• Informacje na temat:

  boy george

Artykuły na temat: boy george
 • Boy George gwałcicielem?

  Piosenkarz Boy George (46 l.) jest podejrzany o uprowadzenie i przetrzymywanie w swoim domu 28-letniego geja. Norweg Auden Carlsen twierdzi, że został uwięziony i przykuty do ściany w domu Georg'a przez niego i jeszcze jednego mężczyznę.

 • Boy George przerywa milczenie (nowa płyta)

  Brytyjski wokalista Boy George, uznawany za jedną z najbarwniejszych postaci sceny pop lat 80. powraca. Pierwszy od blisko dwóch dekad oryginalny materiał studyjny artysty w postaci płyty "This Is What I Do" ukaże się 28 października.

 • Upadły gwiazdor świętuje wyjście z więzienia

  Brytyjski piosenkarz Boy George świętował w poniedziałek wcześniejsze wyjście z więzienia ucztą w gronie przyjaciół.

 • Boy George w Polsce

  Na początku 2009 roku po raz pierwszy w Polsce wystąpi Boy George, pamiętany z grupy Culture Club.

 • Trafi do więzienia za porwanie geja?!

  Brytyjski piosenkarz Boy George w przyszłym miesiącu może trafić do więzienia za przykucie do ściany swojego norweskiego znajomego. W piątek sąd stwierdził, że było to bezprawne uwięzienie.

 • Boy George krytykuje raperów

  Boy George, brytyjski gwiazdor muzyki pop, były członek formacji Culture Club, wielokrotnie negatywnie wypowiadał się na temat Eminema. Tym razem jego krytyka dosięgła wszystkich nietolerancyjnych i propagujących homofobię raperów.

 • Nie tylko Conchita Wurst: Oni też lubią kobiece ubrania

  ...publicznego ma sobie makijaż. Również jego fryzura bywa stylizowana na kobiecą, a niektórych ubrań nie powstydziłaby się żadna pani. Brytyjski piosenkarz Boy George od wielu lat stylizuje się na kobietę. Uwagę przykuwa nie tyle strojem, co barwnym i często przerysowanym makijażem. Boy George jest zdeklarowanym homoseksualistą. W przeszłości miał kłopoty z prawem - został skazany na 15

 • Boy George krytykuje MTV

  Boy George, brytyjski gwiazdor muzyki pop, były członek formacji Culture Club, skrytykował szefów najpopularniejszej na świecie telewizji muzycznej MTV, za propagowanie słabej jakości muzyki pop.

 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Niezbędnik fana

  Boy Taki przydomek niewątpliwie zyskał Gary Dourdan. Kłopoty z aktorem zaczęły się od 2005 r., kiedy to pobił i... zgwałcił swoją ówczesną dziewczynę. W 2007 r. wybuchowy temperament 48-letniego dziś(...). K jak kłótnie W 2004 r. George Eads i Jorja Fox zostali wyrzuceni z serialu. Powód? Oboje ostentacyjnie stawili się na planie spóźnieni po tym, jak odmówiono im podwyżki. Szybko jednak wrócili do...

 • Boy George zamiata ulice

  Brytyjski wokalista Boy George wcielił się w poniedziałek, 14 sierpnia, w nową rolę - zamiatacza nowojorskich ulic. Jego decyzja nie była bynajmniej dobrowolna - to sąd skazał piosenkarza, znanego z grupy Culture Club, na pięć dni pracy społecznie użytecznej za składanie nieprawdziwych zeznań.

Zdjęcia na temat: boy george
Wideo na temat: boy george
 • Michał Witkowski w stylizacji "na bogato"! "Rękawica rzucona w twarz Mercedes"

  Michał Witkowski stwierdził, że nie stara się szokować swoimi kreacjami, chce być jedynie oryginalnym. Uważa, że w Polsce nie ma miejsca dla kolorowych ptaków, takich jak Amy Winehouse czy Boy George. Nasza moda jest bardziej zachowawcza i komercyjna. To warunek, aby stać się u nas gwiazdą telewizji. Jako przykład podał Dorotę Wellman, która według niego jest klasycznym wzorcem braku

 • Boy

  Boy

  Jest rok 1984. 11-letni Boy mieszka na wschodnim wybrzeżu Nowej Zelandii i uwielbia Michaela Jacksona. Uwielbia też swojego ojca, który jest dla chłopaka wspaniałym bohaterem, mimo że nie widział go całe dzieciństwo. Wraz z jego powrotem Boy musi zmierzyć się z prawdą, pogodzić się z utratą ideału i znaleźć własną drogę ku dorosłości. Wejdzie w nią w rytm piosenek swojego idola. "Boy" to pełna ciepła i wyrazistego humoru opowieść o dorastaniu, która pobiła rekordy frekwencji na krańcu świata,...

 • Astro Boy

  Niesamowita opowieść o chłopcu-robocie, który w poszukiwaniu swojego przeznaczenia przeżywa masę niebywałych przygód! Wyposażony w silniki odrzutowe w butach i działa laserowe w dłoniach wymknie się wojskowemu pościgowi i stoczy niejeden pojedynek ze złymi robotami. Wszystko po to, aby wrócić do rodzimego Metro City i powstrzymać złego prezydenta Stone'a przed planami opanowania całej Ziemi. Kolejny przebój twórców "Wojowniczych żółwi ninja"!

Dyskusje na temat: boy george