• Informacje na temat:

  botoks

Artykuły na temat: botoks
 • Dorota Naruszewicz przyznała się do botoksu!

  Choć powszechnie wiadomo, że większość gwiazd z show-biznesu stosuje botoks, tylko część przyznaje się do tego otwarcie. Do takich gwiazd należy Dorota Naruszewicz, która zdradziła właśnie, że "majstrowała" nieco przy swojej twarzy. W jaki sposób? "Od czasu do czasu robię sobie botoks. Musiałam się trochę wygładzić, żeby moja skóra tu i tam odpoczęła" - wyznała szczerze w rozmowie z "Plejadą...

 • Anna Nehrebecka o starzeniu się z godnością

  "Gdy miałam zatrudnić swoją pierwszą agentkę, zapytała mnie, kiedy zrobię sobie botoks? Powiedziałam, że nie zrobię tego" - mówi Anna Nehrebecka. Aktorka jest jedną z bohaterek programu "Okiem Ohme. Polka wiecznie młoda".

 • "Na Wspólnej": Ofiara botoksu

  Żbik (Michał Mikołajczak), zobaczy, że spakowała seksowną bieliznę, zapyta więc, dokąd faktycznie się udaje. Olszewskiej schlebi jego zazdrość. Prawdę o celu wyjazdu zdradzi Weronice (Renata Dancewicz), twierdząc, że najwyższy czas zrobić coś ze swoim wyglądem. W klinice lekarz namówi  ją na botoks. Zagwarantuje natychmiastowy efekt i że zabieg jest niemal w stu procentach bezpieczny. Tyle...

 • Andrzej Zieliński: Prawie pracoholik

  Nobliwy prawnik w "O mnie się nie martw", lojalny dowódca straży granicznej w "Watasze", podejrzany biznesmen w "Prawie Agaty". Andrzej Zieliński opowiada o tym, dlaczego w tym sezonie wszędzie go pełno.

 • Krzysztof Gojdź: Stosuję botoks

  Krzysztof Gojdź (43 l.), lekarz medycyny estetycznej z ambicjami na celebrytę, zaapelował ostatnio do matek 14-letnich dziewczyn, by przychodziły do jego gabinetu i redukowały rozstępy u swoich małoletnich córek. Sam specjalista przyznaje, że zrobił sobie już liposukcję i regularnie stosuje jad kiełbasiany. "Botoksik był, ale ruszam czołem, uśmiecham się" - mówi. Teraz pora zająć się nosem?

 • Co stało się z twarzą Umy Thurman?

  Niektóre hollywoodzkie gwiazdy chcą za wszelką cenę zatrzymać upływ czasu. Niestety, tej wątpliwej modzie ulegała ostatnio Uma Thurman ("Pulp Fiction", "Niebezpieczne związki", "Kill Bill"). Aktorka, która pojawiała się 9 lutego w Nowym Jorku na premierze miniserialu "The Slap", była wprost nie do poznania!

 • Farrah Abraham pokazała, jak wstrzykuje sobie botoks!

  Farrah Abraham (27 l.) to jedna z tych celebrytek, które dla chwili sławy są w stanie zrobić naprawdę wiele. Jakiś czas temu transmitowała na żywo zabieg korekty warg sromowych, a teraz postanowiła zaprosić fotoreporterów do gabinetu kosmetycznego, gdzie wstrzykiwała sobie botoks. Tym razem również zrobiła swoją własną relację w internecie dla fanów. Strach pomyśleć, co upubliczni kolejnym razem...

 • J. Moore gani botoks

  44-letnia aktorka Julianne Moore ( "Pozew o miłość" ) kpi z hollywoodzkich gwiazd, które za pomocą zastrzyków z botoksu starają się zatrzymać młodość. " Ofiary botoksu wcale nie wyglądają młodo" - mówi Julianne Moore.

 • ...w urodę, do czego przyznała się tabloidowi. "Botoks oczywiście wchodzi w grę, wszystko wchodzi w grę poza skalpelem, ale mądrze. Jeżeli coś bardzo mi przeszkadza, a zaczyna mi coś tam przeszkadzać...

 • Joan Collins: Botoks to trucizna

  Słynna Alexis z "Dynastii", czyli Joan Collins, zarzeka się, że nigdy nie używała i nigdy nie użyje botoksu, bo nie są znane skutki uboczne tej metody walki ze zmarszczkami.

Zdjęcia na temat: botoks
 • Figura też polubiła botoks?
 • Figura też polubiła botoks?
 • Figura też polubiła botoks?
Wideo na temat: botoks
 • Krzysztof Gojdź: Zrobiłem botoks

  Krzysztof Gojdź, lekarz medycyny estetycznej z ambicjami na celebrytę, zaapelował ostatnio do matek 14-letnich dziewczyn, by przychodziły do gabinetów i redukowały rozstępy u swoich małoletnich córek. Sam specjalista przyznaje, że zrobił sobie już liposukcję i regularnie stosuje jad kiełbasiany. "Botoksik był, ale ruszam czołem, uśmiecham się" - mówi. Co zrobimy sobie inne gwiazdki? (Dzień dobry

 • Wodzianka chce zrobić sobie botoks

  Asystentka w programie Kuby Wojewódzkiego, Dominika "Wodzianka" Zasiewska, wyznała, że ma ciepły stosunek do medycyny estetycznej. Co więcej, planuje nawet kolejny zabieg. "Nie mam z tym żadnego kłopotu. Coś tam już poprawiałam. Chciałabym sobie zrobić botoks w najbliższym czasie" - przyznała. (Źródło: TVN/x-news)

 • Czy Mariola Bojarska-Ferenc używa botoksu?

  Mariola Bojarska-Ferenc radzi nie przesadzać z zabiegami upiększającymi. Dziennikarka powiedziała co według niej należy robić żeby wyglądać młodo. Gwiazda zdradziła także, że jesienią 2015 roku zamierza wydać swoją kolejną książkę z poradami dotyczącymi spraw urody. Dziennikarka skrytykowała przesadne efekty zbiegów, które wypaczyły wizerunek Umy Thurman i Renée Zellweger. (WideoPortal/x-news)

Dyskusje na temat: botoks