• Informacje na temat:

  boya chile monika ordowska

Artykuły na temat: boya chile monika ordowska
 • Monika Ordowska (27 l.) zyskała popularność dzięki romansowi z aktorem Piotrem Zeltem. Co robi dzisiaj?

 • Monika Ordowska ruszyła z nowym biznesem

  Monika Ordowska (25 l.) po rozstaniu z Piotrem Zeltem zdecydowała się na własny biznes i otworzyła naleśnikarnię. Niewielki lokal gastronomiczny prowadzi wraz ze swoim partnerem i ojcem córki Amelii, modelem Rafałem Sieradzkim.

 • Piotr Zelt o zdradzie swojej partnerki: Takie rzeczy się zdarzają

  Monika Ordowska (24 l.) zrobiła swojemu partnerami niezły numer. Będąc w związku z aktorem, zaszła w ciążę z modelem Rafałem Sieradzkim, z którym przez szybę uprawiała seks na planie klipu do piosenki Boya Chile. Dziś parę nic już nie łączy. Aktor przyznaje jednak, że długo nie mógł uwierzyć w to, co się stało. "To nie był dobry rok, dobrze, że już sobie poszedł" - żartuje w rozmowie z "Rewią...

 • Classic i Wąski z "Kilera" razem (teledysk "To nie przyjaźń tylko miłość")

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk "To nie przyjaźń tylko miłość" discopolowej grupy Classic, w którym główną rolę gra aktor Krzysztof Kiersznowski, słynny Wąski z "Kilera".

Zdjęcia na temat: boya chile monika ordowska
Wideo na temat: boya chile monika ordowska
 • Dziewczyna Zelta uprawia seks oralny w klipie

  Monika Ordowska w wideoklipie Boya Chile do piosenki "Make Me Feel"...

 • Boy

  Boy

  Jest rok 1984. 11-letni Boy mieszka na wschodnim wybrzeżu Nowej Zelandii i uwielbia Michaela Jacksona. Uwielbia też swojego ojca, który jest dla chłopaka wspaniałym bohaterem, mimo że nie widział go całe dzieciństwo. Wraz z jego powrotem Boy musi zmierzyć się z prawdą, pogodzić się z utratą ideału i znaleźć własną drogę ku dorosłości. Wejdzie w nią w rytm piosenek swojego idola. "Boy" to pełna ciepła i wyrazistego humoru opowieść o dorastaniu, która pobiła rekordy frekwencji na krańcu świata,...

 • Astro Boy

  Niesamowita opowieść o chłopcu-robocie, który w poszukiwaniu swojego przeznaczenia przeżywa masę niebywałych przygód! Wyposażony w silniki odrzutowe w butach i działa laserowe w dłoniach wymknie się wojskowemu pościgowi i stoczy niejeden pojedynek ze złymi robotami. Wszystko po to, aby wrócić do rodzimego Metro City i powstrzymać złego prezydenta Stone'a przed planami opanowania całej Ziemi. Kolejny przebój twórców "Wojowniczych żółwi ninja"!