• Informacje na temat:

  bożena dykiel i jej córki

Artykuły na temat: bożena dykiel i jej córki
 • Bożena Dykiel: Jeszcze was wszystkich zaskoczę!

  Bożena Dykiel (70 l.) jeszcze niedawno przechodziła trudne chwile, a wszystko przez poważne problemy z sercem, o których długo nie wiedział nawet jej mąż. Na szczęście w porę zgłosiła się do lekarza i dziś choroba jest tylko wspomnieniem, a aktorka znów cieszy się życiem.

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Bożena Dykiel: Czy jej serce to wytrzyma?

  ...światowej sławy kardiolog, Andrzej Bochenek.  "To była trudna operacja i jeszcze długo po niej Bożena dochodziła do siebie" – zdradza jej znajoma.  Dodaje, że jej mąż i córki prosili, by pogodziła się(...)Gdy po trzech tygodniach urlopu wróciła na plan serialu „Na Wspólnej” wyglądała na wypoczętą. Piękna opalenizna świadczyła o tym, że Bożena Dykiel (69) odpoczywała gdzieś, gdzie o tej porze roku nie...

 • Zrekonstruowana "Kronika wypadków miłosnych"

  Cyfrowa premiera filmu "Kronika wypadków miłosnych" Andrzeja Wajdy na podstawie scenariusza Tadeusza Konwickiego odbyła się 2 lutego w warszawskim kinie Kultura. Gośćmi pokazu organizowanego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich byli twórcy i aktorzy zrekonstruowanego cyfrowo filmu.

 • "Na Wspólnej": Bożena Dykiel nie wstydzi się mówić o... seksie

  Bożena Dykiel, czyli Maria Zięba z "Na Wspólnej", uważa, że młodzi ludzie, którzy dopiero wchodzą w dorosłe życie, za mało wiedzą o... sztuce kochania. - Ja rozmawiałam o seksie ze swoimi córkami! Dzieliłam się z nimi swoim życiowym doświadczeniem - wyznała w wywiadzie.

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • Bożena Dykiel: Miłość jest lekarstwem na wszystko?

  Bożena Dykiel niedawno skończyła 68 lat i zaczyna doceniać czas, który jej został. Nie lubi popadać w melancholię, nie szuka okazji do narzekania. Aktorka coraz bardziej smakuje życie, a swoją nieustającą pogodą ducha zaraża innych.

 • Bożena Dykiel: Szczęśliwa babcia

  Patrząc na nią można odnieść wrażenie, że czas stanął w miejscu. Wciąż jest piękna, pełna energii, zachwycająca. Przed kamerami czarująca. Zupełnie jak 30 lat temu, gdy debiutowała rolą Kasi w słynnej ekranizacji dramatu Stanisława Wyspiańskiego "Wesele " w reżyserii Andrzeja Wajdy. Trudno uwierzyć, że Bożena Dykiel w sierpniu skończy 62 lata!

 • Bożena Dykiel zazdrosna o męża! Ma powody?

  Bożena Dykiel (67 l.) od prawie czterdziestu lat żyje w szczęśliwym małżeństwie. Bardzo kocha swojego męża, a to powoduje, że… jest czasami o niego zazdrosna!

 • Bożena Dykiel: Polskiej baby nic nie złamie

  Serial "Na Wspólnej" ma już 10 lat! Wśród aktorów, którzy biorą w nim udział od początku jest znana i lubiana Bożena Dykiel. Jej Maria Zięba ma w sobie coś!

Zdjęcia na temat: bożena dykiel i jej córki