• Informacje na temat:

  botoks ofiary

Artykuły na temat: botoks ofiary
 • "Na Wspólnej": Ofiara botoksu

  Żbik (Michał Mikołajczak), zobaczy, że spakowała seksowną bieliznę, zapyta więc, dokąd faktycznie się udaje. Olszewskiej schlebi jego zazdrość. Prawdę o celu wyjazdu zdradzi Weronice (Renata Dancewicz), twierdząc, że najwyższy czas zrobić coś ze swoim wyglądem. W klinice lekarz namówi  ją na botoks. Zagwarantuje natychmiastowy efekt i że zabieg jest niemal w stu procentach bezpieczny. Tyle...

 • J. Moore gani botoks

  44-letnia aktorka Julianne Moore ( "Pozew o miłość" ) kpi z hollywoodzkich gwiazd, które za pomocą zastrzyków z botoksu starają się zatrzymać młodość. " Ofiary botoksu wcale nie wyglądają młodo" - mówi Julianne Moore.

 • Kate Winslet: Nie jestem ofiarą botoksu!

  Nie jest tajemnicą, że gwiazdy i celebryci chętnie korzystają z usług chirurga plastycznego lub wstrzykują sobie botoks. Jedne mówią o tym wprost, inne najczęściej zasłaniają się "dietą zmieniającą(...) zdementować pogłoski. "Ostatnio ciągle słyszę, że wstrzyknęłam sobie botoks. Przyjrzyjcie mi się i zobaczcie, że moja twarz jest naturalna" - powiedziała w rozmowie z "USA Today". "Dostaję szału...

 • Ofiara operacji plastycznych!

  Hunter Tylo była najpiękniejszą aktorką "Mody na sukces" do czasu, aż zaczęła szukać lekarstwa na zatrzymanie młodości. Dziś wydaje tysiące dolarów na zabiegi, które zrobiły z niej "silikonowe monstrum".

 • Cameron Diaz po botoksie: Przeraziłam się! Wyglądałam jak monstrum

  ...wygląda tak młodo. Ona sama zapewnia, że zoperowała sobie tylko nos, który źle zrósł się wskutek złamania na planie filmu "Aniołki Charliego" i raz próbowała botoksu, który jednak bardzo ją(...), żeby ludzie wytykali mnie palcami i szeptali: 'Patrzcie, to ofiara botoksu'. Nie zrobię też sobie operacji plastycznej" - twierdzi. Aktorka zapewnia, że o formę i dobry wygląd woli dbać na siłowni...

 • Mama Sylvestra Stallone'a... podnosi ciężary

  Skąd Sylvester Stallone ma tyle krzepy? Okazuje się, że to niekoniecznie kwestia testosteronu czy wpływu ojca, ale... geny mamy. Jak na 92-latkę Jackie Stallone jest w wyśmienitej formie.

 • Patricia Krentcil jest ofiarą uzależnienia od solarium. Wygląda koszmarnie!

  ...załamania. Próbowała nawet popełnić samobójstwo. Obecnie kobieta podobno ogranicza wizyty w solarium. Ma za to kolejne uzależnienie… botoks!

 • Gwiazda o "kamiennej twarzy"

  Nicole Kidman ma powody do zmartwień. Ten rok zaczął się dla niej niezbyt dobrze. A wygląda na to, że najbliższe miesiące również będą niekorzystne. Dlaczego?

 • Jest chudsza od Anji Rubik

  Kiedyś Lara Flynn Boyle była marzeniem mężczyzn. Dziś 42-letnia aktorka jest podręcznikowym przykładem kobiety, która padła ofiarą mody na botoks i rozmiar zero. Skrajnie wychudzona i oszpecona stała się karykaturą samej siebie!

 • Zawsze za Portman i Knightley

  - Kiedyś chciałam być Julią Roberts. Teraz wiem, że najważniejsze, to być sobą - mówi 28-letnia Anne Hathaway.

Wideo na temat: botoks ofiary