• Informacje na temat:

  botoks czy warto

Artykuły na temat: botoks czy warto
 • Patryk Vega nadal obrażony na Cielecką i Ostaszewską za "Botoks"! "Chodzi i opowiada"

  Magdalena Cielecka (45 l.) i Maja Ostaszewska (45 l.) po przeczytaniu scenariusza filmu "Botoks" nie wyraziły chęci współpracy z Patrykiem Vegą (40 l.). Reżyser nie może im tego zapomnieć.

 • To koniec Krzysztofa Ibisza?

  Jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji, od niemal 20 lat kolejne programy, których jest prowadzącym, przyciągają miliony widzów. Wszystko wskazuje jednak na to, że właśnie kończy się dobra passa Krzysztofa Ibisza. Czy na dobre zniknie z anteny?

 • Katarzyna Warnke, Emilia Clarke: Nietypowe selfie gwiazd

  Gwiazdy filmu i telewizji od zawsze lubiły publikować zdjęcia zrobione w interesujących miejscach. Czy to dla żartu, czy aby rozpocząć dyskusję wokół kontrowersyjnego tematu, czy też aby przełamać tabu. Ostatnio celebryci ulegają coraz bardziej dziwnej modzie... robienia sobie selfie na toalecie (albo w wannie).

 • "Rebel Rebel": Niepoprawne kino

  "Rebel Rebel" to seria filmów nieprzeciętnych, kierowana do widza, który oczekuje nowych doznań i fabuły nie mieszczącej się w ramach, narzuconych przez wysokobudżetowe produkcje hollywoodzkie. Cykl zadebiutował na płytach DVD 21 września.

 • Plejada gwiazd w serialu kryminalnym „Kropla Prawdy - Angel's Share”

  Pierwszy sezon serialu kryminalnego „Kropla Prawdy” okazał się sporym sukcesem. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się nakręcić kolejną jego część. Najnowsza odsłona zachwyca nie tylko przemyślaną intrygą, ale i fantastyczną obsadą. W podróż do świata tajemnic i ludzkich żądz zabiorą nas m.in. Wojtek Zieliński, Lesław Żurek, Marek Siudym czy zjawiskowa Olga Bołądź.

 • Świetny rok dla muzyki. I tylko w telewizji nudno

  Ton nadawały genialne wokalistki, ale to Dave Grohl udowodnił, że rock and roll nawet jeśli znajduje się w stanie agonalnym, ma jeszcze kilka riffów do zaoferowania. Na dodatek rynek fonograficzny pokazał wszystkim język, wstał, otrzepał się i jedzie dalej. Zapraszam na moje podsumowanie 2011 roku w muzyce.

 • "Kobieta ze stali": Wielki powrót Fernando Colungi

  W 2010 roku oglądaliśmy Fernando Colungę jako pirata „El Antiliana” w „Sidłach namiętności”, w TV Puls. Musieliśmy zatem czekać prawie pięć długich lat zanim aktor ponownie pojawił się w ogólnodostępnej telewizji. Ale było warto.

 • Niestety mieli czas

  "Wyścig z czasem" ("In Time"), reż. Andrew Niccol, USA, 2011, dystrybutor Imperial - Cinepix, premiera kinowa 2 grudnia 2011 roku.

 • Wellman jedzie po celebrytkach: Idiotki i glonojady

  ...tylko te usta w dziubek (zwane karpikiem lub glonojadem, bo za bardzo nadmuchane przez chirurgów plastycznych), dekolt po pas i już mamy sexy babcie. Makabra! Zastanawiam się, czy dla darmowego słoiczka kremu warto robić z siebie idiotkę". Z kolei w wywiadzie dla "Gali" Wellman komentuje botoks, od którego znane twarze są często uzależnione. Dorocie nie podoba się, że wszystkie panie ze...

 • Śpiewać każdy może, pod warunkiem, że użyje auto-tune

  W 1998 roku Cher otworzyła puszkę Pandory. Dziś, jak przekonują producenci, każda gwiazda popu w mniejszym lub większym stopniu korzysta z auto-tune, a więc cyfrowej korekcji wokalu.

Wideo na temat: botoks czy warto
 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...

 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Terytorium wroga

  Prawdziwi bohaterowie nie robią planów na jutro. Życie na krawędzi to ich żywioł. Ta misja miała być ich kolejnym rutynowym zadaniem. Grupa komandosów wyszkolonych do pracy w ekstremalnych warunkach podejmie się uwolnienia porwanej w Afganistanie dziennikarki. Dlaczego właśnie ta akcja staje się ich "misją niemożliwą"? Czy ocalenie jednej osoby jest więcej warte od życia sześciu? Czy warte tego jest uczucie, które zrodzi się pomiędzy jednym z żołnierzy a dziennikarką? Czego nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: botoks czy warto
 • Re: ​"M jak miłość": Karolina Sawka zaskoczyła nową fryzurą

  każdego rozłożone. Co jasne warto szczególnie zwrócić uwagę na kogoś, kto bez niczyjej pomocy osiągnął sukces, ale jeśli ktoś osiągnął sukces z pomocą nie znaczy automatycznie, że talentu nie ma w ogóle(...) niskobudżetowych choć wartościowych produkcji jest niezauważonych. Raz na jakiś czas zdarza się, że produkcja bez sław osiąga sukces, ale to są bardzo sporadyczne rzeczy. To z tego powodu w co drugiej