• Informacje na temat:

  botoks w ustach

Artykuły na temat: botoks w ustach
 • Jola Rutowicz pokazała, jak wstrzykuje sobie botoks!

  ...lekarz wstrzykuje jej botoks. Przy okazji wystosowała też orędzie do fanek, by korzystały z medycyny estetycznej!  "Kochani jestem w Kielcach i już po zabieg ( nic nie bolało ). Bardzo Zadowolona...

 • Z botoksem za pan brat

  Nadeszły czasy kultu młodości. Starość nie jest w modzie. Coraz więcej gwiazd poprawia urodę, jednak wiele z nich się do tego nie przyznaje.

 • Jola Rutowicz (30 l.) postanowiła poprawić swoją urodę. Celebrytka zrobiła sobie botoks!

 • Montag żałuje operacji plastycznych

  Gwiazda reality show "Wzgórza Hollywood" - Heidi Montag złożyła samokrytykę. Żałuje decyzji o poddaniu się aż 10 operacjom plastycznym i to w dodatku jednego dnia. Marzy, by znów wyglądać jak "dawna Heidi" - wyznała.

 • Aleksandra Kwaśniewska powiększyła sobie usta?!

  Nie jest tajemnicą, że w show-biznesie botoks i operacje plastyczne są na porządku dziennym. Jedne gwiazdy otwarcie o tym mówią, a nawet się tym chwalą, inne wolą udawać, że ich gładka twarz czy(...) selfie. Jedna z fanek zwróciła uwagę na jej usta, które wydały jej się nienaturalnie  duże. Zapytała, czy "ona też obotoksowała usta". Na reakcję Kwaśniewskiej nie trzeba było długo czekać! Córka...

 • Megan Fox ma problemy z wyglądem!

  Amerykańska modelka i aktorka Megan Fox ma dopiero 25 lat, a już wydała ok. 60 tys. dolarów na zabiegi upiększające twarz. Przez wielu postrzegana jest jako ideał, ale sama siebie nie akceptuje i znajduje coraz to nowe niedoskonałości.

 • Ibisz odstawił botoks!

  ...sobie botoksu. "Kammel usunął zmarszczki na czole i wokół oczu, a Urbański... nie odbiega od reszty prezenterów" - dodał. Tabloid donosi jednak, że panowie postanowili odpuścić sobie tego typu zabiegi, ale to oczywiście nie znaczy, że nie stosują innych zabiegów upiększających. Teraz skupili się na naturalnych metodach odmładzania. Jak Wam się podobają prezenterzy na "botoksowym odwyku"?

 • Chciał wyglądać jak Justin Bieber. Efekt?

  Toby Sheldon wydał fortunę na operacje plastyczne, które miały upodobnić go do Justina Biebera.

 • "Klan": Ramona wpije się w usta Jaśka!

  ...sobie to i owo. Choćby po to, żeby się lepiej czuć i podbudować swoje ego. - Jeśli chcesz, mogę cię skontaktować z moją dobrą koleżanką po fachu, która zajmuje się zabiegami estetycznymi - botoks...

 • Jak stworzyć kobietę idealną?

  Według niedawnych badań kobieta idealna powinna mieć włosy Penelope Cruz, oczy Liv Tyler, nos Sienny Miller i usta Scarlett Johansson. Większość zapyta, gdzie szukać takiej istoty? Są jednak tacy, dla których ważniejszą kwestią będzie, czy wystarczy im nici, by wszystko to razem pozszywać? Łatwo zgadnąć, do której kategorii zalicza się "Kolekcjoner" - nowe dziecko twórców cyklu "Piła".

Zdjęcia na temat: botoks w ustach
Wideo na temat: botoks w ustach
 • Paulina Krupińska: Nie jestem zwolenniczką medycyny estetycznej

  , blizn lub deformacji. – Jeżeli ktoś takich zabiegów potrzebuje, to jak najbardziej jestem za. Jestem przeciwna takim wypełniaczom, które robią nam nienaturalne, wręcz karykaturalne twarze. Botoksowi, jakimś kwasom w ustach, bo po prostu te wszystkie panie przypominają zupełnie kogoś innego i wszystkie wyglądają tak samo. Takim zabiegom jestem przeciwna, bo to tylko takie "widzimisię", ktoś chcę

Dyskusje na temat: botoks w ustach
 • Re: Odepchnie własnego syna!

  Chopak bardzo mi sie podoba /syn p. Dominiki -mały Piotruś/, pod każdzm względem, ale ta jego mama o sklejonych ustach doprowadza mnie do zgrzytania zębami,,, Czy nie mogłaby wyjechac razem ze swoim samcem? Kurcze, jakby była pommocnym znieczuleniu u dentysty. Botoks czy wada naturalna?