• Informacje na temat:

  bożena dykiel i jej rodzina

Artykuły na temat: bożena dykiel i jej rodzina
 • Bożena Dykiel: W mojej rodzinie nie było rozwodów

  Wiedziała, że męża wybiera na całe życie, na dobre i na złe. Postawiła rodzinę na pierwszym miejscu, bo dom to miejsce, które daje jej siłę.

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Bożena Dykiel: Jeszcze was wszystkich zaskoczę!

  Bożena Dykiel (70 l.) jeszcze niedawno przechodziła trudne chwile, a wszystko przez poważne problemy z sercem, o których długo nie wiedział nawet jej mąż. Na szczęście w porę zgłosiła się do lekarza i dziś choroba jest tylko wspomnieniem, a aktorka znów cieszy się życiem.

 • Co Magda Gessler robi "Na Wspólnej"?

  Jakiś czas temu Włodek (Mieczysław Hryniewicz) podejrzewał Marię (Bożena Dykiel) o zdradę z Tadeuszem (Jerzy Schejbal), a po wakacjach Ziębowa będzie szaleć z zazdrości o... Magdę Gessler.

 • Bożena Dykiel: Wracam już do normy!

  Bożena Dykiel (69 l.) po poważnej operacji musiała zwolnić tempo. Z jej temperamentem przychodzi jej to dość ciężko...

 • Dużo się dzieje "Na Wspólnej"

  Grała z najlepszymi i u najlepszych, dzięki czemu ma na swoim koncie wybitne filmy. Gotowała w programie "Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża" i wydała książkę kulinarną. Od 7 lat widzowie kibicują jej w serialu "Na Wspólnej" , w którym wciela się w pełną temperamentu Marysię Ziębę. Mimo wielu zajęć, udało jej się pogodzić karierę z życiem rodzinnym.

 • Osoba z produkcji "Na Wspólnej": Bożena Dykiel po operacji szybciej się męczy

  Bożena Dykiel (69 l.) nie wróciła jeszcze do pełni sił po operacji, którą przeszła kilka miesięcy temu - mówi osoba z produkcji. Mimo to aktorka nie zamierza zwalniać tempa.

 • Jeszcze wszystko przed nią

  Pochodzi z aktorskiej rodziny, ale na nazwisko pracowała sama. Jednym z pierwszych jej filmów był "Filip z konopi", w którym zagrała obok m.in. Bożeny Dykiel i Wiesława Gołasa. Co dziś słychać u Magdaleny Wołłejko?

 • Bożena Dykiel: Miłość jest lekarstwem na wszystko?

  Bożena Dykiel niedawno skończyła 68 lat i zaczyna doceniać czas, który jej został. Nie lubi popadać w melancholię, nie szuka okazji do narzekania. Aktorka coraz bardziej smakuje życie, a swoją nieustającą pogodą ducha zaraża innych.

 • Ładna, ale kiepsko śpiewa

  W Wielką Sobotę przykrość spotkała Olę Nieśpielak, która odpadła z programu "jak Oni śpiewają". Od Justyny Steczkowskiej dostało się też Marii Niklińskiej.

Wideo na temat: bożena dykiel i jej rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

Dyskusje na temat: bożena dykiel i jej rodzina
 • Re: “Na Wspólnej": Bożena Dykiel robi trzysta brzuszków dziennie

  Bardzo lubię panią Bożenę. Jako kobieta jest dla mnie idealnym wzorem niedoścignionym . Jest świetnie zorganizowana . Spełnia sie zawodowo i jako żona matka , a teraz babcia i wszystko umie pogodzić . Jej filozofia życiowa tez bardzo mi się podoba . Rodzina bez zawiści , bez niedomówień - to nie jest łatwe , ale pani Bożena umiała w rodzinie to wykształcić . Bardzo podoba mi się też prawda jaka