• Informacje na temat:

  boys marcinem millerem

Artykuły na temat: boys marcinem millerem
 • Marcin Miller wyznaje: "Mogłem się utopić"

  Marcin Miller to lider popularnego zespołu disco polo, "Boys". Jego hity, takie jak "Wolność", "Kochana, uwierz mi" czy "Jesteś szalona", zna niemal każdy Polak. Chętnie bawią się też przy nich weselni goście, którzy nie mogą bez nich wyobrazić sobie udanej imprezy. Aż strach pomyśleć, że te przeboje mogłyby nigdy nie powstać! Bowiem życie wokalisty w jego młodzieńczych latach było zagrożone...

 • "Taniec z gwiazdami": Marcin Miller jest szalony?

  Marcin Miller, lider discopolowego zespołu Boys, nie kryje, że był zdziwiony, kiedy zaproszono go do programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jak czuje się na parkiecie? "Myślę sobie, co ja robię tu?!" - wyznaje z rozbrajającą szczerością.

 • "Marcin Miller nie żyje" - takie szokujące wpisy pojawiły się w mediach społecznościowych

  ..."Marcin Miller nie żyje", "Lider zespołu Boys zginął w wypadku", "Zobacz zdjęcia z wypadku Marcina Millera" - takie posty w ostatnim czasie pojawiły się w mediach społecznościowych. Menadżer zespołu Boys postanowił zabrać głos.

 • Maryla Rodowicz nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

  Maryla Rodowicz odmówiła wzięcia udziału w programie Polsatu. Wszystko miało rozbić się o kwotę w kontrakcie artystki.

 • Marcin Miller: Moja żona ma swój świat. Sylwestra spędzi sama z kotem

  Żona Marcina Millera (48 l.) zbliżającego się sylwestra spędzi samotnie. Powody takiej decyzji lider zespołu Boys wyjawił w najnowszym wywiadzie.

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Przełomowe wydarzenie w życiu Marcina Millera tuż-tuż!

  ...- Nie będzie żadnych udziwnień i wymyślnych rzeczy. Wesele odbędzie się w Białymstoku, po polsku i w polskim stylu. Suknia panny młodej też nie będzie od Diora ani Gucciego - zapewnia lider i wokalista zespołu Boys. Bardziej niż na wystawnym weselisku zależy mu na tym, by młodzi się kochali i szanowali. Z zaciekawieniem obserwował, jak radzili sobie z rozłąką podczas studiów. Parą zostali jeszcze...

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

 • Marcin Miller dzięki niej ocalił rodzinę! Nie zawsze było kolorowo

  Dla wielu to człowiek sukcesu. Jednak tylko on wie, ile kosztowało go dotarcie na szczyt. I że mało brakowało, a mógł wszystko stracić... Był czas, kiedy Marcin Miller z zespołu Boys zapomniał o tym, co tak naprawdę liczy się w życiu. Do tego przegapił mnóstwo ważnych momentów. "Woda sodowa uderzyła mi do głowy, a to mocno wstrząsnęło moim życiem prywatnym. Wracałem do domu zmęczony, nie...

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

Zdjęcia na temat: boys marcinem millerem
Wideo na temat: boys marcinem millerem
 • Marcin Miller: Moja żona ma swój świat. Sylwestra spędzi z kotem

  Lider zespołu Boys podkreśla, że jego żona jest bardzo wyrozumiała i przez lata zdążyła już przyzwyczaić się do tego, że ze względu na charakter jego pracy w Sylwestra nie ma go w domu. Nie towarzyszy mu jednak na koncertach, bo nie przepada za medialną otoczką, jaka towarzyszy znanym osobom.