• Informacje na temat:

  bożena stachura aktorka

Artykuły na temat: bożena stachura aktorka
 • Jerzy Trela i Bożena Stachura: Łączy ich niezwykła relacja!

  ... pocieszenia. Jednak największe wsparcie otrzymuje od rodziny i bliskich przyjaciół. Jedną z takich osób jest właśnie Bożena Stachura. Aktorka teraz mieszka w Warszawie, ale przed laty była studentką(...) „Dobremu Tygodniowi” Bożena Stachura.  W trudnym życiowym momencie aktorka wspiera swego ukochanego profesora, zachęca go do aktywności zawodowej. Kilka lat temu spotkali się na deskach teatru, m.in...

 • Stachura: "Uchwycić chwilę"

  Bożena Stachura grała m.in. w takich obrazach, jak: "Chopin. Pragnienie miłości" Jerzego Antczaka i "Bezmiar sprawiedliwości" Wiesława Saniewskiego. Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola Grażyny Raczyńskiej w serial u "M jak miłość".

 • "Na dobre i na złe": Nowe postacie w serialach

  ...dnia w życiu Stefana Górki, w którego wciela się Krzysztof Kiersznowski - zdradza Bożena Stachura. - Ogólnie rzecz ujmując, połączy ich... tragedia. Do poznania dojdzie bowiem na spotkaniu(...) a Stefanem bardzo szybko nawiąże się nić porozumienia - dodaje Bożena Stachura. - A czy coś więcej? Na razie jest za wcześnie, by o tym mówić. Zaborcza mamuśka  Dwie nowe postaci pojawią się na...

 • Potajemny ślub w Austrii

  Grażyna Raczyńska (Bożena Stachura) i Michał Łagoda (Paweł Okraska) wezmą potajemnie ślub! Szybko okaże się, że jedno z nich nie miało szczerych intencji... załatwią wszystkie formalności i staną na ślubnym kobiercu.

 • "Barwy szczęścia": Powraca córka Urszuli! W tej roli Katarzyna Sawczuk

  Po wakacjach poznamy zaginioną w tajemniczych okolicznościach córkę Urszuli (Bożena Stachura). Dowiemy się też, co się z nią właściwie działo.

 • "M jak miłość": Tragiczny finał

  Napięcie w serialu rośnie... Bożena Stachura zdradza magazynowi "Super TV", do czego posunie się w "M jak miłość" Grażyna.

 • Uwielbia fotografować ludzi

  Bożena Stachura, czyli Grażyna Raczyńska-Łagoda z serialu "M jak miłość", uwielbia robić... zdjęcia. Na swoich fotografiach uwiecznia pejzaże i ludzi, których zna i lubi.

 • "M jak miłość": Femme fatale

  Granie silnych, niezależnych i za wszelką cenę dążących do celu kobiet to jej specjalność. Mimo to Bożena Stachura na brak sympatii widzów narzekać nie może.

 • Uwaga, baba za kółkiem!

  Bożena Stachura, czyli serialowa Grażyna Raczyńska-Łagoda z sagi rodu Mostowiaków, zdradza nam kulisy swojej największej wpadki na planie.

 • Jak zakończy się jej romans?

  "Lubię mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą od życia" - mówi o sobie i swojej bohaterce z serial u "M jak miłość" Grażynie Raczyńskiej - Bożena Stachura, polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna.

Wideo na temat: bożena stachura aktorka
 • Bilet na Księżyc

  Rok 1969. Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do Ludowego Wojska Polskiego i dostaje przydział do służby w Marynarce Wojennej w formacji łodzi podwodnych. Z Antonim (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają do jednostki w Świnoujściu. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antoni chce przygotować Adama do życia w jednostce. Spotkanie z piękną kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu młodego...

 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...

Dyskusje na temat: bożena stachura aktorka