznała jej Oscara (była to piąta nominacja gwiazdy). Produkcja teraz trafi na ekrany wybranych polskich kin.

 • "Długa droga do domu": Nowy serial z gwiazdą "Skazanego na śmierć"

  Denomy’ego  (Ritter), Gary’ego Volesky’ego (Kelly) oraz tłumacza Jassima (Homayoun). W rolach głównych występują: Michael Kelly, Jason Ritter, E.J. Bonilla, Kate Bosworth, Sarah Wayne Callies, Noel Fishe...

 • Julianne Moore: Ta nagroda jest dla was

  Odbierając tegoroczną nagrodę BAFTA, Julianne Moore podziękowała wspierającej ją rodzinie, a także osobom, z którymi pracowała przy filmie "Still Alice".

 • "Halt and Catch Fire": Finałowy sezon wystartuje we wrześniu

  ...jako John Bosworth. Stacja AMC ogłosiła ostatnio, że w ostatnim sezonie "Halt and Catch Fire" pojawi się Anna Chlumsky ("Figurantka"). Zagra dr Katie Herman - ontolog, która odegra kluczową rolę...

 • Kristen Stewart: Odnalazłam w nich siebie

  Kristen Stewart chętnie wciela się w postaci, z którymi sama się utożsamia. Aktorka, znana z serii "Zmierzch" oraz filmów "Królewna Śnieżka i Łowca" i "W drodze", wystąpiła w ducie z Julianne Moore w poruszającym obrazie "Still Alice".

Zdjęcia na temat: bosworth