• Informacje na temat:

  boy george piosenkarz

Artykuły na temat: boy george piosenkarz
 • Boy George gwałcicielem?

  Piosenkarz Boy George (46 l.) jest podejrzany o uprowadzenie i przetrzymywanie w swoim domu 28-letniego geja. Norweg Auden Carlsen twierdzi, że został uwięziony i przykuty do ściany w domu Georg'a przez niego i jeszcze jednego mężczyznę.

 • Boy George: Impreza dla zamiataczy ulic

  W piątek, 18 sierpnia, pięciodniową przymusową pracę w roli zamiatacza ulic w Nowym Jorku kończy Boy George, wokalista znany z grupy Culture Club. Z tej okazji brytyjski piosenkarz zamierza wyprawić wielką imprezę dla pracowników służb oczyszczania miasta.

 • Upadły gwiazdor świętuje wyjście z więzienia

  Brytyjski piosenkarz Boy George świętował w poniedziałek wcześniejsze wyjście z więzienia ucztą w gronie przyjaciół.

 • Boy George w areszcie

  Popularny głównie w latach 80. wokalista Boy George został aresztowany pod zarzutem napaści. Zarzuca się mu porwanie Audena Carlsena i przykucie go do ściany w jego londyńskim mieszkaniu.

 • Trafi do więzienia za porwanie geja?!

  Brytyjski piosenkarz Boy George w przyszłym miesiącu może trafić do więzienia za przykucie do ściany swojego norweskiego znajomego. W piątek sąd stwierdził, że było to bezprawne uwięzienie.

 • Boy George w więzieniu!

  Skandalizujący wokalista został skazany na 15 miesięcy więzienia.

 • Nie tylko Conchita Wurst: Oni też lubią kobiece ubrania

  ...publicznego ma sobie makijaż. Również jego fryzura bywa stylizowana na kobiecą, a niektórych ubrań nie powstydziłaby się żadna pani. Brytyjski piosenkarz Boy George od wielu lat stylizuje się na kobietę. Uwagę przykuwa nie tyle strojem, co barwnym i często przerysowanym makijażem. Boy George jest zdeklarowanym homoseksualistą. W przeszłości miał kłopoty z prawem - został skazany na 15

 • Piosenkarz nie dostał wizy

  Amerykańska trasa koncertowa brytyjskiego piosenkarza Boya George'a stanęła pod znakiem zapytania, gdyż odmówiono mu wydania wizy do Stanów Zjednoczonych.

 • Ale schudł! Prawie go nie poznali

  Brytyjscy dziennikarze z trudem rozpoznali 51-letniego piosenkarza Boya George'a.

 • Gwiazdor wzywa do bojkotu Rosji

  "Potrzebujemy każdego geja i każdą gwiazdę na tej planecie" - wokalista Boy George wzywa do krucjaty przeciwko wymierzonym w mniejszości seksualne przepisom.

Wideo na temat: boy george piosenkarz
 • Boy

  Boy

  Jest rok 1984. 11-letni Boy mieszka na wschodnim wybrzeżu Nowej Zelandii i uwielbia Michaela Jacksona. Uwielbia też swojego ojca, który jest dla chłopaka wspaniałym bohaterem, mimo że nie widział go całe dzieciństwo. Wraz z jego powrotem Boy musi zmierzyć się z prawdą, pogodzić się z utratą ideału i znaleźć własną drogę ku dorosłości. Wejdzie w nią w rytm piosenek swojego idola. "Boy" to pełna ciepła i wyrazistego humoru opowieść o dorastaniu, która pobiła rekordy frekwencji na krańcu świata,...

 • Astro Boy

  Niesamowita opowieść o chłopcu-robocie, który w poszukiwaniu swojego przeznaczenia przeżywa masę niebywałych przygód! Wyposażony w silniki odrzutowe w butach i działa laserowe w dłoniach wymknie się wojskowemu pościgowi i stoczy niejeden pojedynek ze złymi robotami. Wszystko po to, aby wrócić do rodzimego Metro City i powstrzymać złego prezydenta Stone'a przed planami opanowania całej Ziemi. Kolejny przebój twórców "Wojowniczych żółwi ninja"!

 • Spadaj tato

  Akcja komedii Spadaj tato rozpoczyna się, kiedy nastoletni Donny Berger (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń. Problem polega jednak na tym, że jest to seksowna nauczycielka Mary McGarricle. Wszyscy mieliśmy kiedyś szkolne miłości, jednak panna McGarricle posuwa się o krok za daleko dodając do regularnych zajęć korepetycje z wiedzy o ptaszkach i pszczółkach. Oczywiście szybko dochodzi do katastrofy, panna McGarricle ląduje w więzieniu, a Donny zostaje sam z owocem ich miłości...