• Informacje na temat:

  bożena stachura

Artykuły na temat: bożena stachura
 • Jerzy Trela i Bożena Stachura: Łączy ich niezwykła relacja!

  Kiedy Bożena Stachura (42 l.) pojawiła się u boku Jerzego Treli podczas wręczania mu nagrody im. Zygmunta Hübnera dla Człowieka Teatru 2016 roku, wzbudziła sporo emocji. Wszak wielki aktor trzy(...) pocieszenia. Jednak największe wsparcie otrzymuje od rodziny i bliskich przyjaciół. Jedną z takich osób jest właśnie Bożena Stachura. Aktorka teraz mieszka w Warszawie, ale przed laty była studentką...

 • Stachura: "Uchwycić chwilę"

  Bożena Stachura grała m.in. w takich obrazach, jak: "Chopin. Pragnienie miłości" Jerzego Antczaka i "Bezmiar sprawiedliwości" Wiesława Saniewskiego. Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola Grażyny Raczyńskiej w serial u "M jak miłość".

 • "Barwy szczęścia": Bożena Stachura namiesza w serialu!

  Grała pamiętną Grażynę w "M jak miłość", a teraz - po krótkiej przerwie - wraca do telewizji rolą w "Barwach szczęścia". Wcieli się w Urszulę, której córka zaginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Jej bohaterka, bliska załamania nerwowego, stanie na nogi dzięki Stefanowi Górce.

 • Potajemny ślub w Austrii

  Grażyna Raczyńska (Bożena Stachura) i Michał Łagoda (Paweł Okraska) wezmą potajemnie ślub! Szybko okaże się, że jedno z nich nie miało szczerych intencji... załatwią wszystkie formalności i staną na ślubnym kobiercu.

 • "Barwy szczęścia": Bożena Stachura wraca do seriali!

  Widzowie pamiętają ją m.in. z „M jak miłość”. Jesienią zobaczymy ją w „Barwach szczęścia”.

 • "M jak miłość": Tragiczny finał

  Napięcie w serialu rośnie... Bożena Stachura zdradza magazynowi "Super TV", do czego posunie się w "M jak miłość" Grażyna.

 • "Barwy szczęścia": Powraca córka Urszuli! W tej roli Katarzyna Sawczuk

  Po wakacjach poznamy zaginioną w tajemniczych okolicznościach córkę Urszuli (Bożena Stachura). Dowiemy się też, co się z nią właściwie działo.

 • Porwanie w "M jak miłość"

  Ewelina (Maja Bohosiewicz) pokaże Grażynie (Bożena Stachura), na co ją stać. Dziewczyna najpierw porwie swoją pracodawczynię, a potem zażąda okupu!

 • "Barwy szczęścia": Intrygi małolaty

  Julita (Katarzyna Sawczuk), córka Urszuli (Bożena Stachura), okaże się sprytniejsza i bardziej przebiegła, niż wszyscy wokół razem wzięci.

 • "M jak miłość": Femme fatale

  Granie silnych, niezależnych i za wszelką cenę dążących do celu kobiet to jej specjalność. Mimo to Bożena Stachura na brak sympatii widzów narzekać nie może.

Zdjęcia na temat: bożena stachura
Wideo na temat: bożena stachura
 • Bilet na Księżyc

  Rok 1969. Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do Ludowego Wojska Polskiego i dostaje przydział do służby w Marynarce Wojennej w formacji łodzi podwodnych. Z Antonim (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają do jednostki w Świnoujściu. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antoni chce przygotować Adama do życia w jednostce. Spotkanie z piękną kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu młodego...

 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...

Dyskusje na temat: bożena stachura